Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AKSON MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L.

AKSON MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L.

CUI 38408288 · SRL· Municipiul Braşov

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AKSON MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L. are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-25,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 9,1 mil. lei, față de 12,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât1,2%

Marja netă calculată este 1,2% în 2025, față de 5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+984,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20259,1 mil. lei-25,7% față de anul anterior2020: 865.9262021: 1.210.7022022: 856.8092023: 12.062.2512024: 12.306.5772025: 9.139.186
Rezultat net 2025108,1 K lei-82,6% față de anul anterior2020: 407.3802021: 31.4132022: 71.9602023: 1.665.5722024: 621.3522025: 108.125
Angajați 20256+0% față de anul anterior2020: 42021: 62022: 72023: 72024: 62025: 6
Capitaluri proprii 2025108,4 K lei-95,4% față de anul anterior2020: 237.0892021: 167.0542022: 229.6652023: 1.747.5112024: 2.361.3372025: 108.365
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 mil.12 mil.2020: 865,9 K lei865,9 K20202021: 1,2 mil. lei1,2 mil.20212022: 856,8 K lei856,8 K20222023: 12,1 mil. lei12,1 mil.20232024: 12,3 mil. lei12,3 mil.20242025: 9,1 mil. lei9,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%23,5%47%Mediana sectorului (2025): 10,4% · n=16542020: 47%47%20202021: 2,6%2,6%20212022: 8,4%8,4%20222023: 13,8%13,8%20232024: 5%5%20242025: 1,2%1,2%2025

Cifra de afaceri: -25,7% față de anul anterior. Marja netă: 1,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii108,4 K lei-95,4% față de anul anterior
Datorii6,1 mil. lei+149,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri12,1 mil. lei12,3 mil. lei9,1 mil. lei-25,7% față de anul anterior
Rezultat net1,7 mil. lei621,4 K lei108,1 K lei-82,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,7 mil. lei2,4 mil. lei108,4 K lei-95,4% față de anul anterior
Datorii1,8 mil. lei2,5 mil. lei6,1 mil. lei+149,8% față de anul anterior
Creanțe650,7 K lei159,6 K lei1,7 mil. lei+984,1% față de anul anterior
Angajați766+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,2%10,4%n=1.6545%9,9%n=1.694
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)1,8%41,2%n=1.50249,1%48,2%n=1.525
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)101%48,6%n=1.50251,1%41,5%n=1.525
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)13%42,5%n=1.5028,6%42,6%n=1.525
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)1,8%10,5%n=1.50212,9%9,3%n=1.525
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,8%47,9%n=1.42026,3%37,4%n=1.443
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,86×1,04×n=1.8611,79×1,16×n=1.891
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36068,16 zile33,6 zilen=1.4014,67 zile27,58 zilen=1.386
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36090,51 zile19,99 zilen=1.04556,81 zile23,19 zilen=1.065
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.523.198 lei129.514 lein=1.4172.051.096 lei118.296 lein=1.458

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.139.186
Rezultat net
108.125
Angajați
6
Datorii
6.145.263
Active imobilizate
793.534
Active circulante
5.293.801
Capitaluri proprii
108.365
Venituri totale
9.296.893
Cheltuieli totale
9.129.921
Stocuri
2.297.796
Creanțe
1.730.417
Casă și conturi la bănci
1.265.588
Cheltuieli în avans
166.293
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.306.577
Rezultat net
621.352
Angajați
6
Datorii
2.460.539
Active imobilizate
413.111
Active circulante
4.400.887
Capitaluri proprii
2.361.337
Venituri totale
12.724.579
Cheltuieli totale
11.979.039
Stocuri
1.942.175
Creanțe
159.618
Casă și conturi la bănci
2.299.094
Cheltuieli în avans
7.878
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.062.251
Rezultat net
1.665.572
Angajați
7
Datorii
1.753.615
Active imobilizate
410.272
Active circulante
3.086.510
Capitaluri proprii
1.747.511
Venituri totale
12.153.432
Cheltuieli totale
10.158.429
Stocuri
1.781.480
Creanțe
650.689
Casă și conturi la bănci
654.341
Cheltuieli în avans
4.344
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
856.809
Rezultat net
71.960
Angajați
7
Datorii
2.026.409
Active imobilizate
317.701
Active circulante
1.938.373
Capitaluri proprii
229.665
Venituri totale
1.200.619
Cheltuieli totale
1.119.648
Stocuri
1.167.782
Creanțe
760.726
Casă și conturi la bănci
9.865
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.210.702
Rezultat net
31.413
Angajați
6
Datorii
1.748.960
Active imobilizate
193.166
Active circulante
1.710.320
Capitaluri proprii
167.054
Venituri totale
1.225.407
Cheltuieli totale
1.181.875
Stocuri
447.308
Creanțe
1.174.097
Casă și conturi la bănci
88.915
Cheltuieli în avans
12.528
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
865.926
Rezultat net
407.380
Angajați
4
Datorii
1.593.319
Active imobilizate
259.997
Active circulante
1.569.329
Capitaluri proprii
237.089
Venituri totale
866.674
Cheltuieli totale
450.887
Stocuri
592.389
Creanțe
554.353
Casă și conturi la bănci
422.587
Cheltuieli în avans
1.082
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-06Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-10-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

14 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38408288
Număr de înregistrare
J2017002938084
Înmatriculare
26 octombrie 2017
EUID
ROONRC.J2017002938084
Formă juridică
SRL
Sediu social
MURELOR 29 Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str MURELOR 29 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 octombrie 2017
Înregistrare fiscală
3 iulie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GHEREG VICTOR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AKSON MEDICAL DISTRIBUTION S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.10.2017
Înregistrare fiscală
26 octombrie 2017
Număr registrul comerțului
J2017002938084
Cod CAEN
3250
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MURELOR, NR.29, CAM.2, AP.1
Cod poștal fiscal
500301
Strada sediului
Str. Murelor
Numărul sediului
29
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
500301
Detalii sediu
cam.2
Strada domiciliului fiscal
Str. Murelor
Numărul domiciliului fiscal
29
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
500301
Detalii domiciliu fiscal
cam.2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
29 decembrie 2017
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (14) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova8 din 14 înregistrări (57,1%) · Vezi relația

SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU2 din 14 înregistrări (14,3%) · Vezi relația

SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS2 din 14 înregistrări (14,3%) · Vezi relația

SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI1 din 14 înregistrări (7,1%) · Vezi relația

DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV1 din 14 înregistrări (7,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Consumabile medicale (Rev.2)11 din 14 înregistrări (78,6%) · Vezi selecția

Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)2 din 14 înregistrări (14,3%) · Vezi selecția

Proteze (Rev.2)1 din 14 înregistrări (7,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

6 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Consumabile medicale (Rev.2) · Anunț CAN1130878

Autoritate: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova

CPV 33140000-3

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 33140000-3

Vezi detaliile atribuirii →
5.000 leiValoare publicată
6 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Consumabile medicale (Rev.2) · Anunț CAN1130878

Autoritate: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova

CPV 33140000-3

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 33140000-3

Vezi detaliile atribuirii →
240.000 leiValoare publicată
27 martie 2026Achiziție directă

Set sistem de proteză ortopedică expandabilă pentru înlocuirea corpului vertebral toracic și lombar

Autoritate: SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI

CPV 33184000-3 — Proteze (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33184000-3

Vezi detaliile atribuirii →
7.134 leiValoare publicată
5 martie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Consumabile medicale (Rev.2) · Anunț CAN1130878

Autoritate: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova

CPV 33140000-3

T1 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 33140000-3

Vezi detaliile atribuirii →
240.000 leiValoare publicată
27 octombrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Consumabile medicale (Rev.2) · Anunț CAN1130878

Autoritate: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova

CPV 33140000-3

T4 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 33140000-3

Vezi detaliile atribuirii →
240.000 leiValoare publicată
4 iulie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Consumabile medicale (Rev.2) · Anunț CAN1130878

Autoritate: Spitalul Clinic de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova

CPV 33140000-3

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 33140000-3

Vezi detaliile atribuirii →
240.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

49 activități autorizate

CAEN 3250 Rev. 3Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 3900 Rev. 3Activități și servicii de decontaminare

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4646 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4773 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CAEN 4774 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

CAEN 8691 Rev. 3Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale

CAEN 8692 Rev. 3Transportul pacienților cu ambulanța

CAEN 8694 Rev. 3Activități ale infirmierelor și moașelor

CAEN 8695 Rev. 3Activități de fizioterapie

CAEN 8696 Rev. 3Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă

CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană

CAEN 8699 Rev. 3Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

CAEN 8710 Rev. 3Activități ale centrelor de îngrijire medicală

CAEN 8791 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovCAEN 3250
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI