Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ACTUAL BAND MUSICSHOW SRL

ACTUAL BAND MUSICSHOW SRL

CUI 37832675 · SRL· Loc. Băicoi, Oraş Băicoi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

ACTUAL BAND MUSICSHOW SRL are sediul în Loc. Băicoi, Oraş Băicoi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+275%

Datoriile raportate sunt 150 lei în 2025, față de 40 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 1.3002021: 02023: 0
Rezultat net 2025-122 lei-43,5% față de anul anterior2020: 1.1422021: -1192022: -802023: -702024: -852025: -122
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20254,3 K lei-2,8% față de anul anterior2020: 4.7862021: 4.6682022: 4.5882023: 4.5182024: 4.4332025: 4.311
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06501 K2020: 1,3 K lei1,3 K20202021: 0 lei02021—20222023: 0 lei02023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%43,9%87,8%Mediana sectorului (2025): 12,1% · n=18562020: 87,8%87,8%202020212022202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii4,3 K lei-2,8% față de anul anterior
Datorii150 lei+275% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei——Fără an comparabil
Rezultat net-70 lei-85 lei-122 lei-43,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii4,5 K lei4,4 K lei4,3 K lei-2,8% față de anul anterior
Datorii40 lei40 lei150 lei+275% față de anul anterior
Creanțe———Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)96,6%48,9%n=1.42999,1%60,7%n=1.872
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)3,4%47,7%n=1.4290,9%36%n=1.872
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)17,4%29,5%n=1.42917,4%25,8%n=1.872
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-2,7%7,8%n=1.428-1,9%10,7%n=1.872
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-2,8%30,1%n=1.708-1,9%37,9%n=2.432
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii24,55×1,35×n=2.16292,38×1,86×n=2.950

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-122
Angajați
—
Datorii
150
Active imobilizate
778
Active circulante
3.683
Capitaluri proprii
4.311
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
122
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.683
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-85
Angajați
—
Datorii
40
Active imobilizate
778
Active circulante
3.695
Capitaluri proprii
4.433
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
85
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.695
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-70
Angajați
—
Datorii
40
Active imobilizate
778
Active circulante
3.780
Capitaluri proprii
4.518
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
70
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.780
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-80
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
778
Active circulante
3.810
Capitaluri proprii
4.588
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
80
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.810
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-119
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
778
Active circulante
3.890
Capitaluri proprii
4.668
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
80
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3.890
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.300
Rezultat net
1.142
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
778
Active circulante
4.008
Capitaluri proprii
4.786
Venituri totale
1.300
Cheltuieli totale
158
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
4.008
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-06-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37832675
Număr de înregistrare
J29/1574/2017
Înmatriculare
26 iunie 2017
EUID
ROONRC.J29/1574/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
LIBERTĂŢII 18 Loc. Băicoi, Oraş Băicoi Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. LIBERTĂŢII 18 Băicoi PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 iunie 2017
Înregistrare fiscală
31 martie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPESCU DRAGOȘ-GHEORGHE
administrator
POPESCU MARIUS ION
administrator
VLAICU GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ACTUAL BAND MUSICSHOW SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.06.2017
Înregistrare fiscală
26 iunie 2017
Număr registrul comerțului
J29/1574/2017
Cod CAEN
9001
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. LIBERTĂŢII, NR.18
Cod poștal fiscal
105200
Strada sediului
Str. Libertăţii
Numărul sediului
18
Localitatea sediului
Orş. Băicoi
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
105200
Strada domiciliului fiscal
Str. Libertăţii
Numărul domiciliului fiscal
18
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Băicoi
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
105200

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaLoc. Băicoi, Oraş BăicoiCAEN 9001
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI