Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/A&G OFFICE BUSINESS S.R.L.

A&G OFFICE BUSINESS S.R.L.

CUI 43628034 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

A&G OFFICE BUSINESS S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+20,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 279,3 K lei, față de 231,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât62,9%

Marja netă calculată este 62,9% în 2025, față de 66,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+161,6%

Datoriile raportate sunt 11,6 K lei în 2025, față de 4,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025279,3 K lei+20,4% față de anul anterior2021: 118.0622022: 173.9002023: 211.2502024: 231.8502025: 279.262
Rezultat net 2025175,6 K lei+14,4% față de anul anterior2021: 105.5762022: 145.5072023: 149.2722024: 153.4952025: 175.554
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025242,1 K lei-18,4% față de anul anterior2021: 105.7762022: 161.2832023: 210.5552024: 296.5502025: 242.104
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0140 K279 K2021: 118,1 K lei118,1 K20212022: 173,9 K lei173,9 K20222023: 211,3 K lei211,3 K20232024: 231,9 K lei231,9 K20242025: 279,3 K lei279,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%44,7%89,4%Mediana sectorului (2025): 33,9% · n=8832021: 89,4%89,4%20212022: 83,7%83,7%20222023: 70,7%70,7%20232024: 66,2%66,2%20242025: 62,9%62,9%2025

Cifra de afaceri: +20,4% față de anul anterior. Marja netă: 62,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii242,1 K lei-18,4% față de anul anterior
Datorii11,6 K lei+161,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri211,3 K lei231,9 K lei279,3 K lei+20,4% față de anul anterior
Rezultat net149,3 K lei153,5 K lei175,6 K lei+14,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii210,6 K lei296,6 K lei242,1 K lei-18,4% față de anul anterior
Datorii3,8 K lei4,4 K lei11,6 K lei+161,6% față de anul anterior
Creanțe206,9 K lei289,3 K lei239,8 K lei-17,1% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri62,9%33,9%n=88366,2%36,4%n=1.330
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)95,4%61,2%n=60698,5%69,9%n=885
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)4,6%38,9%n=6061,5%29,4%n=885
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)3,6%15,6%n=6063%10,2%n=885
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)69,2%26,4%n=60651%27,6%n=885
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive72,5%88,8%n=89351,8%86%n=1.326
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii21,1×2,3×n=1.03865,93×3,03×n=1.549
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360309,16 zile137,81 zilen=816449,16 zile110,68 zilen=1.184
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați279.262 lei167.718 lein=650231.850 lei145.160 lein=1.003

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
279.262
Rezultat net
175.554
Angajați
1
Datorii
11.588
Active imobilizate
9.149
Active circulante
244.543
Capitaluri proprii
242.104
Venituri totale
279.262
Cheltuieli totale
93.681
Stocuri
—
Creanțe
239.821
Casă și conturi la bănci
4.722
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
231.850
Rezultat net
153.495
Angajați
1
Datorii
4.429
Active imobilizate
8.970
Active circulante
292.009
Capitaluri proprii
296.550
Venituri totale
231.850
Cheltuieli totale
76.151
Stocuri
—
Creanțe
289.271
Casă și conturi la bănci
2.738
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
211.250
Rezultat net
149.272
Angajați
1
Datorii
3.825
Active imobilizate
—
Active circulante
214.380
Capitaluri proprii
210.555
Venituri totale
211.250
Cheltuieli totale
60.156
Stocuri
—
Creanțe
206.878
Casă și conturi la bănci
7.502
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
173.900
Rezultat net
145.507
Angajați
1
Datorii
4.700
Active imobilizate
—
Active circulante
165.983
Capitaluri proprii
161.283
Venituri totale
173.900
Cheltuieli totale
25.194
Stocuri
—
Creanțe
163.246
Casă și conturi la bănci
2.737
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
118.062
Rezultat net
105.576
Angajați
—
Datorii
1.267
Active imobilizate
—
Active circulante
107.043
Capitaluri proprii
105.776
Venituri totale
118.062
Cheltuieli totale
8.944
Stocuri
—
Creanțe
103.105
Casă și conturi la bănci
3.938
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-01-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43628034
Număr de înregistrare
J12/373/2021
Înmatriculare
27 ianuarie 2021
EUID
ROONRC.J12/373/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
OAŞULUI 86-90 L2 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. OAŞULUI 86-90 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 ianuarie 2021
Înregistrare fiscală
22 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VOIVOD GINA BIANCA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
A&G OFFICE BUSINESS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.01.2021
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2021
Număr registrul comerțului
J12/373/2021
Cod CAEN
8211
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, BL.L2, SC.1, ET.6, AP.34
Strada sediului
Str. Oaşului
Numărul sediului
86-90
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Strada domiciliului fiscal
Str. Oaşului
Numărul domiciliului fiscal
86-90
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7320 Rev. 2Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7830 Rev. 2Servicii de furnizare și management a forței de muncă

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 8211
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI