Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/24 TRUST DEALS S.R.L.

24 TRUST DEALS S.R.L.

CUI 39744170 · SRL· Sat Remuş, Comuna Frăteşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

24 TRUST DEALS S.R.L. are sediul în Sat Remuş, Comuna Frăteşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+29,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,2 mil. lei, față de 2,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut31,9%

Marja netă calculată este 31,9% în 2025, față de 8,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+173,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,2 mil. lei+29,3% față de anul anterior2020: 224.3872021: 298.2542022: 436.0462023: 787.7192024: 2.492.4922025: 3.223.116
Rezultat net 20251 mil. lei+395,7% față de anul anterior2020: 136.3122021: 209.8782022: 186.2302023: 39.2122024: 207.1172025: 1.026.747
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 12023: 12024: 2
Capitaluri proprii 20251 mil. lei+395,3% față de anul anterior2020: 222.6562021: 212.5342022: 186.4702023: 87.9762024: 207.3572025: 1.026.987
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 224,4 K lei224,4 K20202021: 298,3 K lei298,3 K20212022: 436 K lei436 K20222023: 787,7 K lei787,7 K20232024: 2,5 mil. lei2,5 mil.20242025: 3,2 mil. lei3,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%35,2%70,4%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=139152020: 60,7%60,7%20202021: 70,4%70,4%20212022: 42,7%42,7%20222023: 5%5%20232024: 8,3%8,3%20242025: 31,9%31,9%2025

Cifra de afaceri: +29,3% față de anul anterior. Marja netă: 31,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1 mil. lei+395,3% față de anul anterior
Datorii761,7 K lei+48% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri787,7 K lei2,5 mil. lei3,2 mil. lei+29,3% față de anul anterior
Rezultat net39,2 K lei207,1 K lei1 mil. lei+395,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii88 K lei207,4 K lei1 mil. lei+395,3% față de anul anterior
Datorii738,9 K lei514,5 K lei761,7 K lei+48% față de anul anterior
Creanțe176,4 K lei257 K lei702,6 K lei+173,4% față de anul anterior
Angajați12—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri31,9%3,7%n=13.9158,3%3,4%n=17.569
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)57,4%21%n=9.19728,7%22,8%n=11.268
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)42,6%78,5%n=9.19771,3%77%n=11.268
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)49,2%8,9%n=9.19747,1%7,6%n=11.268
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)57,4%1,5%n=9.19528,7%0,8%n=11.268
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive100%35,6%n=10.98999,9%37,8%n=13.396
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,19×0,91×n=19.2620,74×0,93×n=23.783
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36078,47 zile41,77 zilen=12.67137,12 zile34,08 zilen=15.568
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3601,28 zile73,28 zilen=11.0910,61 zile75,57 zilen=13.878
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—273.798 lein=6.3761.246.246 lei259.712 lein=8.690

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.223.116
Rezultat net
1.026.747
Angajați
—
Datorii
761.716
Active imobilizate
879.631
Active circulante
909.072
Capitaluri proprii
1.026.987
Venituri totale
3.223.116
Cheltuieli totale
1.996.086
Stocuri
11.453
Creanțe
702.594
Casă și conturi la bănci
195.025
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.492.492
Rezultat net
207.117
Angajați
2
Datorii
514.538
Active imobilizate
340.286
Active circulante
381.609
Capitaluri proprii
207.357
Venituri totale
2.492.492
Cheltuieli totale
2.232.134
Stocuri
4.202
Creanțe
256.978
Casă și conturi la bănci
120.429
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
787.719
Rezultat net
39.212
Angajați
1
Datorii
738.880
Active imobilizate
465.964
Active circulante
360.892
Capitaluri proprii
87.976
Venituri totale
787.719
Cheltuieli totale
740.630
Stocuri
1.130
Creanțe
176.367
Casă și conturi la bănci
183.395
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
436.046
Rezultat net
186.230
Angajați
1
Datorii
217.416
Active imobilizate
217.823
Active circulante
186.063
Capitaluri proprii
186.470
Venituri totale
436.046
Cheltuieli totale
245.456
Stocuri
—
Creanțe
137.706
Casă și conturi la bănci
48.357
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
298.254
Rezultat net
209.878
Angajați
—
Datorii
224.799
Active imobilizate
277.229
Active circulante
160.104
Capitaluri proprii
212.534
Venituri totale
298.254
Cheltuieli totale
82.271
Stocuri
—
Creanțe
186
Casă și conturi la bănci
159.918
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
224.387
Rezultat net
136.312
Angajați
—
Datorii
1.970
Active imobilizate
—
Active circulante
224.626
Capitaluri proprii
222.656
Venituri totale
224.387
Cheltuieli totale
81.343
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
224.626
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-08-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39744170
Număr de înregistrare
J52/556/2018
Înmatriculare
10 august 2018
EUID
ROONRC.J52/556/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
CETĂŢII 35 Sat Remuş, Comuna Frăteşti Giurgiu · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. CETĂŢII 35 Remuş GIURGIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 august 2018
Înregistrare fiscală
27 martie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RĂDOI COSMIN IULIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
24 TRUST DEALS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.08.2018
Înregistrare fiscală
13 august 2018
Număr registrul comerțului
J52/556/2018
Cod CAEN
4791
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT REMUŞ COM. FRĂTEŞTI, STR. CETĂŢII, NR.35
Cod poștal fiscal
87082
Strada sediului
Str. Cetăţii
Numărul sediului
35
Localitatea sediului
Sat Remuş Com. Frăteşti
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87082
Strada domiciliului fiscal
Str. Cetăţii
Numărul domiciliului fiscal
35
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Remuş Com. Frăteşti
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87082

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 2Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Remuş, Comuna FrăteştiCAEN 4791
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI