Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AGAMAT HOME 21 S.R.L.

AGAMAT HOME 21 S.R.L.

CUI 40731077 · SRL· Sat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de Jos

insolvențăONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registruinsolvențăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AGAMAT HOME 21 S.R.L. are sediul în Sat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de Jos. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-54,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,8 mil. lei, față de 4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-26,9%

Marja netă calculată este -26,9% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
96/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,8 mil. lei-54,7% față de anul anterior2020: 1.433.3582021: 3.172.6342022: 3.366.9972023: 2.871.1052024: 3.961.7482025: 1.792.790
Rezultat net 2025-481,5 K leiFără an comparabil2020: 12.3722021: 02022: 02023: 02024: 02025: -481.451
Angajați 20257-46,2% față de anul anterior2020: 132021: 132022: 152023: 152024: 132025: 7
Capitaluri proprii 2025-360,8 K lei-399,1% față de anul anterior2020: 22.8142021: 37.2012022: 102.5452023: 109.3842024: 120.6442025: -360.807
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 1,4 mil. lei1,4 mil.20202021: 3,2 mil. lei3,2 mil.20212022: 3,4 mil. lei3,4 mil.20222023: 2,9 mil. lei2,9 mil.20232024: 4 mil. lei4 mil.20242025: 1,8 mil. lei1,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-26,9%-12,9%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=18082020: 0,9%0,9%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: -26,9%-26,9%2025

Cifra de afaceri: -54,7% față de anul anterior. Marja netă: -26,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-360,8 K lei-399,1% față de anul anterior
Datorii2,7 mil. lei-8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,9 mil. lei4 mil. lei1,8 mil. lei-54,7% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-481,5 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii109,4 K lei120,6 K lei-360,8 K lei-399,1% față de anul anterior
Datorii2,5 mil. lei2,9 mil. lei2,7 mil. lei-8% față de anul anterior
Creanțe69,6 K lei909,8 K lei231,9 K lei-74,5% față de anul anterior
Angajați15137-46,2% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-26,9%0%n=1.8080%0%n=3.786
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-15,6%32,7%n=1.8944%35,2%n=3.809
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)115,6%64,2%n=1.89496%62%n=3.809
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)4,8%25,1%n=1.8940,2%24,8%n=3.809
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-20,8%0%n=1.8670%0%n=3.779
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—0%n=1.7320%0%n=3.634
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,82×1,06×n=2.2491,04×1,09×n=4.521
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36046,56 zile98,26 zilen=1.79182,67 zile98,83 zilen=3.690
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360270,2 zile34,75 zilen=1.527154,69 zile34,57 zilen=3.075
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați256.113 lei348.027 lein=1.710304.750 lei334.407 lein=3.564

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.792.790
Rezultat net
-481.451
Angajați
7
Datorii
2.675.572
Active imobilizate
111.310
Active circulante
2.203.455
Capitaluri proprii
-360.807
Venituri totale
1.513.711
Cheltuieli totale
1.995.162
Stocuri
1.345.591
Creanțe
231.869
Casă și conturi la bănci
625.995
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.961.748
Rezultat net
0
Angajați
13
Datorii
2.908.466
Active imobilizate
5.831
Active circulante
3.023.279
Capitaluri proprii
120.644
Venituri totale
3.878.092
Cheltuieli totale
3.865.789
Stocuri
1.702.381
Creanțe
909.820
Casă și conturi la bănci
411.078
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.871.105
Rezultat net
0
Angajați
15
Datorii
2.468.731
Active imobilizate
8.746
Active circulante
2.569.369
Capitaluri proprii
109.384
Venituri totale
3.894.418
Cheltuieli totale
3.872.381
Stocuri
1.722.760
Creanțe
69.589
Casă și conturi la bănci
777.020
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.366.997
Rezultat net
0
Angajați
15
Datorii
1.927.371
Active imobilizate
8.746
Active circulante
2.021.170
Capitaluri proprii
102.545
Venituri totale
3.188.089
Cheltuieli totale
3.098.798
Stocuri
1.216.150
Creanțe
387.615
Casă și conturi la bănci
417.405
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.172.634
Rezultat net
0
Angajați
13
Datorii
1.134.540
Active imobilizate
5.549
Active circulante
1.166.192
Capitaluri proprii
37.201
Venituri totale
3.477.685
Cheltuieli totale
3.438.882
Stocuri
883.893
Creanțe
180.042
Casă și conturi la bănci
102.257
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.433.358
Rezultat net
12.372
Angajați
13
Datorii
699.633
Active imobilizate
—
Active circulante
722.447
Capitaluri proprii
22.814
Venituri totale
1.888.368
Cheltuieli totale
1.862.750
Stocuri
461.244
Creanțe
181.873
Casă și conturi la bănci
79.330
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

96/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-05
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCinsolvență2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-05
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-08Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

insolvență

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-05
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 55% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiStări de insolvență

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-03-04 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-05 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-05.

Procedura insolvenței23/1371/2026 · Tribunalul Specializat Mureş

Deschisă la 18/02/2026

1 dosar de insolvență

23/1371/2026 Tribunalul Specializat Mureş

Deschidere: 18.02.2026

Practician în insolvență: CABINETE ASOCIATE DE PRACTICIENI ÎN INSOLVENȚĂ CIUBUCÃ DAN IOAN SI CIUBUCÃ ALECXANDRU · danciubuca@yahoo.com

31 publicări în BPI

Report 699

08/09/2026 · BPI 21 967 din 09/09/2026

Report 645

13/08/2026 · BPI 20 317 din 13/08/2026

Debt record 613

29/07/2026 · BPI 19 569 din 03/08/2026

Notification 577

16/07/2026 · BPI 18 554 din 16/07/2026

Report 576

16/07/2026 · BPI 18 548 din 16/07/2026

Subpoena

09/07/2026 · BPI 18 040 din 09/07/2026

Report 517

07/07/2026 · BPI 17 923 din 08/07/2026

Subpoena

29/06/2026 · BPI 17 050 din 29/06/2026

Report 485

25/06/2026 · BPI 16 956 din 26/06/2026

Report 451

04/06/2026 · BPI 14 849 din 04/06/2026

Subpoena

03/06/2026 · BPI 14 804 din 04/06/2026

Subpoena

03/06/2026 · BPI 14 592 din 03/06/2026

Judgement 64/C

20/05/2026 · BPI 13 565 din 22/05/2026

Conclusion

22/04/2026 · BPI 13 565 din 22/05/2026

Conclusion

06/05/2026 · BPI 13 565 din 22/05/2026

Communication

Dată act indisponibilă · BPI 13 565 din 22/05/2026

Report 413

21/05/2026 · BPI 13 560 din 22/05/2026

Report 332

17/04/2026 · BPI 10 042 din 17/04/2026

Subpoena

15/04/2026 · BPI 9 780 din 15/04/2026

Claim

Dată act indisponibilă · BPI 9 780 din 15/04/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 316

14/04/2026 · BPI 9 777 din 15/04/2026

Debt record 292

06/04/2026 · BPI 9 105 din 06/04/2026

Summons 293

06/04/2026 · BPI 9 036 din 06/04/2026

Report 251

31/03/2026 · BPI 8 879 din 02/04/2026

Subpoena

18/03/2026 · BPI 7 367 din 19/03/2026

Notice 192

09/03/2026 · BPI 6 621 din 11/03/2026

Report 187

05/03/2026 · BPI 6 143 din 06/03/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 153

27/02/2026 · BPI 5 462 din 27/02/2026

Conclusion 10/C

18/02/2026 · BPI 5 399 din 27/02/2026

Communication

Dată act indisponibilă · BPI 5 399 din 27/02/2026

Notification 136

19/02/2026 · BPI 4 671 din 20/02/2026

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

9 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40731077
Număr de înregistrare
J2019000635268
Înmatriculare
4 martie 2019
EUID
ROONRC.J2019000635268
Formă juridică
SRL
Sediu social
IDECIU DE JOS 155Q Sat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de Jos Mureş
Adresă fiscală
G IDECIU DE JOS 155Q Ideciu de Jos MUREŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 martie 2019
Înregistrare fiscală
20 martie 2025
Telefon
0753641118 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GABOR ALIN
administrator
GABOR ANCA-DIANA
administrator judiciar
CIUBUCĂ DAN ?I CIUBUCĂ ALECXANDRU CABINETE ASOCIATE DE PRACTICIENI ÎN INSOLVENŢĂ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AGAMAT HOME 21 S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.03.2019
Înregistrare fiscală
4 martie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000635268
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Reghin

Contact și adrese

Telefon
0753641118 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, SAT IDECIU DE JOS COM. IDECIU DE JOS, G IDECIU DE JOS, NR.155Q
Cod poștal fiscal
547360
Strada sediului
G IDECIU DE JOS
Numărul sediului
155Q
Localitatea sediului
Sat Ideciu de Jos Com. Ideciu de Jos
Județul sediului
MUREŞ
Codul poștal al sediului
547360
Strada domiciliului fiscal
G IDECIU DE JOS
Numărul domiciliului fiscal
155Q
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ideciu de Jos Com. Ideciu de Jos
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
547360

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
18 noiembrie 2019
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (9) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu"2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

COMUNA CEUASU DE CIMPIE2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

ORASUL IERNUT2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.41 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

COMUNA PETELEA1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)4 din 9 înregistrări (44,4%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)4 din 9 înregistrări (44,4%) · Vezi selecția

Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

8 iunie 2026Achiziție directă

Lucrari de reabilitare Camin Cultural in loc. Ceuasu de Campie, com. Ceuasu de Campie, jud. Mures

Autoritate: COMUNA CEUASU DE CIMPIE

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
117.855 leiValoare publicată
31 octombrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) · Anunț SCNA1080687

Autoritate: ORASUL IERNUT

CPV 45210000-2

T4 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45210000-2

Vezi detaliile atribuirii →
2.240.004 leiValoare publicată
16 iunie 2025Achiziție directă

EXECUȚIE LUCRĂRI REABILITARE REMIZĂ PSI - COMUNA PETELEA

Autoritate: COMUNA PETELEA

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
100.551 leiValoare publicată
31 martie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) · Anunț SCNA1080687

Autoritate: ORASUL IERNUT

CPV 45210000-2

T1 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45210000-2

Vezi detaliile atribuirii →
2.240.004 leiValoare publicată
23 august 2024Achiziție directă

ACHIZITIE PAVAJ

Autoritate: Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu"

CPV 44192000-2 — Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44192000-2

Vezi detaliile atribuirii →
2.688 leiValoare publicată
23 august 2024Achiziție directă

REPARATII PARDOSEALA SLA DE SPORT

Autoritate: Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu"

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
75.003 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

27 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-05Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşSat Ideciu de Jos, Comuna Ideciu de JosCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI