Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ABABEI KOMPLET SERVICII S.R.L.

ABABEI KOMPLET SERVICII S.R.L.

CUI 42488447 · SRL· Oraş Bragadiru

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

ABABEI KOMPLET SERVICII S.R.L. are sediul în Oraş Bragadiru. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2025, față de 6,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 46.0502021: 163.2102022: 160.7002023: 199.3302024: 246.805
Rezultat net 20250 lei-100% față de anul anterior2020: 24.1132021: 117.8632022: 35.2182023: 15.3492024: 58.5602025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 1
Capitaluri proprii 20250 lei-100% față de anul anterior2020: 24.3132021: 142.1762022: 35.4182023: 33.3722024: 91.9322025: 0
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0123 K247 K2020: 46,1 K lei46,1 K20202021: 163,2 K lei163,2 K20212022: 160,7 K lei160,7 K20222023: 199,3 K lei199,3 K20232024: 246,8 K lei246,8 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%36,1%72,2%Mediana sectorului (2025): 5,6% · n=7912020: 52,4%52,4%20202021: 72,2%72,2%20212022: 21,9%21,9%20222023: 7,7%7,7%20232024: 23,7%23,7%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii0 lei-100% față de anul anterior
Datorii0 lei-100% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri199,3 K lei246,8 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net15,3 K lei58,6 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Capitaluri proprii33,4 K lei91,9 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Datorii9,4 K lei6,2 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe2,7 K lei9,7 K lei—Fără an comparabil
Angajați11—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—5,6%n=79123,7%5,4%n=1.157
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—28,4%n=61893,7%36%n=878
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—70,6%n=6186,3%62,2%n=878
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—31,3%n=6187,9%32,8%n=878
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—3,3%n=61759,7%2,9%n=876
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—24,3%n=63663,7%22,9%n=924
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii—0,97×n=90214,58×1,04×n=1.288
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—18,04 zilen=63214,19 zile14,06 zilen=875
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—47,14 zilen=6910,34 zile51,98 zilen=1.000
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—135.919 lein=599246.805 lei132.352 lein=916

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
—
Capitaluri proprii
0
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
246.805
Rezultat net
58.560
Angajați
1
Datorii
6.197
Active imobilizate
7.778
Active circulante
90.351
Capitaluri proprii
91.932
Venituri totale
246.805
Cheltuieli totale
185.776
Stocuri
230
Creanțe
9.730
Casă și conturi la bănci
80.391
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
199.330
Rezultat net
15.349
Angajați
1
Datorii
9.416
Active imobilizate
17.111
Active circulante
25.677
Capitaluri proprii
33.372
Venituri totale
199.330
Cheltuieli totale
181.987
Stocuri
2.468
Creanțe
2.681
Casă și conturi la bănci
20.528
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
160.700
Rezultat net
35.218
Angajați
1
Datorii
8.742
Active imobilizate
26.444
Active circulante
17.716
Capitaluri proprii
35.418
Venituri totale
160.700
Cheltuieli totale
123.874
Stocuri
1.368
Creanțe
2.694
Casă și conturi la bănci
13.654
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
163.210
Rezultat net
117.863
Angajați
1
Datorii
2.892
Active imobilizate
—
Active circulante
145.068
Capitaluri proprii
142.176
Venituri totale
163.210
Cheltuieli totale
43.714
Stocuri
1.416
Creanțe
2.893
Casă și conturi la bănci
140.759
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
46.050
Rezultat net
24.113
Angajați
1
Datorii
2.452
Active imobilizate
—
Active circulante
26.765
Capitaluri proprii
24.313
Venituri totale
46.050
Cheltuieli totale
21.476
Stocuri
148
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
26.617
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-05-08 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42488447
Număr de înregistrare
J2020001681239
Înmatriculare
8 mai 2020
EUID
ROONRC.J2020001681239
Formă juridică
SRL
Sediu social
DUNĂRII 84C Oraş Bragadiru Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str DUNĂRII 84C Oraş Bragadiru ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 mai 2020
Înregistrare fiscală
23 aprilie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ABABEI ELENA CRISTINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ABABEI KOMPLET SERVICII S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.05.2020
Înregistrare fiscală
8 mai 2020
Număr registrul comerțului
J2020001681239
Cod CAEN
9630
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. DUNĂRII, NR.84C
Cod poștal fiscal
77025
Strada sediului
Str. Dunării
Numărul sediului
84C
Localitatea sediului
Orş. Bragadiru
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77025
Strada domiciliului fiscal
Str. Dunării
Numărul domiciliului fiscal
84C
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Bragadiru
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77025

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

18 activități autorizate

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4932 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 9630 Rev. 3Activități de pompe funebre și similare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş BragadiruCAEN 9603
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI