Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 20 mil. lei, față de 9,5 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025AGI CONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
AGI CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Buzău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 1,7% în 2025, față de 2,5% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 7% · n=1.633Cifra de afaceri: +109,2% față de anul anterior.Marjă netă 1,7% · -0,9 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 305,5 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7,4 mil. lei | 9,5 mil. lei | 20 mil. lei | +109,2% față de anul anterior |
| Rezultat net | 127,2 K lei | 239,8 K lei | 331,2 K lei | +38,1% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 1 mil. lei | 1,3 mil. lei | 1,4 mil. lei | +9,6% față de anul anterior |
| Datorii | 6,1 mil. lei | 6,9 mil. lei | 6,6 mil. lei | -3,7% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,4 mil. lei | 1,5 mil. lei | 4,5 mil. lei | +200% față de anul anterior |
| Angajați | 47 | 47 | 46 | -2,1% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 7% (n=1.633) · 2024: 6,8% (n=3.825)
Mediana sectorului: 2025: 6,5% (n=1.568) · 2024: 5,6% (n=3.807)
Mediana sectorului: 2025: 29,8% (n=1.554) · 2024: 23,5% (n=3.672)
Mediana sectorului: 2025: 430.694 lei (n=1.522) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=1.569) · 2024: 35,2% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 62,3% (n=1.569) · 2024: 62% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 26,6% (n=1.569) · 2024: 24,8% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 1,12× (n=1.802) · 2024: 1,09× (n=4.521)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 94 zile (n=1.587) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)
Mediana sectorului: 2025: 33,2 zile (n=1.370) · 2024: 34,6 zile (n=3.075)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 19.955.618
- Rezultat net
- 331.245
- Angajați
- 46
- Datorii
- 6.625.414
- Active imobilizate
- 1.532.995
- Active circulante
- 6.798.998
- Capitaluri proprii
- 1.401.125
- Venituri totale
- 16.189.053
- Cheltuieli totale
- 15.790.227
- Stocuri
- 1.292.219
- Creanțe
- 4.521.706
- Casă și conturi la bănci
- 985.073
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 305.454
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 9.537.033
- Rezultat net
- 239.840
- Angajați
- 47
- Datorii
- 6.877.594
- Active imobilizate
- 1.504.922
- Active circulante
- 6.938.093
- Capitaluri proprii
- 1.278.938
- Venituri totale
- 10.399.552
- Cheltuieli totale
- 10.114.028
- Stocuri
- 5.052.728
- Creanțe
- 1.507.070
- Casă și conturi la bănci
- 378.295
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 286.483
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.423.940
- Rezultat net
- 127.153
- Angajați
- 47
- Datorii
- 6.138.921
- Active imobilizate
- 1.561.924
- Active circulante
- 5.846.157
- Capitaluri proprii
- 1.039.098
- Venituri totale
- 9.106.150
- Cheltuieli totale
- 8.958.099
- Stocuri
- 4.308.236
- Creanțe
- 1.360.874
- Casă și conturi la bănci
- 177.047
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 230.062
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.955.920
- Rezultat net
- 104.210
- Angajați
- 43
- Datorii
- 4.194.956
- Active imobilizate
- 1.606.048
- Active circulante
- 3.681.940
- Capitaluri proprii
- 911.946
- Venituri totale
- 6.122.325
- Cheltuieli totale
- 5.998.218
- Stocuri
- 2.844.268
- Creanțe
- 479.990
- Casă și conturi la bănci
- 357.682
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 181.086
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.466.318
- Rezultat net
- 157.577
- Angajați
- 46
- Datorii
- 4.037.483
- Active imobilizate
- 1.591.471
- Active circulante
- 3.439.189
- Capitaluri proprii
- 807.736
- Venituri totale
- 5.871.891
- Cheltuieli totale
- 5.684.299
- Stocuri
- 2.652.601
- Creanțe
- 543.201
- Casă și conturi la bănci
- 243.387
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 185.441
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 4.680.567
- Rezultat net
- 84.764
- Angajați
- 68
- Datorii
- 3.658.975
- Active imobilizate
- 1.844.432
- Active circulante
- 2.903.542
- Capitaluri proprii
- 791.678
- Venituri totale
- 6.487.580
- Cheltuieli totale
- 6.379.901
- Stocuri
- 2.435.327
- Creanțe
- 238.490
- Casă și conturi la bănci
- 229.725
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 297.321
- Capital subscris vărsat
- 500.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2000-05-19 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | 171.065 lei | 110.620 lei | 41.025 lei | 2.059 lei | 17.361 lei | 0 lei |
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
2 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.
alte cereri aprobare valorificare bunuri mobile · Fond
3 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea hotărârii în cauză, pe data de 15.10.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art.396 pct.2 Cod procedură civilă.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-10-01
Amână cauza
Admite cererea de amânare a cauzei formulată de către creditoarea BRD-Groupe Societe Generale S.A. pentru respectarea dreptului la apărare al acesteia. Acordă termen pe data de 01.10.2026, ora 9:00.
Document: incheieredesedinta · 2026-05-07
contestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor · Fond
3 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa
Legea 85/2006 privind insolventa
Admite excep?ia netimbrării contesta?iei invocată de către judecătorul sindic din oficiu. Anulează ca netimbrată contesta?ia împotriva hotărârii adunării creditorilor din data de 09.11.2023 formulată de către creditoarea B.R.D. Groupe Societe Generale S.A., cu sediul în Bucure?ti, Bd. Ion Mihalache, nr. 1-7, sector 1, în cadrul procedurii de insolven?ă a debitoarei Contrascom Ben?a S.A., pe seama căreia este desemnat lichidator judiciar Maestro SPRL Filiala Bucure?ti, cu sediul în Bucure?ti, str. Petofi Sandor, nr. 4, parter, sectorul 1. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Specializat Mure?. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi 21 martie 2024.
Document: Hotararecameraconsiliu 47/2024 · 2024-03-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea asupra excep?iei netimbrării cererii pe data de 21/03/2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art.396 pct.2 Cod procedură civilă
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-03-14
Amână cauza
Pentru comunicarea şi studierea întâmpinării depuse de către lichidatorul judiciar acordă un nou termen pe data de 14.03.2024,camera de consiliu, sala 219, ora 9:00
Document: incheieredesedinta · 2024-01-18
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
18 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 13025830
- Număr de înregistrare
- J2000000208107
- Înmatriculare
- 15 mai 2000
- EUID
- ROONRC.J2000000208107
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Str. RASCOALEI 105 Municipiul Buzău Buzău · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. RASCOALEI 105 Buzău BUZĂU · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 19 mai 2000
- Înregistrare fiscală
- 30 iunie 2025
- Telefon
- 0744751538 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- TURTURICĂ GEORGETTA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- AGI CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 19.05.2000
- Înregistrare fiscală
- 19 mai 2000
- Număr registrul comerțului
- J2000000208107
- Cod CAEN
- 4100
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Contact și adrese
- Telefon
- 0744751538 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. RASCOALEI, NR.105
- Strada sediului
- Str. RASCOALEI
- Numărul sediului
- 105
- Localitatea sediului
- Mun. Buzău
- Județul sediului
- BUZĂU
- Strada domiciliului fiscal
- Str. RASCOALEI
- Numărul domiciliului fiscal
- 105
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Buzău
- Județul domiciliului fiscal
- BUZĂU
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 19 mai 2000
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (18) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI)3 din 18 înregistrări (16,7%) · Vezi relația
SCOALA GIMNAZIALA NR. 112 din 18 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
CENTRUL CULTURAL SI EDUCATIONAL AL. MARGHILOMAN BUZAU2 din 18 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU LEGUMICULTURA BUZAU2 din 18 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
COLEGIUL ECONOMIC „REGELE MIHAI I”2 din 18 înregistrări (11,1%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)9 din 18 înregistrări (50%) · Vezi selecția
Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)1 din 18 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Dale de pavare (Rev.2)1 din 18 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Lucrari de constructii (Rev.2)1 din 18 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Instalatii de incalzire (Rev.2)1 din 18 înregistrări (5,6%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Lucrari termoizolatie fatada
Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" BUZAU
CPV 45321000-3 — Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii instalare container birou
Autoritate: COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI)
CPV 51800000-0 — Servicii de instalare de containere de metal (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Lucrari de ignifugare sarpante lemn
Autoritate: Colegiul National "B.P. Hasdeu" Buzau
CPV 45343100-4 — Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Lucrari Demolare partiala, ext. scoala prin construire grup sanitar conform si zona de acces
Autoritate: COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI)
CPV 45000000-7 — Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Lucrari reparatii curente
Autoritate: CENTRUL CULTURAL SI EDUCATIONAL AL. MARGHILOMAN BUZAU
CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Lucrari montare instalatie AC
Autoritate: STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU LEGUMICULTURA BUZAU
CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
6 înregistrări · valoare publicată 5.894.501 lei · 28 martie 2022–11 iunie 2024
ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4120ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4120ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90%subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80%Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
35 activități autorizate
CAEN 1622 Rev. 3Fabricarea parchetului asamblat în panouri
CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
CAEN 2223 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-02 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.