Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ALL PHONES GSM S.R.L.

ALL PHONES GSM S.R.L.

CUI 39334413 · SRL· Municipiul Arad

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

ALL PHONES GSM S.R.L. are sediul în Municipiul Arad. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-4,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 701,5 K lei, față de 732,4 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,6%

Marja netă calculată este 1,6% în 2025, față de 1,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-36,9%

Datoriile raportate sunt 473,6 K lei în 2025, față de 750,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025701,5 K lei-4,2% față de anul anterior2020: 897.9292021: 934.4602022: 1.001.3392023: 917.2052024: 732.3972025: 701.481
Rezultat net 202511,2 K lei+12,9% față de anul anterior2020: 15.6722021: 11.4962022: 7.3832023: 7.3972024: 9.8902025: 11.165
Angajați 20256+20% față de anul anterior2020: 52021: 42022: 52023: 42024: 52025: 6
Capitaluri proprii 202537,3 K lei+42,7% față de anul anterior2020: -10.0462021: 1.4502022: 8.8332023: 16.2302024: 26.1202025: 37.285
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0501 K1 mil.2020: 897,9 K lei897,9 K20202021: 934,5 K lei934,5 K20212022: 1 mil. lei1 mil.20222023: 917,2 K lei917,2 K20232024: 732,4 K lei732,4 K20242025: 701,5 K lei701,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%7,4%14,8%Mediana sectorului (2025): 14,8% · n=6722020: 1,7%1,7%20202021: 1,2%1,2%20212022: 0,7%0,7%20222023: 0,8%0,8%20232024: 1,4%1,4%20242025: 1,6%1,6%2025

Cifra de afaceri: -4,2% față de anul anterior. Marja netă: 1,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii37,3 K lei+42,7% față de anul anterior
Datorii473,6 K lei-36,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri917,2 K lei732,4 K lei701,5 K lei-4,2% față de anul anterior
Rezultat net7,4 K lei9,9 K lei11,2 K lei+12,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii16,2 K lei26,1 K lei37,3 K lei+42,7% față de anul anterior
Datorii231,7 K lei750,5 K lei473,6 K lei-36,9% față de anul anterior
Creanțe29,2 K lei182,8 K lei25,4 K lei-86,1% față de anul anterior
Angajați456+20% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,6%14,8%n=6721,4%4%n=606
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)7,9%51,9%n=4733,6%23,6%n=395
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)100%47,6%n=473102,5%76,5%n=395
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)85,5%12,5%n=47368,2%11,4%n=395
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)2,4%20,5%n=4731,4%4,1%n=394
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive29,9%76,9%n=59837,9%27,6%n=448
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,14×1,69×n=7160,31×0,98×n=718
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36013,02 zile43,46 zilen=59889,84 zile18,4 zilen=505
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36018,49 zile29,5 zilen=52218,54 zile73,11 zilen=559
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați116.914 lei196.465 lein=472146.479 lei174.993 lein=466

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
701.481
Rezultat net
11.165
Angajați
6
Datorii
473.577
Active imobilizate
405.000
Active circulante
68.448
Capitaluri proprii
37.285
Venituri totale
1.031.571
Cheltuieli totale
997.211
Stocuri
36.022
Creanțe
25.361
Casă și conturi la bănci
7.065
Cheltuieli în avans
37.414
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
732.397
Rezultat net
9.890
Angajați
5
Datorii
750.467
Active imobilizate
499.382
Active circulante
232.956
Capitaluri proprii
26.120
Venituri totale
904.961
Cheltuieli totale
875.157
Stocuri
37.716
Creanțe
182.772
Casă și conturi la bănci
12.468
Cheltuieli în avans
44.249
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
917.205
Rezultat net
7.397
Angajați
4
Datorii
231.712
Active imobilizate
114.454
Active circulante
94.058
Capitaluri proprii
16.230
Venituri totale
948.811
Cheltuieli totale
933.368
Stocuri
41.255
Creanțe
29.224
Casă și conturi la bănci
23.579
Cheltuieli în avans
39.430
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.001.339
Rezultat net
7.383
Angajați
5
Datorii
155.357
Active imobilizate
73.999
Active circulante
80.608
Capitaluri proprii
8.833
Venituri totale
1.025.213
Cheltuieli totale
1.009.543
Stocuri
38.868
Creanțe
9.282
Casă și conturi la bănci
32.458
Cheltuieli în avans
9.583
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
934.460
Rezultat net
11.496
Angajați
4
Datorii
324.560
Active imobilizate
157.689
Active circulante
155.076
Capitaluri proprii
1.450
Venituri totale
1.025.703
Cheltuieli totale
1.005.056
Stocuri
51.109
Creanțe
5.679
Casă și conturi la bănci
98.288
Cheltuieli în avans
13.245
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
897.929
Rezultat net
15.672
Angajați
5
Datorii
402.857
Active imobilizate
251.416
Active circulante
125.743
Capitaluri proprii
-10.046
Venituri totale
922.852
Cheltuieli totale
898.456
Stocuri
79.349
Creanțe
8.391
Casă și conturi la bănci
38.003
Cheltuieli în avans
15.652
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-05-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39334413
Număr de înregistrare
J2018000747025
Înmatriculare
11 mai 2018
EUID
ROONRC.J2018000747025
Formă juridică
SRL
Sediu social
GĂRII 1 A Municipiul Arad Arad · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Pţa GĂRII 1 Arad ARAD · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 mai 2018
Înregistrare fiscală
31 martie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COROBAN LUCIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ALL PHONES GSM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.05.2018
Înregistrare fiscală
11 mai 2018
Număr registrul comerțului
J2018000747025
Cod CAEN
9510
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARAD, MUN. ARAD, PŢA. GĂRII, NR.1, BL.A, SC.E+F, ET.PARTER, AP.24A
Cod poștal fiscal
310148
Strada sediului
Pţa. Gării
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Mun. Arad
Județul sediului
ARAD
Codul poștal al sediului
310148
Strada domiciliului fiscal
Pţa. Gării
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Arad
Județul domiciliului fiscal
ARAD
Cod poștal domiciliu fiscal
310148

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
20 august 2018
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
20 august 2018
Actualizare TVA la încasare
21 august 2018
Publicare TVA la încasare
22 august 2018
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

19 activități autorizate

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 8291 Rev. 3Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AradMunicipiul AradCAEN 9510
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI