Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AGILEFLOW INVESTMENTS S.R.L.

AGILEFLOW INVESTMENTS S.R.L.

CUI 45392303 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AGILEFLOW INVESTMENTS S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-34,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 925,8 K lei, față de 1,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât71,5%

Marja netă calculată este 71,5% în 2025, față de 76% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-54,5%

Datoriile raportate sunt 73,5 K lei în 2025, față de 161,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025925,8 K lei-34,5% față de anul anterior2023: 513.1272024: 1.412.7892025: 925.821
Rezultat net 2025662,2 K lei-38,3% față de anul anterior2021: -7.4252022: -111.8052023: 349.1652024: 1.073.2742025: 662.179
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 12023: 12024: 1
Capitaluri proprii 20251,7 mil. lei-17,8% față de anul anterior2021: 2.5752022: 674.7702023: 1.023.3852024: 2.025.9972025: 1.666.042
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0706 K1 mil.—2021—20222023: 513,1 K lei513,1 K20232024: 1,4 mil. lei1,4 mil.20242025: 925,8 K lei925,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38%76%Mediana sectorului (2025): 9,3% · n=1464202120222023: 68%68%20232024: 76%76%20242025: 71,5%71,5%2025

Cifra de afaceri: -34,5% față de anul anterior. Marja netă: 71,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,7 mil. lei-17,8% față de anul anterior
Datorii73,5 K lei-54,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri513,1 K lei1,4 mil. lei925,8 K lei-34,5% față de anul anterior
Rezultat net349,2 K lei1,1 mil. lei662,2 K lei-38,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii1 mil. lei2 mil. lei1,7 mil. lei-17,8% față de anul anterior
Datorii289,5 K lei161,6 K lei73,5 K lei-54,5% față de anul anterior
Creanțe327 K lei1,1 mil. lei347 K lei-67,1% față de anul anterior
Angajați11—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri71,5%9,3%n=1.46476%15,6%n=2.103
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)95,5%-2,6%n=2.69892,6%-1,6%n=4.190
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)4,2%102,6%n=2.6987,4%101,6%n=4.190
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)48,7%92,4%n=2.69838,5%91,5%n=4.190
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)37,9%-0,4%n=2.69749,1%-0,2%n=4.189
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive39,7%1,4%n=1.46553%0,5%n=2.283
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii12,17×0,11×n=3.2988,32×0,14×n=5.060
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360134,93 zile219,26 zilen=1.358268,95 zile191,48 zilen=1.985
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—71,44 zilen=6443,78 zile65,57 zilen=944
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—249.016 lein=6381.412.789 lei250.021 lein=1.143

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
925.821
Rezultat net
662.179
Angajați
—
Datorii
73.547
Active imobilizate
850.248
Active circulante
894.873
Capitaluri proprii
1.666.042
Venituri totale
933.016
Cheltuieli totale
152.049
Stocuri
—
Creanțe
347.002
Casă și conturi la bănci
547.871
Cheltuieli în avans
474
Venituri în avans
6.006
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
794.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.412.789
Rezultat net
1.073.274
Angajați
1
Datorii
161.638
Active imobilizate
842.678
Active circulante
1.344.957
Capitaluri proprii
2.025.997
Venituri totale
1.415.743
Cheltuieli totale
282.697
Stocuri
14.832
Creanțe
1.055.479
Casă și conturi la bănci
274.646
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
794.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
513.127
Rezultat net
349.165
Angajați
1
Datorii
289.517
Active imobilizate
864.471
Active circulante
448.431
Capitaluri proprii
1.023.385
Venituri totale
528.363
Cheltuieli totale
174.041
Stocuri
—
Creanțe
327.040
Casă și conturi la bănci
121.391
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
794.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-111.805
Angajați
1
Datorii
27.946
Active imobilizate
—
Active circulante
702.716
Capitaluri proprii
674.770
Venituri totale
8.067
Cheltuieli totale
119.868
Stocuri
—
Creanțe
380.400
Casă și conturi la bănci
322.316
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
794.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-7.425
Angajați
—
Datorii
7.505
Active imobilizate
—
Active circulante
10.080
Capitaluri proprii
2.575
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
7.425
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
10.080
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 34% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 34% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45392303
Număr de înregistrare
J2021022399408
Înmatriculare
22 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021022399408
Formă juridică
SRL
Sediu social
AUREL VLAICU 34 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str AUREL VLAICU 34 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
23 decembrie 2025
Telefon
0723624880 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POPESCU OANA -FRĂSINICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AGILEFLOW INVESTMENTS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.12.2021
Înregistrare fiscală
22 decembrie 2021
Număr registrul comerțului
J2021022399408
Cod CAEN
7020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0723624880 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR AUREL VLAICU, NR.34, PARTER. CAMERA 16, AP.1
Cod poștal fiscal
20097
Strada sediului
Str. Aurel Vlaicu
Numărul sediului
34
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
20097
Detalii sediu
PARTER. CAMERA 16
Strada domiciliului fiscal
Str. Aurel Vlaicu
Numărul domiciliului fiscal
34
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
20097
Detalii domiciliu fiscal
PARTER. CAMERA 16

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 6810
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI