Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ACMVOL DESIGN S.A.

ACMVOL DESIGN S.A.

CUI 33137064 · SA· Oraş Voluntari

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ACMVOL DESIGN S.A. are sediul în Oraş Voluntari. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-39,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,8 mil. lei, față de 9,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-14,7%

Datoriile raportate sunt 5 mil. lei în 2025, față de 5,9 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,8 mil. lei-39,3% față de anul anterior2020: 13.518.8992021: 4.611.8852022: 11.331.0612023: 10.913.0482024: 9.634.6072025: 5.847.563
Rezultat net 2025597 lei-66,6% față de anul anterior2020: -449.4072021: -4.141.1312022: 3.578.0932023: 1.499.0152024: 1.7892025: 597
Angajați 202538-25,5% față de anul anterior2020: 552021: 572022: 532023: 532024: 512025: 38
Capitaluri proprii 20256,8 mil. lei+0% față de anul anterior2020: 5.495.8462021: 1.154.8592022: 4.732.9512023: 6.814.6972024: 6.816.4862025: 6.817.083
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate07 mil.14 mil.2020: 13,5 mil. lei13,5 mil.20202021: 4,6 mil. lei4,6 mil.20212022: 11,3 mil. lei11,3 mil.20222023: 10,9 mil. lei10,9 mil.20232024: 9,6 mil. lei9,6 mil.20242025: 5,8 mil. lei5,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-89,8%-29,1%31,6%2020: -3,3%-3,3%20202021: -89,8%-89,8%20212022: 31,6%31,6%20222023: 13,7%13,7%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025Reper 2025: mediana sectorului 7% · n=1.633

Cifra de afaceri: -39,3% față de anul anterior.Marjă netă 0% · -0 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20246,8 mil. lei
20256,8 mil. lei

Datorii raportate

20245,9 mil. lei
20255 mil. lei

Disponibilități bănești

2024841,2 K lei
2025860,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri10,9 mil. lei9,6 mil. lei5,8 mil. lei-39,3% față de anul anterior
Rezultat net1,5 mil. lei1,8 K lei597 lei-66,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii6,8 mil. lei6,8 mil. lei6,8 mil. lei+0% față de anul anterior
Datorii4,3 mil. lei5,9 mil. lei5 mil. lei-14,7% față de anul anterior
Creanțe6 mil. lei7,2 mil. lei4,6 mil. lei-36,4% față de anul anterior
Angajați535138-25,5% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0%0%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7% (n=1.633) · 2024: 6,8% (n=3.825)

Rezultat / active (A+B)0%0%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,5% (n=1.568) · 2024: 5,6% (n=3.807)

Rezultat / capitaluri proprii0%0%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 29,8% (n=1.554) · 2024: 23,5% (n=3.672)

Vânzări per angajat153.883 lei188.914 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 430.694 lei (n=1.522) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)62,2%53,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=1.569) · 2024: 35,2% (n=3.809)

Datorii / active (A+B)45,9%46,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 62,3% (n=1.569) · 2024: 62% (n=3.809)

Ponderea activelor imobilizate30,7%28,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 26,6% (n=1.569) · 2024: 24,8% (n=3.809)

Active circulante / datorii totale1,51×1,55×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,12× (n=1.802) · 2024: 1,09× (n=4.521)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări281,9 zile268,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 94 zile (n=1.587) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)

Stocuri în zile de vânzări132,2 zile40,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 33,2 zile (n=1.370) · 2024: 34,6 zile (n=3.075)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.847.563
Rezultat net
597
Angajați
38
Datorii
5.023.223
Active imobilizate
3.366.714
Active circulante
7.587.119
Capitaluri proprii
6.817.083
Venituri totale
6.963.590
Cheltuieli totale
6.961.123
Stocuri
2.147.559
Creanțe
4.579.025
Casă și conturi la bănci
860.535
Cheltuieli în avans
886.473
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
8.288.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.634.607
Rezultat net
1.789
Angajați
51
Datorii
5.889.071
Active imobilizate
3.575.078
Active circulante
9.130.479
Capitaluri proprii
6.816.486
Venituri totale
10.062.884
Cheltuieli totale
10.058.350
Stocuri
1.093.657
Creanțe
7.195.582
Casă și conturi la bănci
841.240
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
8.288.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.913.048
Rezultat net
1.499.015
Angajați
53
Datorii
4.322.555
Active imobilizate
3.512.058
Active circulante
7.625.194
Capitaluri proprii
6.814.697
Venituri totale
10.922.164
Cheltuieli totale
9.423.149
Stocuri
575.212
Creanțe
6.025.999
Casă și conturi la bănci
1.023.983
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
8.288.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.331.061
Rezultat net
3.578.093
Angajați
53
Datorii
6.136.392
Active imobilizate
3.414.698
Active circulante
7.454.645
Capitaluri proprii
4.732.951
Venituri totale
10.682.930
Cheltuieli totale
7.104.837
Stocuri
673.902
Creanțe
6.076.716
Casă și conturi la bănci
704.027
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
8.288.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.611.885
Rezultat net
-4.141.131
Angajați
57
Datorii
6.435.760
Active imobilizate
3.594.489
Active circulante
3.996.130
Capitaluri proprii
1.154.859
Venituri totale
5.285.084
Cheltuieli totale
9.426.215
Stocuri
1.544.040
Creanțe
1.875.945
Casă și conturi la bănci
576.145
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
8.288.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
13.518.899
Rezultat net
-449.407
Angajați
55
Datorii
4.535.441
Active imobilizate
3.735.535
Active circulante
6.095.896
Capitaluri proprii
5.495.846
Venituri totale
13.519.259
Cheltuieli totale
13.968.666
Stocuri
270.623
Creanțe
5.281.227
Casă și conturi la bănci
544.046
Cheltuieli în avans
199.856
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
5.788.528
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 39% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-18

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-18Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 39% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-05-08 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-17–2026-10-18 · verificat 2026-10-18.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

6 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

5 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
33137064
Număr de înregistrare
J2014001350235
Înmatriculare
8 mai 2014
EUID
ROONRC.J2014001350235
Formă juridică
SA
Sediu social
NICOLAE BĂLCESCU 10 Oraş Voluntari Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Int NICOLAE BĂLCESCU 10 Oraş Voluntari ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 mai 2014
Înregistrare fiscală
5 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CHITCĂ SORIN RĂZVAN
administrator
MIHAI GELU MARIAN
administrator
MOCANU ANA MIHAELA
administrator
OPREA MARIANA
administrator
UDRESCU OVIDIU
reprezentant al persoanei juridice
RANETE EUGENIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ACMVOL DESIGN S.A.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.05.2014
Înregistrare fiscală
8 mai 2014
Număr registrul comerțului
J2014001350235
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, INT. NICOLAE BĂLCESCU, NR.10
Cod poștal fiscal
77190
Strada sediului
Int. Nicolae Bălcescu
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Orş. Voluntari
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77190
Strada domiciliului fiscal
Int. Nicolae Bălcescu
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Voluntari
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77190

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 octombrie 2014
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (5) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SC ECOVOL ILFOV SA4 din 5 înregistrări (80%) · Vezi relația

CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)2 din 5 înregistrări (40%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)2 din 5 înregistrări (40%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

18 mai 2026Achiziție directă

Lucrari de reparatii, vopsitorii lavabile, inlocuire mocheta

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
45.753 leiValoare publicată
16 octombrie 2024Achiziție directă

Lucrari refacere a instalatiei de canalizare interioara si exterioara, existenta in zona bucatariei

Autoritate: CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI

CPV 45332000-3 — Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45332000-3

Vezi detaliile atribuirii →
27.641 leiValoare publicată
21 mai 2024Achiziție directă

Lucrari de reparatii si vopsitorii Parc regina Ana Pipera

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
137.593 leiValoare publicată
16 mai 2024Achiziție directă

Placare trepte cu marmura antiderapanta

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 45111291-4 — Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45111291-4

Vezi detaliile atribuirii →
27.290 leiValoare publicată
16 februarie 2024Achiziție directă

Lucrari de reamenajare& modernizare zone de joaca, spatii verzi & sportive

Autoritate: SC ECOVOL ILFOV SA

CPV 45111291-4 — Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45111291-4

Vezi detaliile atribuirii →
261.961 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Ilfov

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

79 activități autorizate

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 2332 Rev. 3Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă

CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului

CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2370 Rev. 3Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 2391 Rev. 3Fabricarea de produse abrazive

CAEN 2399 Rev. 3Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2897 Rev. 3Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru fabricația aditivă (care utilizează tehnologia de fabricație aditivă)

CAEN 2899 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5612 Rev. 3Activități ale unităților mobile de alimentație

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9524 Rev. 3Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-18Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş VoluntariCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI