Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AGRO-SPORT IOSKA S.R.L.

AGRO-SPORT IOSKA S.R.L.

CUI 43882660 · SRL· Sat Cărpiniş, Oraş Simeria

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AGRO-SPORT IOSKA S.R.L. are sediul în Sat Cărpiniş, Oraş Simeria. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-58,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 12,4 K lei, față de 29,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât46,2%

Marja netă calculată este 46,2% în 2025, față de 66,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+24,9%

Datoriile raportate sunt 5,7 K lei în 2025, față de 4,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202512,4 K lei-58,1% față de anul anterior2022: 02023: 29.5502024: 29.5802025: 12.400
Rezultat net 20255,7 K lei-70,9% față de anul anterior2022: 02023: 21.3692024: 19.7122025: 5.730
Angajați 2025—Fără an comparabil2022: 02023: 02024: 0
Capitaluri proprii 202530,1 K lei+23,6% față de anul anterior2022: 6.0432023: 27.4122024: 24.3212025: 30.051
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate015 K30 K2022: 0 lei020222023: 29,6 K lei29,6 K20232024: 29,6 K lei29,6 K20242025: 12,4 K lei12,4 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%36,2%72,3%Mediana sectorului (2025): 6,9% · n=4320222023: 72,3%72,3%20232024: 66,6%66,6%20242025: 46,2%46,2%2025

Cifra de afaceri: -58,1% față de anul anterior. Marja netă: 46,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii30,1 K lei+23,6% față de anul anterior
Datorii5,7 K lei+24,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri29,6 K lei29,6 K lei12,4 K lei-58,1% față de anul anterior
Rezultat net21,4 K lei19,7 K lei5,7 K lei-70,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii27,4 K lei24,3 K lei30,1 K lei+23,6% față de anul anterior
Datorii1,3 K lei4,6 K lei5,7 K lei+24,9% față de anul anterior
Creanțe21,7 K lei4,7 K lei1,4 K lei-70,1% față de anul anterior
Angajați00—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri46,2%6,9%n=4366,6%6,7%n=41
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—34,7%n=5384,2%34%n=53
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—63,5%n=5315,8%64%n=53
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—50,2%n=530%44,7%n=53
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—1,3%n=5368,2%1,1%n=53
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive19,1%9,9%n=4581%18,8%n=40
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii6,26×0,77×n=646,31×0,58×n=62
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36040,65 zile151,98 zilen=4256,97 zile107,45 zilen=39
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—54,25 zilen=290 zile65,32 zilen=27

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.400
Rezultat net
5.730
Angajați
—
Datorii
5.718
Active imobilizate
—
Active circulante
35.769
Capitaluri proprii
30.051
Venituri totale
12.400
Cheltuieli totale
5.578
Stocuri
—
Creanțe
1.400
Casă și conturi la bănci
34.369
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.580
Rezultat net
19.712
Angajați
0
Datorii
4.579
Active imobilizate
0
Active circulante
28.900
Capitaluri proprii
24.321
Venituri totale
29.580
Cheltuieli totale
6.113
Stocuri
0
Creanțe
4.681
Casă și conturi la bănci
24.219
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.550
Rezultat net
21.369
Angajați
0
Datorii
1.262
Active imobilizate
0
Active circulante
28.674
Capitaluri proprii
27.412
Venituri totale
29.550
Cheltuieli totale
4.111
Stocuri
0
Creanțe
21.680
Casă și conturi la bănci
6.994
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
0
Active circulante
6.043
Capitaluri proprii
6.043
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
0
Stocuri
0
Creanțe
700
Casă și conturi la bănci
5.343
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 58% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 58% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-03-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43882660
Număr de înregistrare
J20/385/2021
Înmatriculare
10 martie 2021
EUID
ROONRC.J20/385/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
CĂRPINIŞ 2 Sat Cărpiniş, Oraş Simeria Hunedoara · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
CĂRPINIŞ 2 Cărpiniş HUNEDOARA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 martie 2021
Înregistrare fiscală
28 martie 2023
Telefon
0727409426 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GALAMBOŞ ELISABETA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AGRO-SPORT IOSKA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.2021
Înregistrare fiscală
10 martie 2021
Număr registrul comerțului
J20/385/2021
Cod CAEN
2399
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara

Contact și adrese

Telefon
0727409426 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HUNEDOARA, SAT CĂRPINIŞ ORŞ. SIMERIA, CĂRPINIŞ, NR.2
Cod poștal fiscal
335902
Strada sediului
CĂRPINIŞ
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Sat Cărpiniş Orş. Simeria
Județul sediului
HUNEDOARA
Codul poștal al sediului
335902
Strada domiciliului fiscal
CĂRPINIŞ
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Cărpiniş Orş. Simeria
Județul domiciliului fiscal
HUNEDOARA
Cod poștal domiciliu fiscal
335902

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

29 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 2Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase

CAEN 0124 Rev. 2Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

CAEN 0146 Rev. 2Creșterea porcinelor

CAEN 0147 Rev. 2Creșterea păsărilor

CAEN 0149 Rev. 2Creșterea altor animale

CAEN 0162 Rev. 2Activități auxiliare pentru creșterea animalelor

CAEN 0164 Rev. 2Pregătirea semințelor

CAEN 0230 Rev. 2Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană

CAEN 2349 Rev. 2Fabricarea altor produse ceramice n.c.a.

CAEN 2369 Rev. 2Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2399 Rev. 2Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.

CAEN 3831 Rev. 2Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

CAEN 3832 Rev. 2Recuperarea materialelor reciclabile sortate

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8292 Rev. 2Activități de ambalare

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9311 Rev. 2Activități ale bazelor sportive

CAEN 9319 Rev. 2Alte activități sportive

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HunedoaraSat Cărpiniş, Oraş SimeriaCAEN 2399
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI