Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ALAI ANTONI TRIO S.R.L.

ALAI ANTONI TRIO S.R.L.

CUI 43496138 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ALAI ANTONI TRIO S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-4,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,5 mil. lei, față de 2,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-0,4%

Marja netă calculată este -0,4% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+8,7%

Datoriile raportate sunt 248,1 K lei în 2025, față de 228,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,5 mil. lei-4,1% față de anul anterior2020: 02021: 1.366.3612022: 2.096.2432023: 2.740.7822024: 2.564.2332025: 2.460.353
Rezultat net 2025-8,8 K leiFără an comparabil2020: 02021: -9.9762022: -14.2522023: -31.4082024: 02025: -8.782
Angajați 20250-100% față de anul anterior2020: 02021: 12022: 12023: 22024: 22025: 0
Capitaluri proprii 2025-49,7 K lei-21,4% față de anul anterior2020: 2002021: -9.7762022: -24.0282023: -55.4362024: -40.9412025: -49.722
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 0 lei020202021: 1,4 mil. lei1,4 mil.20212022: 2,1 mil. lei2,1 mil.20222023: 2,7 mil. lei2,7 mil.20232024: 2,6 mil. lei2,6 mil.20242025: 2,5 mil. lei2,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1,1%-0,1%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=119420202021: -0,7%-0,7%20212022: -0,7%-0,7%20222023: -1,1%-1,1%20232024: 0%0%20242025: -0,4%-0,4%2025

Cifra de afaceri: -4,1% față de anul anterior. Marja netă: -0,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-49,7 K lei-21,4% față de anul anterior
Datorii248,1 K lei+8,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,7 mil. lei2,6 mil. lei2,5 mil. lei-4,1% față de anul anterior
Rezultat net-31,4 K lei0 lei-8,8 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-55,4 K lei-40,9 K lei-49,7 K lei-21,4% față de anul anterior
Datorii240,8 K lei228,2 K lei248,1 K lei+8,7% față de anul anterior
Creanțe21,2 K lei66,7 K lei62 K lei-7% față de anul anterior
Angajați220-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-0,4%0%n=1.1940%0%n=1.279
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-25,1%39%n=1.183-21,9%42,3%n=1.272
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)125,1%59,8%n=1.183121,9%56,5%n=1.272
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)12,2%16,1%n=1.18327,2%15,4%n=1.272
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-4,4%0%n=1.1800%0%n=1.267
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,7×1,27×n=1.2730,6×1,36×n=1.401
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3609,08 zile68,13 zilen=1.1909,37 zile63,92 zilen=1.276
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36012,5 zile62,98 zilen=1.1609,82 zile63,09 zilen=1.238
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—1.030.845 lein=1.1211.282.117 lei1.009.139 lein=1.201

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.460.353
Rezultat net
-8.782
Angajați
0
Datorii
248.103
Active imobilizate
24.193
Active circulante
174.188
Capitaluri proprii
-49.722
Venituri totale
2.460.353
Cheltuieli totale
2.469.135
Stocuri
85.450
Creanțe
62.024
Casă și conturi la bănci
26.714
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.564.233
Rezultat net
0
Angajați
2
Datorii
228.185
Active imobilizate
50.883
Active circulante
136.361
Capitaluri proprii
-40.941
Venituri totale
2.564.233
Cheltuieli totale
2.546.984
Stocuri
69.919
Creanțe
66.708
Casă și conturi la bănci
-266
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.740.782
Rezultat net
-31.408
Angajați
2
Datorii
240.840
Active imobilizate
77.601
Active circulante
107.736
Capitaluri proprii
-55.436
Venituri totale
2.740.782
Cheltuieli totale
2.744.782
Stocuri
63.348
Creanțe
21.245
Casă și conturi la bănci
23.143
Cheltuieli în avans
67
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.096.243
Rezultat net
-14.252
Angajați
1
Datorii
224.634
Active imobilizate
104.099
Active circulante
96.507
Capitaluri proprii
-24.028
Venituri totale
2.096.243
Cheltuieli totale
2.089.533
Stocuri
61.609
Creanțe
20.548
Casă și conturi la bănci
14.350
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.366.361
Rezultat net
-9.976
Angajați
1
Datorii
131.929
Active imobilizate
22.454
Active circulante
99.699
Capitaluri proprii
-9.776
Venituri totale
1.366.361
Cheltuieli totale
1.363.626
Stocuri
84.376
Creanțe
2.591
Casă și conturi la bănci
12.732
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
0
Active circulante
200
Capitaluri proprii
200
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
0
Stocuri
0
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
200
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43496138
Număr de înregistrare
J2021022653401
Înmatriculare
27 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021022653401
Formă juridică
SRL
Sediu social
SOLD. ANGHEL GHETU 1 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str SOLD. ANGHEL GHETU 1 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
24 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
2 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRAGOMIR MARIA-FLORENTINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ALAI ANTONI TRIO S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 24.12.2021
Înregistrare fiscală
28 decembrie 2020
Număr registrul comerțului
J2021022653401
Cod CAEN
4690
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR SOLD. ANGHEL GHETU, NR.1, HALA B.DEPOZIT 180 MP, ET.HALA B
Cod poștal fiscal
32544
Strada sediului
Str. Sold. Anghel Ghetu
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
32544
Detalii sediu
hala b.depozit 180 mp
Strada domiciliului fiscal
Str. Sold. Anghel Ghetu
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
32544
Detalii domiciliu fiscal
hala b.depozit 180 mp

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2021
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 3Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 4690
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI