Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AC RECORD CONSTRUCT SRL

AC RECORD CONSTRUCT SRL

CUI 21392039 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AC RECORD CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,1 mil. lei, față de 2,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât5,4%

Marja netă calculată este 5,4% în 2025, față de 13,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+88,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,1 mil. lei-2,3% față de anul anterior2020: 874.8652021: 1.634.5382022: 3.005.9842023: 1.757.4462024: 2.167.9452025: 2.117.197
Rezultat net 2025115,1 K lei-59,5% față de anul anterior2020: 62.7032021: 57.7532022: 62.4662023: 60.6182024: 284.1272025: 115.139
Angajați 20259+12,5% față de anul anterior2020: 62021: 82022: 72023: 52024: 82025: 9
Capitaluri proprii 2025115,3 K lei-70% față de anul anterior2020: 491.1002021: 639.3162022: 62.6662023: 99.9802024: 384.1072025: 115.339
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 874,9 K lei874,9 K20202021: 1,6 mil. lei1,6 mil.20212022: 3 mil. lei3 mil.20222023: 1,8 mil. lei1,8 mil.20232024: 2,2 mil. lei2,2 mil.20242025: 2,1 mil. lei2,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%10,2%20,4%2020: 7,2%7,2%20202021: 3,5%3,5%20212022: 2,1%2,1%20222023: 3,4%3,4%20232024: 13,1%13,1%20242025: 5,4%5,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 20,4% · n=209

Cifra de afaceri: -2,3% față de anul anterior.Marjă netă 5,4% · -7,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024384,1 K lei
2025115,3 K lei

Datorii raportate

2024412,7 K lei
2025881,7 K lei

Disponibilități bănești

2024106,4 K lei
202530 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,8 mil. lei2,2 mil. lei2,1 mil. lei-2,3% față de anul anterior
Rezultat net60,6 K lei284,1 K lei115,1 K lei-59,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii100 K lei384,1 K lei115,3 K lei-70% față de anul anterior
Datorii670,3 K lei412,7 K lei881,7 K lei+113,6% față de anul anterior
Creanțe198,5 K lei133,8 K lei252,5 K lei+88,8% față de anul anterior
Angajați589+12,5% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă5,4%13,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=209) · 2024: 8,6% (n=835)

Rezultat / active (A+B)11,5%35,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7,5% (n=163) · 2024: 3,4% (n=620)

Rezultat / capitaluri proprii99,8%74%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 96,8% (n=196) · 2024: 28% (n=755)

Vânzări per angajat235.244 lei270.993 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 159.425 lei (n=155) · 2024: 116.880 lei (n=693)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)11,6%48,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,9% (n=163) · 2024: 37,3% (n=620)

Datorii / active (A+B)88,4%51,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64% (n=163) · 2024: 60,3% (n=620)

Ponderea activelor imobilizate54,7%60,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20% (n=163) · 2024: 15,9% (n=620)

Active circulante / datorii totale0,51×0,77×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,5× (n=279) · 2024: 1,17× (n=1.088)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări42,9 zile22,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 103,4 zile (n=180) · 2024: 77,2 zile (n=709)

Stocuri în zile de vânzări28,8 zile12,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 11,2 zile (n=84) · 2024: 14,1 zile (n=359)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.117.197
Rezultat net
115.139
Angajați
9
Datorii
881.702
Active imobilizate
545.287
Active circulante
451.754
Capitaluri proprii
115.339
Venituri totale
2.264.645
Cheltuieli totale
2.122.581
Stocuri
169.322
Creanțe
252.477
Casă și conturi la bănci
29.955
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.167.945
Rezultat net
284.127
Angajați
8
Datorii
412.704
Active imobilizate
480.907
Active circulante
315.904
Capitaluri proprii
384.107
Venituri totale
2.186.662
Cheltuieli totale
1.845.302
Stocuri
75.707
Creanțe
133.750
Casă și conturi la bănci
106.447
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.757.446
Rezultat net
60.618
Angajați
5
Datorii
670.327
Active imobilizate
473.875
Active circulante
296.432
Capitaluri proprii
99.980
Venituri totale
1.995.048
Cheltuieli totale
1.917.372
Stocuri
68.087
Creanțe
198.478
Casă și conturi la bănci
29.867
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.005.984
Rezultat net
62.466
Angajați
7
Datorii
1.487.308
Active imobilizate
647.395
Active circulante
902.579
Capitaluri proprii
62.666
Venituri totale
2.036.750
Cheltuieli totale
1.947.825
Stocuri
20.767
Creanțe
56.499
Casă și conturi la bănci
825.313
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.634.538
Rezultat net
57.753
Angajați
8
Datorii
1.376.887
Active imobilizate
677.924
Active circulante
1.338.279
Capitaluri proprii
639.316
Venituri totale
1.722.467
Cheltuieli totale
1.652.027
Stocuri
988.603
Creanțe
348.777
Casă și conturi la bănci
899
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
874.865
Rezultat net
62.703
Angajați
6
Datorii
707.504
Active imobilizate
221.734
Active circulante
976.870
Capitaluri proprii
491.100
Venituri totale
1.555.443
Cheltuieli totale
1.484.397
Stocuri
909.737
Creanțe
56.418
Casă și conturi la bănci
10.715
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-12-22Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-10-17 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Dosar 13403/3/2024/a172025-02-07 · Tribunalul BUCURESTI · Contestator

contestaţie creanţe la tabelul preliminar (AC Record Construct SRL) · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-07-15 · 09:00

Respinge cererea

Respinge contesta?ia ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în B.P.I., ce se va depune la Tribunalul Bucure?ti – Sec?ia a VII-a Civilă. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi 15.07.2025.

Document: _Hotarare 4029/2025 · 2025-07-15

2025-06-30 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 15.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.06.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-30

2025-04-07 · 10:30

Amână cauza

Pentru a se comunica contestatia catre administratorul special, acorda termen.

Document: incheieredesedinta · 2025-04-07

Dosar 13673/302/20232023-05-30 · Judecătoria SECTORUL5BUCURESTI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

7 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-01-15 · 09:00

Respinge cererea

Respinge cererea ca neîntemeiată. Obligă creditoarea să plătească terţului poprit suma de 600 de lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu apel în 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 15.01.2024.

Document: Hotarare 49/2024 · 2024-01-15

2024-01-08 · 09:00

Amână pronunţarea

PROCES-VERBAL aferent amânării de pronunţare din data de 08.01.2024 Având în vedere că prin Hotărârea nr.7/14.12.2023 a Adunării Generale a judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, accesibilă pe site-ul instanţei, s-a hotărât amânarea tuturor cauzelor (amânarea pronunţării soluţiilor), pe perioadă nedeterminată, Urmează a stabili un nou termen pentru pronunţarea soluţiei în acest sens. Cu precizarea că termenul pentru pronunţarea soluţiei sus-arătat a fost stabilit pentru asigurarea evidenţei dosarului în sistemul ECRIS, putând fi modificat ulterior, prin proces-verbal, în cazul prelungirii amânării cauzelor la nivelul instanţei. Prezentul proces-verbal urmează a fi ataşat la dosarul cauzei cel târziu la momentul reluării activităţii instanţei, cu ocazia pronunţării soluţiei. Termen pentru pronunţarea soluţiei – 15.01.2024, pe C 15 CIVIL

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-01-08

2023-12-21 · 09:00

Amână pronunţarea

Având în vedere că prin Hotărârea nr.7/14.12.2023 a Adunării Generale a judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, accesibilă pe site-ul instanţei, s-a hotărât amânarea tuturor cauzelor (amânarea pronunţării soluţiilor), pe perioadă nedeterminată, Urmează a stabili un nou termen pentru pronunţarea soluţiei în acest sens. Cu precizarea că termenul pentru pronunţarea soluţiei sus-arătat a fost stabilit pentru asigurarea evidenţei dosarului în sistemul ECRIS, putând fi modificat ulterior, prin proces-verbal, în cazul prelungirii amânării cauzelor la nivelul instanţei. Prezentul proces-verbal urmează a fi ataşat la dosarul cauzei cel târziu la momentul reluării activităţii instanţei, cu ocazia pronunţării soluţiei. Termen pentru pronunţarea soluţiei – 08.01.2024, pe C 15 CIVIL

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-12-21

2023-12-14 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.12.2023.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-12-14

2023-10-06 · 09:00

Amână cauza

termen acordat pe sedinta publică

2023-07-21 · 9:00

Amână cauza

Având în vedere că prin Hotărârea nr.4/20.06.2023 a Adunării Generale a judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, accesibilă pe site-ul instanţei, s-a hotărât suspendarea activităţii Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, pe perioadă nedeterminată, Urmează a acorda un nou termen administrativ în acest sens. Cu precizarea că termenul administrativ sus-arătat a fost stabilit pentru asigurarea evidenţei dosarului în sistemul ECRIS, putând fi modificat ulterior, prin proces-verbal, în cazul prelungirii suspendării activităţii instanţei. Prezentul proces-verbal urmează a fi ataşat la dosarul cauzei cel târziu la momentul reluării activităţii instanţei. Termen administrativ – 06.10.2023, pe C15 – civil Adm. (fără prezenţa părţilor)

Document: Rezolutie · 2023-07-21

2023-06-09 · 9:00

Amână cauza

în vederea regularizării cererii de chemare în judecată, termen administrativ, fără prezenţa părţilor

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

9 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
21392039
Număr de înregistrare
J2015001074239
Înmatriculare
30 martie 2015
EUID
ROONRC.J2015001074239
Formă juridică
SRL
Sediu social
CĂLĂRAȘI 99 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti
Adresă fiscală
Cal CĂLĂRAŞI 99 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
17 octombrie 2024
Înregistrare fiscală
19 februarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
FILIP LILIANA
administrator
FILIP MARIAN CRISTIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AC RECORD CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 17.10.2024
Înregistrare fiscală
19 martie 2007
Număr registrul comerțului
J2015001074239
Cod CAEN
4335
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0746153336 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL CĂLĂRAȘI, NR.99, CORP A
Strada sediului
Cal CĂLĂRAȘI
Numărul sediului
99
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
corp A
Strada domiciliului fiscal
Cal CĂLĂRAȘI
Numărul domiciliului fiscal
99
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
corp A

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
20 martie 2007
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 februarie 2021
Actualizare TVA la încasare
3 februarie 2021
Publicare TVA la încasare
4 februarie 2021
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (9) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Regia Autonoma Monetaria Statului8 din 9 înregistrări (88,9%) · Vezi relația

SNTFC ,,CFR CALATORI" SA1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)3 din 9 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Lucrari de renovare (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

22 decembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de renovare (Rev.2) · Anunț CAN1159879

Autoritate: SNTFC "CFR CALATORI" S.A.

CPV 45453100-8

T4 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45453100-8

Vezi detaliile atribuirii →
444.970 leiValoare publicată
18 decembrie 2025Achiziție directă

Servicii de igienizare hol etaj 2

Autoritate: Regia Autonoma Monetaria Statului

CPV 50000000-5 — Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50000000-5

Vezi detaliile atribuirii →
129.808 leiValoare publicată
12 decembrie 2025Achiziție directă

Servicii de instalare si inlocuire corpuri de iluminat hol etaj 2

Autoritate: Regia Autonoma Monetaria Statului

CPV 98390000-3 — Alte servicii (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 98390000-3

Vezi detaliile atribuirii →
9.840 leiValoare publicată
21 noiembrie 2025Achiziție directă

Lucrari de renovare si igienizare a spatiului aferent unei parti din Atelierul Matriterie

Autoritate: Regia Autonoma Monetaria Statului

CPV 45400000-1 — Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45400000-1

Vezi detaliile atribuirii →
176.285 leiValoare publicată
3 septembrie 2025Achiziție directă

Lucrari de extindere depozit si igienizare a spatiului afectat si a scarii de acces (corp birouri)

Autoritate: Regia Autonoma Monetaria Statului

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
128.853 leiValoare publicată
29 august 2025Achiziție directă

Lucrari de consolidare si refacere pereti si tavan instalatie termica si aer comprimat

Autoritate: Regia Autonoma Monetaria Statului

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
125.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

95 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 3Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4646 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4648 Rev. 3Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 4773 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CAEN 4774 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

CAEN 8110 Rev. 3Activități de servicii suport combinate

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9610 Rev. 3Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

CAEN 9630 Rev. 3Activități de pompe funebre și similare

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

CAEN 9691 Rev. 3Activități de servicii personale la domiciliu

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 4335
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI