Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ACORD CONSTRUCT SRL

ACORD CONSTRUCT SRL

CUI 20848170 · SRL· Municipiul Târgovişte

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ACORD CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Târgovişte. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+11,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,8 mil. lei, față de 1,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât25,8%

Marja netă calculată este 25,8% în 2025, față de 29,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+48,5%

Datoriile raportate sunt 433,7 K lei în 2025, față de 292 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,8 mil. lei+11,3% față de anul anterior2020: 1.198.0732021: 816.7562022: 1.140.8562023: 702.8332024: 1.635.3882025: 1.820.957
Rezultat net 2025470,2 K lei-1,6% față de anul anterior2020: 144.8462021: 1.5872022: 253.8282023: -252.4522024: 477.9272025: 470.172
Angajați 202510Neschimbat față de anul anterior2020: 112021: 102022: 102023: 102024: 102025: 10
Capitaluri proprii 2025473,1 K lei-1,4% față de anul anterior2020: 232.5952021: 234.1822022: 254.2182023: 1.7662024: 479.6932025: 473.084
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0910 K2 mil.2020: 1,2 mil. lei1,2 mil.20202021: 816,8 K lei816,8 K20212022: 1,1 mil. lei1,1 mil.20222023: 702,8 K lei702,8 K20232024: 1,6 mil. lei1,6 mil.20242025: 1,8 mil. lei1,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-35,9%-3,3%29,2%2020: 12,1%12,1%20202021: 0,2%0,2%20212022: 22,2%22,2%20222023: -35,9%-35,9%20232024: 29,2%29,2%20242025: 25,8%25,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: +11,3% față de anul anterior.Marjă netă 25,8% · -3,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024479,7 K lei
2025473,1 K lei

Datorii raportate

2024292 K lei
2025433,7 K lei

Disponibilități bănești

2024454,3 K lei
2025724,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri702,8 K lei1,6 mil. lei1,8 mil. lei+11,3% față de anul anterior
Rezultat net-252,5 K lei477,9 K lei470,2 K lei-1,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,8 K lei479,7 K lei473,1 K lei-1,4% față de anul anterior
Datorii120,8 K lei292 K lei433,7 K lei+48,5% față de anul anterior
Creanțe13,8 K lei301,6 K lei176,7 K lei-41,4% față de anul anterior
Angajați101010Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă25,8%29,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)51,9%61,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii99,4%99,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat182.096 lei163.539 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)52,2%62,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)47,8%37,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate0,5%1,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale2,08×2,61×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări34,9 zile66,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări0,2 zile1,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.820.957
Rezultat net
470.172
Angajați
10
Datorii
433.691
Active imobilizate
4.672
Active circulante
902.103
Capitaluri proprii
473.084
Venituri totale
1.824.953
Cheltuieli totale
1.274.463
Stocuri
1.056
Creanțe
176.732
Casă și conturi la bănci
724.315
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.635.388
Rezultat net
477.927
Angajați
10
Datorii
291.957
Active imobilizate
10.146
Active circulante
761.504
Capitaluri proprii
479.693
Venituri totale
1.638.091
Cheltuieli totale
1.116.798
Stocuri
5.587
Creanțe
301.643
Casă și conturi la bănci
454.274
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
702.833
Rezultat net
-252.452
Angajați
10
Datorii
120.797
Active imobilizate
17.006
Active circulante
105.557
Capitaluri proprii
1.766
Venituri totale
727.962
Cheltuieli totale
974.153
Stocuri
—
Creanțe
13.753
Casă și conturi la bănci
91.804
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.140.856
Rezultat net
253.828
Angajați
10
Datorii
86.807
Active imobilizate
6.256
Active circulante
334.769
Capitaluri proprii
254.218
Venituri totale
1.140.968
Cheltuieli totale
877.102
Stocuri
—
Creanțe
23.005
Casă și conturi la bănci
311.764
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
816.756
Rezultat net
1.587
Angajați
10
Datorii
141.074
Active imobilizate
8.803
Active circulante
366.453
Capitaluri proprii
234.182
Venituri totale
816.889
Cheltuieli totale
808.554
Stocuri
31.537
Creanțe
16.211
Casă și conturi la bănci
318.705
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.198.073
Rezultat net
144.846
Angajați
11
Datorii
155.223
Active imobilizate
—
Active circulante
387.818
Capitaluri proprii
232.595
Venituri totale
1.239.095
Cheltuieli totale
1.083.082
Stocuri
—
Creanțe
83.900
Casă și conturi la bănci
303.918
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
350
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-11Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-04-01 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

12 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
20848170
Număr de înregistrare
J2007000141155
Înmatriculare
29 ianuarie 2007
EUID
ROONRC.J2007000141155
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. AL. IOAN CUZA 2 Municipiul Târgovişte Dâmboviţa
Adresă fiscală
Str. AL. IOAN CUZA 2 Târgovişte DÂMBOVIŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
1 aprilie 2014
Înregistrare fiscală
31 martie 2025
Telefon
0735161699 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BULIN ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ACORD CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2014
Înregistrare fiscală
29 ianuarie 2007
Număr registrul comerțului
J2007000141155
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Contact și adrese

Telefon
0735161699 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. AL. IOAN CUZA, NR.2, AP.1
Strada sediului
Str. Al. Ioan Cuza
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Târgovişte
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Strada domiciliului fiscal
Str. Al. Ioan Cuza
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgovişte
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
14 iulie 2014
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
14 iulie 2014
Actualizare TVA la încasare
14 iulie 2014
Publicare TVA la încasare
15 iulie 2014
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (12) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA7 din 12 înregistrări (58,3%) · Vezi relația

COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A.3 din 12 înregistrări (25%) · Vezi relația

COMUNA PIETRARI (PRIMARIA PIETRARI DAMBOVITA)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA PIETRARI1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)7 din 12 înregistrări (58,3%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Lucrari sanitare (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Lucrari de tencuire (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

11 mai 2026Achiziție directă

Lucrari de reparatii curente si igienizare hol Serv. de Ambulanta

Autoritate: SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
54.727 leiValoare publicată
17 decembrie 2025Achiziție directă

lucrari de reparatii Scoala Valea- Pietrari

Autoritate: COMUNA PIETRARI (PRIMARIA PIETRARI DAMBOVITA)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
119.984 leiValoare publicată
23 septembrie 2025Achiziție directă

Executie retea de canalizare si apa potabila,racordare la retea de apa si canal container modular.

Autoritate: SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA

CPV 45332000-3 — Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45332000-3

Vezi detaliile atribuirii →
4.385 leiValoare publicată
24 iulie 2025Achiziție directă

Lucrari de igienizari si reparatii la Scoala Generala Pietrari

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA PIETRARI

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
24.871 leiValoare publicată
16 iunie 2025Achiziție directă

Lucrari de reparatii si igienizari pentru 4 agentii de la PLJ Dambovita - CNLR-SA

Autoritate: COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A.

CPV 45410000-4 — Lucrari de tencuire (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45410000-4

Vezi detaliile atribuirii →
105.779 leiValoare publicată
1 aprilie 2025Achiziție directă

Executie retea de canalizare si apa potabila la Statia de Ambulanta Racari

Autoritate: SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA

CPV 45000000-7 — Lucrari de constructii (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45000000-7

Vezi detaliile atribuirii →
7.783 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4675 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaMunicipiul TârgovişteStrada Al. Ioan CuzaCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI