Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025AGROCONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări neschimbate. Rezultat net pozitiv.
AGROCONSTRUCT SRL are sediul în Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Datoriile raportate sunt 455,9 K lei în 2025, față de 500,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Nu există valori comparabile.
Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Rezultat net | 163,4 K lei | -13,2 K lei | 52,2 K lei | Trecere pe profit |
| Capitaluri proprii | -255,8 K lei | -269,1 K lei | -217 K lei | Deficit de capital redus cu 19,3% |
| Datorii | 470,5 K lei | 500,2 K lei | 455,9 K lei | -8,9% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,6 K lei | 5,3 K lei | 9,4 K lei | +78,5% față de anul anterior |
| Angajați | — | 2 | 1 | -50% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 1,9% (n=111) · 2024: 1% (n=128)
Mediana sectorului: 2025: 450.256 lei (n=91) · 2024: 401.152 lei (n=102)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 40% (n=111) · 2024: 32,9% (n=128)
Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=111) · 2024: 66,3% (n=128)
Mediana sectorului: 2025: 56,2% (n=111) · 2024: 54,1% (n=128)
Mediana sectorului: 2025: 0,85× (n=124) · 2024: 0,8× (n=142)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 52.154
- Angajați
- 1
- Datorii
- 455.894
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 30.597
- Capitaluri proprii
- -217.034
- Venituri totale
- 108.813
- Cheltuieli totale
- 56.659
- Stocuri
- 17.146
- Creanțe
- 9.437
- Casă și conturi la bănci
- 4.014
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -13.238
- Angajați
- 2
- Datorii
- 500.198
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 22.878
- Capitaluri proprii
- -269.057
- Venituri totale
- 99.167
- Cheltuieli totale
- 112.405
- Stocuri
- 17.146
- Creanțe
- 5.287
- Casă și conturi la bănci
- 445
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 163.377
- Angajați
- —
- Datorii
- 470.454
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 6.372
- Capitaluri proprii
- -255.819
- Venituri totale
- 250.000
- Cheltuieli totale
- 84.123
- Stocuri
- 4.569
- Creanțe
- 1.640
- Casă și conturi la bănci
- 163
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 46.508
- Angajați
- 2
- Datorii
- 644.585
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 17.126
- Capitaluri proprii
- -419.196
- Venituri totale
- 134.326
- Cheltuieli totale
- 86.475
- Stocuri
- 4.568
- Creanțe
- 9.804
- Casă și conturi la bănci
- 2.754
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -119.543
- Angajați
- 3
- Datorii
- 688.837
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 14.870
- Capitaluri proprii
- -465.704
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- 119.543
- Stocuri
- 4.568
- Creanțe
- 10.011
- Casă și conturi la bănci
- 291
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -91.098
- Angajați
- 3
- Datorii
- 564.481
- Active imobilizate
- 208.263
- Active circulante
- 10.057
- Capitaluri proprii
- -346.161
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- 91.098
- Stocuri
- 4.568
- Creanțe
- 4.260
- Casă și conturi la bănci
- 1.229
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 300
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2002-08-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | 16.832 lei | 10.842 lei | 3.360 lei | 156 lei | 2.474 lei | 0 lei |
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
6 dosare cu nume identic · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.
actiune in raspundere contractuala · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
pretenţii · Apel
4 termene · ultima soluție: Admitere apel
Admitere apel
Admite excepţia inadmisibilităţii cererilor de majorare a pretenţiilor solicitate cu titlu de cote de întreţinere si fond de reparaţii, plus penalităţile de întârziere aferente acestor debite. Respinge ca inadmisibile cererile de majorare a pretenţiilor solicitate cu titlu de cote de întreţinere si fond de reparaţii, plus penalităţile de întârziere aferente acestor debite, formulate direct in apel. Admite apelul. Schimbă în tot sentinţa civilă apelată, în sensul că: Admite in parte cererea de chemare în judecată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2.553,52 lei cu titlu de cote de întreţinere aferente perioadei aprilie 2019 – noiembrie 2021, la care se adaugă penalităţi de întârziere în cuantum de 1.634,60 lei calculate până la data de 22.12.2021, precum şi penalităţi de întârziere în cuantum de 2%/zi de întârziere calculate în continuare până in luna martie 2025, inclusiv. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 570 lei cu titlu de fond de reparaţii aferent perioadei aprilie 2019 – noiembrie 2021. Respinge in rest cererea ca neîntemeiată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1.800 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Ia act de declaraţia apelantei în sensul de a solicita cheltuieli pe cale separată în apel. Definitivă. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 08.05.2025.
Document: Hotarare 1330/2025 · 2025-05-08
Încheiere
administrarea probelor propuse
Document: incheieredesedinta · 2025-04-03
Încheiere
administrarea probelor propuse
Document: incheieredesedinta · 2025-02-06
Încheiere
lipsă procedură
Document: incheieredesedinta · 2024-11-07
anulare proces verbal de contravenţie PV SERIA GNM NR.00894 · Apel
12 termene · ultima soluție: Respingere apel
Respingere apel
Respinge cererea de apel principal formulată de către apelanta intimată GARDA NATIONALA DE MEDIU-SERV. COMISARIATUL JUD. CALARASI în contradictoriu cu apelanta petentă AGROCONSTRUCT S.R.L., împotriva sentinţei civile nr.72/17.01.2023, pronunţată de Judecătoria Călăraşi în dos.nr.7463/202/2021, ca nefondată. Respinge cererea de apel incident formulată de către apelantul petent AGROCONSTRUCT S.R.L., împotriva sentinţei civile nr.72/17.01.2023, pronunţată de Judecătoria Călăraşi în dos.nr.7463/202/2021, în contradictoriu GARDA NATIONALA DE MEDIU-SERV. COMISARIATUL JUD. CALARASI, ca nefondată. Definitivă. Pronunţată azi, 21.03.2024, şi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Document: Hotarare 320/2024 · 2024-03-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.03.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.03.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-03-13
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.03.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.03.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-03-05
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.03.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.02.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-02-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.02.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-02-09
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 01.02.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-02-01
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 01.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.01.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-01-18
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 18.01.2024. Pronunţată în data de 04.01.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-01-04
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.01.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.12.2023.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-12-20
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.12.2023.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-12-06
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.11.2023.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-11-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.11.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.11.2023.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-11-07
Căi de atac declarate: Apel · 2023-03-30
pretenţii · Apel
1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei
Declină soluţionarea cauzei
Admite excepţia necompetenţei materiale procesuale a Tribunalului Bucureşti-Secţia a VI-a Civilă. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea uneia din Sectiile a III-a, a IV-a sau a V-a a Tribunalului Bucureşti. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin intermediul grefei instantei azi, 22.05.2024.
Document: incheierefinaladezinvestire · 2024-05-22
Căi de atac declarate: Apel · 2022-08-29
pretenţii · Fond
7 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 21.07.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: Hotarare 5394/2022 · 2022-07-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 21.07.2022. Pronunţată azi, 14.07.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-07-14
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 14.07.2022. Pronunţată azi, 30.06.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-06-30
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 30.06.2022. Pronunţată azi, 16.06.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-06-16
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 16.06.2022. Pronunţată azi, 02.06.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-06-02
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 02.06.2022. Pronunţată azi, 19.05.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-05-19
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 19.05.2022. Pronunţată azi, 09.05.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2022-05-09
Căi de atac declarate: Apel · 2022-08-29
plângere contravenţională PV SERIA GNM NR.00894 · Fond
4 termene · ultima soluție: Admite in parte plângerea
Admite in parte plângerea
Admite excepţia inadmisibilităţii capătului de cerere privind restituirea amenzii achitate, invocate de intimată prin întâmpinare. Respinge solicitarea petentei de restituire a amenzii contravenţionale achitate. Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei, invocată prin întâmpinare. Admite în parte plângerea contravenţională formulată de petenta AGROCONSTRUCT SRL în contradictoriu cu intimata GARDA NAŢIONALĂ DE MEDIU - SERVICIUL COMISARIATUL JUDEŢEAN CĂLĂRAŞI şi împotriva procesului verbal seria GNM nr.00894/28.10.2021 dresat de intimata GARDA NAŢIONALĂ DE MEDIU - SERVICIUL COMISARIATUL JUDEŢEAN CĂLĂRAŞI. Dispune înlocuirea sancţiunii amenzii contravenţionale în cuantum de 15.000 lei aplicată petentei AGROCONSTRUCT SRL, prin procesul verbal seria GNM nr.00894/28.10.2021 cu sancţiunea “Avertisment”. Atrage atenţia petentei asupra disp. art. 14 alin. 2 şi art. 96 alin. 2 pct. 1 din OUG 195/2005, referitoare la funcţionarea fără autorizaţie de mediu pentru activităţile care fac obiectul procedurii de autorizare din punct de vedere al protecţiei mediului şi la obligaţia persoanelor fizice şi juridice de solicitare şi obţinere a actelor de reglementare conform prevederilor legale. Cu apel în 30 de zile de la comunicare, cerere de apel ce va fi depusă la Judecătoria Călăraşi. Pronunţată, astăzi, 17.01.2023 şi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: Hotarare 72/2023 · 2023-01-17
Amână pronunţarea
Pentru ca părţile să depună concluzii scrise, amână pronunţarea cauzei la data de 17.01.2023 conform art. 396 al.1 Cod procedură civilă.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-01-10
Amână cauza
Administrare probe
Document: incheieredesedinta · 2022-06-14
Amână cauza
Administrare probe
Document: incheieredesedinta · 2022-05-31
Căi de atac declarate: Apel · 2023-03-30
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 14825660
- Număr de înregistrare
- J28/285/2002
- Înmatriculare
- 20 august 2002
- EUID
- ROONRC.J28/285/2002
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- MIHAI EMINESCU 58A Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila Olt
- Adresă fiscală
- Str. MIHAI EMINESCU 58A Frăsinet Gara OLT
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 20 august 2002
- Înregistrare fiscală
- 26 iulie 2024
- Telefon
- 543154
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- BALUŢĂ V. FLOREA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- AGROCONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 20.08.2002
- Înregistrare fiscală
- 21 august 2002
- Număr registrul comerțului
- J28/285/2002
- Cod CAEN
- 161
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Contact și adrese
- Telefon
- 0744546654 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. OLT, SAT VLĂDILA COM. VLĂDILA, COM. VLADILA
- Cod poștal fiscal
- 237555
- Strada sediului
- Str. Mihai Eminescu
- Numărul sediului
- 58A
- Localitatea sediului
- Sat Frăsinet Gară Com. Vlădila
- Județul sediului
- OLT
- Codul poștal al sediului
- 237556
- Strada domiciliului fiscal
- Com. VLADILA
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Vlădila Com. Vlădila
- Județul domiciliului fiscal
- OLT
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 237555
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 21 august 2002
- TVA la încasare
- Da
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- Actualizare TVA la încasare
- 27 decembrie 2012
- Publicare TVA la încasare
- 28 decembrie 2012
- Tip act TVA la încasare
- Inregistrare
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
10 activități autorizate
CAEN 0111 Rev. 2Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN 0113 Rev. 2Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
CAEN 0147 Rev. 2Creșterea păsărilor
CAEN 0161 Rev. 2Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN 1071 Rev. 2Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN 4633 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN 4671 Rev. 2Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.