Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AGGREGATE GROUP CONSTRUCT SRL

AGGREGATE GROUP CONSTRUCT SRL

CUI 14908782 · SRL· Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AGGREGATE GROUP CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-33%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 273,2 K lei, față de 407,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-139,1%

Marja netă calculată este -139,1% în 2025, față de 3,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+120,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025273,2 K lei-33% față de anul anterior2020: 185.8212021: 165.0972022: 343.5552023: 298.2482024: 407.9272025: 273.203
Rezultat net 2025-379,9 K leiTrecere pe pierdere2020: -35.9492021: -82.7762022: -18.1552023: 17.5732024: 13.9272025: -379.938
Angajați 20250Neschimbat față de anul anterior2020: 32021: 32022: 12023: 02024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025453,8 K lei-45,6% față de anul anterior2020: 903.1882021: 820.4122022: 802.2572023: 819.8312024: 833.7582025: 453.820
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0204 K408 K2020: 185,8 K lei185,8 K20202021: 165,1 K lei165,1 K20212022: 343,6 K lei343,6 K20222023: 298,2 K lei298,2 K20232024: 407,9 K lei407,9 K20242025: 273,2 K lei273,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-139,1%-66,6%5,9%2020: -19,3%-19,3%20202021: -50,1%-50,1%20212022: -5,3%-5,3%20222023: 5,9%5,9%20232024: 3,4%3,4%20242025: -139,1%-139,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 4,5% · n=522

Cifra de afaceri: -33% față de anul anterior.Marjă netă -139,1% · -142,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024833,8 K lei
2025453,8 K lei

Datorii raportate

20241,3 mil. lei
20251,4 mil. lei

Disponibilități bănești

202430,9 K lei
202533,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri298,2 K lei407,9 K lei273,2 K lei-33% față de anul anterior
Rezultat net17,6 K lei13,9 K lei-379,9 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii819,8 K lei833,8 K lei453,8 K lei-45,6% față de anul anterior
Datorii1,7 mil. lei1,3 mil. lei1,4 mil. lei+5,2% față de anul anterior
Creanțe530,2 K lei153,2 K lei337,2 K lei+120,1% față de anul anterior
Angajați000Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-139,1%3,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4,5% (n=522) · 2024: 4% (n=610)

Rezultat / active (A+B)-20,7%0,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0,1% (n=651) · 2024: 0% (n=716)

Rezultat / capitaluri proprii-83,7%1,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 10,6% (n=435) · 2024: 15,3% (n=485)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)24,7%38,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=652) · 2024: 3,6% (n=717)

Datorii / active (A+B)75,3%61,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 82,1% (n=652) · 2024: 80,8% (n=717)

Ponderea activelor imobilizate79,8%91,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 53,5% (n=652) · 2024: 56,2% (n=717)

Active circulante / datorii totale0,27×0,14×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,5× (n=787) · 2024: 0,5× (n=899)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări444,4 zile135,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 146,7 zile (n=481) · 2024: 172,6 zile (n=560)

Stocuri în zile de vânzări0 zile0 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 38,7 zile (n=352) · 2024: 35,6 zile (n=372)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
273.203
Rezultat net
-379.938
Angajați
0
Datorii
1.381.409
Active imobilizate
1.464.923
Active circulante
370.306
Capitaluri proprii
453.820
Venituri totale
285.822
Cheltuieli totale
665.760
Stocuri
0
Creanțe
337.229
Casă și conturi la bănci
33.077
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
407.927
Rezultat net
13.927
Angajați
0
Datorii
1.313.646
Active imobilizate
1.963.307
Active circulante
184.097
Capitaluri proprii
833.758
Venituri totale
418.194
Cheltuieli totale
401.614
Stocuri
0
Creanțe
153.188
Casă și conturi la bănci
30.909
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
298.248
Rezultat net
17.573
Angajați
0
Datorii
1.733.279
Active imobilizate
1.982.714
Active circulante
570.396
Capitaluri proprii
819.831
Venituri totale
298.248
Cheltuieli totale
277.328
Stocuri
0
Creanțe
530.167
Casă și conturi la bănci
40.229
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
343.555
Rezultat net
-18.155
Angajați
1
Datorii
1.707.787
Active imobilizate
2.042.114
Active circulante
467.930
Capitaluri proprii
802.257
Venituri totale
343.965
Cheltuieli totale
356.030
Stocuri
0
Creanțe
465.681
Casă și conturi la bănci
2.249
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
165.097
Rezultat net
-82.776
Angajați
3
Datorii
1.553.708
Active imobilizate
2.022.114
Active circulante
352.006
Capitaluri proprii
820.412
Venituri totale
165.897
Cheltuieli totale
247.014
Stocuri
0
Creanțe
331.867
Casă și conturi la bănci
20.139
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
185.821
Rezultat net
-35.949
Angajați
3
Datorii
1.506.589
Active imobilizate
2.065.874
Active circulante
343.903
Capitaluri proprii
903.188
Venituri totale
430.627
Cheltuieli totale
462.270
Stocuri
0
Creanțe
327.576
Casă și conturi la bănci
16.327
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.450.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 33% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 33% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2002-09-26 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.

Dosar 867/109/2026*2026-06-01 · Tribunalul ARGES · Reclamant

anulare act de control taxe şi impozite disp. nr. 55/26.02.2026 priv. resp. contest. form. împ. dc. oblig. plată accesorii nr. 14404/17.12.2025, anul. dc. accesorii pt. anii 2023 - 2025 · Fond

2 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-09 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-06-22 · 10:10

Amână cauza

Încuviinţează pentru părţi proba cu înscrisuri. Emite adresă către pârâtă, cu menţiunea de a depune la dosar, în copie certificată pentru conformitate cu originalul, întreg dosarul fiscal al societăţii reclamante. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 09 noiembrie 2026, pentru când părţile au termen în cunoştinţă potrivit disp. art. 229 alin. 1 Cod procedură civilă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 22 Iunie 2026, la Tribunalul Argeş –Secţia de Contencios Administrativ şi Fiscal.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-22

Dosar 867/109/20262026-03-16 · Tribunalul ARGES · Reclamant

anulare act de control taxe şi impozite disp. nr. 55/26.02.2026 priv. resp. contest. form. împ. dc. oblig. plată accesorii nr. 14404/17.12.2025, anul. dc. accesorii pt. anii 2023 - 2025 · Fond

1 termen · ultima soluție: Termen preschimbat

2026-06-22 · 09:00

Termen preschimbat

Termen preschimbat la data de 22.06.2026, la Secţia de Contencios Administrativ şi Fiscal.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-06-22

Dosar 21614/280/20252025-11-24 · Judecătoria PITESTI · Reclamant

pretenţii · Fond

Dosar 20914/280/20242024-10-21 · Judecătoria PITESTI · Contestator

contestaţie la executare + SUSPENDARE EXECUTARE · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-07-10 · 08:30

Admite cererea

Admite contestaţia la executare formulată de contestatoarea Aggregate Group Construct SRL, în contradictoriu cu intimata UAT Comuna Mărăcineni. Anulează executarea silită efectuată în cadrul dosarului de executare nr. 470/09.10.2024. Respinge ca fiind rămasă fără obiect cererea de suspendare a executării silite. Obligă intimata la plata către contestatoare a sumei de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, constând în taxa de timbru aferentă cererii de suspendare a executării silite. În temeiul art. 45 alin. (1) lit. f) din OUG nr. 80/2013, dispune restituirea către contestatoare, la rămânerea definitivă a prezentei hotărâri, a taxei de timbru de 1000 lei, aferentă contestaţiei la executare, achitată de contestatoarea cu chitanţa seria 13365 nr. 02854/13.03.2025. Dispune restituirea către contestatoare, la rămânerea definitivă a prezentei hotărâri, a cauţiunii de 5146 lei, aferentă cererii de suspendare a executării silite, consemnată de contestatoarea cu recipisa nr. 211131320/1/13.03.2025. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 10.07.2025.

Document: _Hotarare 4840/2025 · 2025-07-10

2025-06-26 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 10.07.2025, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 26.06.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-06-26

2025-06-10 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 26.06.2025, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 10.06.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-10

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
14908782
Număr de înregistrare
J2002000707035
Înmatriculare
26 septembrie 2002
EUID
ROONRC.J2002000707035
Formă juridică
SRL
Sediu social
3 Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
3 Argeşelu ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 septembrie 2002
Înregistrare fiscală
19 martie 2025
Telefon
0248231495 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MÂNDRUŢĂ OANA-ALEXANDRA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AGGREGATE GROUP CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.09.2002
Înregistrare fiscală
27 septembrie 2002
Număr registrul comerțului
J2002000707035
Cod CAEN
812
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Contact și adrese

Telefon
0248231495 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT ARGEŞELU COM. MĂRĂCINENI, , NR.3
Cod poștal fiscal
117451
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Sat Argeşelu Com. Mărăcineni
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117451
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Argeşelu Com. Mărăcineni
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117451

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 martie 2006
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 februarie 2014
TVA la încasare până la
1 februarie 2015
Actualizare TVA la încasare
12 ianuarie 2015
Publicare TVA la încasare
13 ianuarie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 0312 Rev. 3Pescuitul în ape dulci

CAEN 0322 Rev. 3Acvacultura în ape dulci

CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Argeşelu, Comuna MărăcineniCAEN 0812
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI