Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ACVARII DELUXE LA CHEIE S.R.L.

ACVARII DELUXE LA CHEIE S.R.L.

CUI 39224470 · SRL· Bucureşti Sectorul 5

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ACVARII DELUXE LA CHEIE S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 5. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+6.871,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 61 K lei, față de 875 lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut-1,7%

Marja netă calculată este -1,7% în 2025, față de -207,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202561 K lei+6.871,4% față de anul anterior2020: 61.3242021: 13.3342022: 26.2292023: 3.1712024: 8752025: 61.000
Rezultat net 2025-1 K lei+42,7% față de anul anterior2020: -40.8622021: -7.7362022: -1392023: -1.4232024: -1.8142025: -1.040
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025240 lei-91,8% față de anul anterior2020: -40.6222021: -48.3582022: 6.1752023: 4.7522024: 2.9382025: 240
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate031 K61 K2020: 61,3 K lei61,3 K20202021: 13,3 K lei13,3 K20212022: 26,2 K lei26,2 K20222023: 3,2 K lei3,2 K20232024: 875 lei87520242025: 61 K lei61 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-207,3%-102,5%2,3%Mediana sectorului (2025): 2,3% · n=26382020: -66,6%-66,6%20202021: -58%-58%20212022: -0,5%-0,5%20222023: -44,9%-44,9%20232024: -207,3%-207,3%20242025: -1,7%-1,7%2025

Cifra de afaceri: +6.871,4% față de anul anterior. Marja netă: -1,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii240 lei-91,8% față de anul anterior
Datorii756 lei-98,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,2 K lei875 lei61 K lei+6.871,4% față de anul anterior
Rezultat net-1,4 K lei-1,8 K lei-1 K lei+42,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii4,8 K lei2,9 K lei240 lei-91,8% față de anul anterior
Datorii57,1 K lei58,7 K lei756 lei-98,7% față de anul anterior
Creanțe—448 lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-1,7%2,3%n=2.638-207,3%1,8%n=2.652
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-433,3%33,2%n=1.755-61,7%26,1%n=1.760
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,32×0,85×n=3.1321,05×0,88×n=3.138
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—10,51 zilen=2.135184,32 zile10,14 zilen=2.102
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—52,88 zilen=2.39324.816,55 zile57,89 zilen=2.381

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
61.000
Rezultat net
-1.040
Angajați
—
Datorii
756
Active imobilizate
—
Active circulante
996
Capitaluri proprii
240
Venituri totale
61.000
Cheltuieli totale
62.040
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
996
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
875
Rezultat net
-1.814
Angajați
—
Datorii
58.742
Active imobilizate
—
Active circulante
61.680
Capitaluri proprii
2.938
Venituri totale
875
Cheltuieli totale
2.689
Stocuri
60.318
Creanțe
448
Casă și conturi la bănci
914
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.171
Rezultat net
-1.423
Angajați
—
Datorii
57.097
Active imobilizate
—
Active circulante
61.519
Capitaluri proprii
4.752
Venituri totale
3.171
Cheltuieli totale
4.594
Stocuri
61.127
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
392
Cheltuieli în avans
330
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
26.229
Rezultat net
-139
Angajați
—
Datorii
57.968
Active imobilizate
—
Active circulante
64.143
Capitaluri proprii
6.175
Venituri totale
26.229
Cheltuieli totale
25.698
Stocuri
64.052
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
91
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
13.334
Rezultat net
-7.736
Angajați
—
Datorii
61.282
Active imobilizate
—
Active circulante
12.924
Capitaluri proprii
-48.358
Venituri totale
13.334
Cheltuieli totale
20.670
Stocuri
12.526
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
398
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
61.324
Rezultat net
-40.862
Angajați
—
Datorii
61.332
Active imobilizate
—
Active circulante
20.710
Capitaluri proprii
-40.622
Venituri totale
61.324
Cheltuieli totale
100.486
Stocuri
20.745
Creanțe
-139
Casă și conturi la bănci
104
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39224470
Număr de înregistrare
J40/5455/2018
Înmatriculare
23 aprilie 2018
EUID
ROONRC.J40/5455/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
ANTIAERIANĂ 24 Bucureşti Sectorul 5 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LEIBOVICI SERGIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ACVARII DELUXE LA CHEIE S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 16.03.2026
Înregistrare fiscală
23 aprilie 2018
Număr registrul comerțului
J40/5455/2018
Cod CAEN
4776
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. ANTIAERIANĂ, NR.24, BIROUL 1
Cod poștal fiscal
51016
Strada sediului
Str. Antiaeriană
Numărul sediului
24
Localitatea sediului
Sector 5 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
51016
Detalii sediu
BIROUL 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Antiaeriană
Numărul domiciliului fiscal
24
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 5 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
51016
Detalii domiciliu fiscal
BIROUL 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 0149 Rev. 2Creșterea altor animale

CAEN 0321 Rev. 2Acvacultura maritimă

CAEN 0322 Rev. 2Acvacultura în ape dulci

CAEN 2313 Rev. 2Fabricarea articolelor din sticlă

CAEN 4641 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4773 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 5CAEN 4776
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI