Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/A&G ECO LIFE TREES S.R.L.

A&G ECO LIFE TREES S.R.L.

CUI 44897227 · SRL· Sat Caşoca, Comuna Siriu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

A&G ECO LIFE TREES S.R.L. are sediul în Sat Caşoca, Comuna Siriu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+40,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 106,7 K lei, față de 76,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât6,3%

Marja netă calculată este 6,3% în 2025, față de 10,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+84%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025106,7 K lei+40,1% față de anul anterior2022: 41.6502023: 24.8642024: 76.1592025: 106.671
Rezultat net 20256,7 K lei-17,6% față de anul anterior2022: 17.2992023: -15.4102024: 8.1802025: 6.740
Angajați 20251+0% față de anul anterior2024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202512,9 K lei+110,3% față de anul anterior2022: 13.3432023: -2.0672024: 6.1132025: 12.854
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate053 K107 K2022: 41,7 K lei41,7 K20222023: 24,9 K lei24,9 K20232024: 76,2 K lei76,2 K20242025: 106,7 K lei106,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-62%-10,2%41,5%Mediana sectorului (2025): 29,1% · n=147022022: 41,5%41,5%20222023: -62%-62%20232024: 10,7%10,7%20242025: 6,3%6,3%2025

Cifra de afaceri: +40,1% față de anul anterior. Marja netă: 6,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii12,9 K lei+110,3% față de anul anterior
Datorii41,4 K lei+18,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri24,9 K lei76,2 K lei106,7 K lei+40,1% față de anul anterior
Rezultat net-15,4 K lei8,2 K lei6,7 K lei-17,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii-2,1 K lei6,1 K lei12,9 K lei+110,3% față de anul anterior
Datorii19,7 K lei34,9 K lei41,4 K lei+18,5% față de anul anterior
Creanțe7,1 K lei22,9 K lei42,1 K lei+84% față de anul anterior
Angajați—11+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri6,3%29,1%n=14.70210,7%28,5%n=14.767
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)23,7%56%n=12.57314,9%63,8%n=12.557
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)76,3%42,1%n=12.57385,1%34,3%n=12.557
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)4,7%18,8%n=12.5739,3%17,5%n=12.557
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)12,4%23,8%n=12.57019,9%23,6%n=12.554
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive52,4%78,2%n=14.544133,8%56,7%n=14.689
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,25×1,79×n=16.9391,07×2,13×n=16.988
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360141,99 zile117,71 zilen=13.837108,07 zile94,25 zilen=13.714
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36010,34 zile3,71 zilen=5.3467,16 zile3,82 zilen=5.383
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați106.671 lei202.575 lein=11.35076.159 lei186.032 lein=11.605

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
106.671
Rezultat net
6.740
Angajați
1
Datorii
41.375
Active imobilizate
2.566
Active circulante
51.663
Capitaluri proprii
12.854
Venituri totale
106.675
Cheltuieli totale
98.831
Stocuri
3.065
Creanțe
42.074
Casă și conturi la bănci
6.524
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
76.159
Rezultat net
8.180
Angajați
1
Datorii
34.917
Active imobilizate
3.811
Active circulante
37.219
Capitaluri proprii
6.113
Venituri totale
76.166
Cheltuieli totale
66.465
Stocuri
1.515
Creanțe
22.862
Casă și conturi la bănci
12.842
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
24.864
Rezultat net
-15.410
Angajați
—
Datorii
19.718
Active imobilizate
4.161
Active circulante
13.490
Capitaluri proprii
-2.067
Venituri totale
24.893
Cheltuieli totale
40.303
Stocuri
303
Creanțe
7.099
Casă și conturi la bănci
6.088
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
41.650
Rezultat net
17.299
Angajați
—
Datorii
16.568
Active imobilizate
7.180
Active circulante
22.731
Capitaluri proprii
13.343
Venituri totale
41.650
Cheltuieli totale
23.125
Stocuri
303
Creanțe
900
Casă și conturi la bănci
21.528
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-03-21Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-09-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44897227
Număr de înregistrare
J10/1178/2021
Înmatriculare
14 septembrie 2021
EUID
ROONRC.J10/1178/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
CAŞOCA 125 Sat Caşoca, Comuna Siriu Buzău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
CAŞOCA 125 Caşoca BUZĂU · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 septembrie 2021
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BRICIU ALEXANDRU NICOLAE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
A&G ECO LIFE TREES S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.09.2021
Înregistrare fiscală
14 septembrie 2021
Număr registrul comerțului
J10/1178/2021
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, SAT CAŞOCA COM. SIRIU, CAŞOCA, NR.125
Cod poștal fiscal
127581
Strada sediului
CAŞOCA
Numărul sediului
125
Localitatea sediului
Sat Caşoca Com. Siriu
Județul sediului
BUZĂU
Codul poștal al sediului
127581
Strada domiciliului fiscal
CAŞOCA
Numărul domiciliului fiscal
125
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Caşoca Com. Siriu
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
127581

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

ORASUL PATARLAGELE4 din 6 înregistrări (66,7%) · Vezi relația

Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

ORAS NEHOIU1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)4 din 6 înregistrări (66,7%) · Vezi selecția

Evaluare a impactului asupra mediului, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)2 din 6 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

21 martie 2025Achiziție directă

Servicii de consultanță depunere și implementare Schemă „ SILVO - MEDIU ȘI CLIMĂ ” DR - 07

Autoritate: ORASUL PATARLAGELE

CPV 77230000-1 — Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 77230000-1

Vezi detaliile atribuirii →
5.000 leiValoare publicată
21 martie 2025Achiziție directă

Servicii de consultanță obținere compensații pentru amenajamente silvice conform H.G. nr. 167/2024

Autoritate: ORASUL PATARLAGELE

CPV 77230000-1 — Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 77230000-1

Vezi detaliile atribuirii →
4.000 leiValoare publicată
5 februarie 2025Achiziție directă

Achizitie servicii consultanta si implementare pentru accesare compensatii silvice

Autoritate: ORAS NEHOIU

CPV 77230000-1 — Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 77230000-1

Vezi detaliile atribuirii →
7.000 leiValoare publicată
9 august 2024Achiziție directă

Servicii de consultanță la depunere și implementarea Schemei de ajutor de stat Silvo-Mediu și Climă

Autoritate: ORASUL PATARLAGELE

CPV 77230000-1 — Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 77230000-1

Vezi detaliile atribuirii →
5.000 leiValoare publicată
9 august 2024Achiziție directă

Servicii de elaborare documentație obținere finanțare Schemei de ajutor de stat Silv-Mediu și Climă

Autoritate: ORASUL PATARLAGELE

CPV 90711000-4 — Evaluare a impactului asupra mediului, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90711000-4

Vezi detaliile atribuirii →
8.500 leiValoare publicată
7 iunie 2024Achiziție directă

Memoriu de prezentare pt. APM cf. Lg. 292/2018, inclusiv Memoriu de biodiversitate

Autoritate: Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari)

CPV 90711000-4 — Evaluare a impactului asupra mediului, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90711000-4

Vezi detaliile atribuirii →
5.500 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 0210 Rev. 2Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuSat Caşoca, Comuna SiriuCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI