Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ADMIN RES SRL

ADMIN RES SRL

CUI 30907282 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate398.574 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ADMIN RES SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

398.574 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut-30,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 157,1 K lei, față de 226,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-46,6%

Marja netă calculată este -46,6% în 2025, față de -14,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025157,1 K lei-30,5% față de anul anterior2020: 137.6802021: 150.5202022: 184.8202023: 205.7852024: 226.0762025: 157.140
Rezultat net 2025-73,2 K leiPierdere majorată cu 127,3%2020: 41.0322021: 69.2442022: 34.4582023: -86.3012024: -32.2152025: -73.239
Angajați 20253-25% față de anul anterior2020: 42021: 42022: 42023: 42024: 42025: 3
Capitaluri proprii 2025225,5 K lei-24,5% față de anul anterior2020: 313.5092021: 382.7532022: 417.2112023: 330.9102024: 298.6942025: 225.455
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0113 K226 K2020: 137,7 K lei137,7 K20202021: 150,5 K lei150,5 K20212022: 184,8 K lei184,8 K20222023: 205,8 K lei205,8 K20232024: 226,1 K lei226,1 K20242025: 157,1 K lei157,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-46,6%-0,3%46%2020: 29,8%29,8%20202021: 46%46%20212022: 18,6%18,6%20222023: -41,9%-41,9%20232024: -14,2%-14,2%20242025: -46,6%-46,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 30,9% · n=2.617

Cifra de afaceri: -30,5% față de anul anterior.Marjă netă -46,6% · -32,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024298,7 K lei
2025225,5 K lei

Datorii raportate

2024240,4 K lei
2025320,2 K lei

Disponibilități bănești

20244,9 K lei
202527,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri205,8 K lei226,1 K lei157,1 K lei-30,5% față de anul anterior
Rezultat net-86,3 K lei-32,2 K lei-73,2 K leiPierdere majorată cu 127,3%
Capitaluri proprii330,9 K lei298,7 K lei225,5 K lei-24,5% față de anul anterior
Datorii153,1 K lei240,4 K lei320,2 K lei+33,2% față de anul anterior
Creanțe412,2 K lei513,3 K lei501,1 K lei-2,4% față de anul anterior
Angajați443-25% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-46,6%-14,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 30,9% (n=2.617) · 2024: 31,2% (n=2.546)

Rezultat / active (A+B)-13,4%-6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 28,3% (n=1.925) · 2024: 24,5% (n=1.810)

Rezultat / capitaluri proprii-32,5%-10,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 94,2% (n=2.502) · 2024: 81,5% (n=2.459)

Vânzări per angajat52.380 lei56.519 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 164.503 lei (n=1.935) · 2024: 147.918 lei (n=1.965)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)41,3%55,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 57,8% (n=1.925) · 2024: 63,7% (n=1.810)

Datorii / active (A+B)58,7%44,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,8% (n=1.925) · 2024: 35,9% (n=1.810)

Ponderea activelor imobilizate3,2%3,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 19,7% (n=1.925) · 2024: 15,6% (n=1.810)

Active circulante / datorii totale1,65×2,16×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,05× (n=2.912) · 2024: 2,32× (n=2.875)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări1.147,9 zile817,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 103,9 zile (n=2.413) · 2024: 96,4 zile (n=2.316)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
157.140
Rezultat net
-73.239
Angajați
3
Datorii
320.184
Active imobilizate
17.307
Active circulante
528.332
Capitaluri proprii
225.455
Venituri totale
157.293
Cheltuieli totale
228.990
Stocuri
—
Creanțe
501.057
Casă și conturi la bănci
27.275
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
226.076
Rezultat net
-32.215
Angajați
4
Datorii
240.435
Active imobilizate
20.952
Active circulante
518.177
Capitaluri proprii
298.694
Venituri totale
226.133
Cheltuieli totale
256.086
Stocuri
—
Creanțe
513.300
Casă și conturi la bănci
4.877
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
205.785
Rezultat net
-86.301
Angajați
4
Datorii
153.140
Active imobilizate
44.448
Active circulante
439.602
Capitaluri proprii
330.910
Venituri totale
205.785
Cheltuieli totale
290.029
Stocuri
0
Creanțe
412.200
Casă și conturi la bănci
27.402
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
184.820
Rezultat net
34.458
Angajați
4
Datorii
89.505
Active imobilizate
13.790
Active circulante
492.926
Capitaluri proprii
417.211
Venituri totale
184.820
Cheltuieli totale
148.513
Stocuri
0
Creanțe
212.200
Casă și conturi la bănci
280.726
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
150.520
Rezultat net
69.244
Angajați
4
Datorii
66.287
Active imobilizate
13.790
Active circulante
435.250
Capitaluri proprii
382.753
Venituri totale
155.520
Cheltuieli totale
84.721
Stocuri
0
Creanțe
212.200
Casă și conturi la bănci
223.050
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
137.680
Rezultat net
41.032
Angajați
4
Datorii
50.791
Active imobilizate
22.530
Active circulante
341.770
Capitaluri proprii
313.509
Venituri totale
137.680
Cheltuieli totale
95.270
Stocuri
0
Creanțe
203.480
Casă și conturi la bănci
138.290
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Obligații fiscale restante publicate

398.574 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 30% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Obligații fiscale restante publicate

398.574 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 30% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-11-14 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat52.693 lei13.901 lei66.594 lei66.594 lei0 lei
Asigurări sociale190.154 lei47.714 lei237.868 lei237.868 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate75.176 lei18.936 lei94.112 lei94.112 lei0 lei

Observație ANAF: Insolvabil

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30907282
Număr de înregistrare
J40/13402/2012
Înmatriculare
14 noiembrie 2012
EUID
ROONRC.J40/13402/2012
Formă juridică
SRL
Sediu social
BUDACU 5 M3 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Aleea BUDACU 5 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 noiembrie 2012
Înregistrare fiscală
20 aprilie 2026
Telefon
0745144893 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPA LAURENŢIU DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ADMIN RES SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.11.2012
Înregistrare fiscală
14 noiembrie 2012
Număr registrul comerțului
J40/13402/2012
Cod CAEN
6832
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0745144893 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA BUDACU, NR.5, CAMERA 2, BL.M3, SC.6, ET.4, AP.118
Cod poștal fiscal
30461
Strada sediului
Aleea Budacu
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
30461
Detalii sediu
CAMERA 2
Strada domiciliului fiscal
Aleea Budacu
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
30461
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 8121 Rev. 2Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8129 Rev. 2Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 2Activități de întreținere peisagistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 6832
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI