Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AM EVENTS NEW KLASS S.R.L.

AM EVENTS NEW KLASS S.R.L.

CUI 46638725 · SRL· Sat Floreşti, Comuna Floreşti

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate263.296 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AM EVENTS NEW KLASS S.R.L. are sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

263.296 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut-27,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,2 mil. lei, față de 1,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât10,4%

Marja netă calculată este 10,4% în 2025, față de 25,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,2 mil. lei-27,4% față de anul anterior2022: 57.0622023: 1.526.9102024: 1.611.8932025: 1.169.518
Rezultat net 2025121,2 K lei-70,1% față de anul anterior2022: 27.1592023: 760.6172024: 405.0242025: 121.229
Angajați 20253-25% față de anul anterior2022: 12023: 22024: 42025: 3
Capitaluri proprii 20251,3 mil. lei+11,9% față de anul anterior2022: 27.3592023: 786.7802024: 1.200.6852025: 1.343.037
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0806 K2 mil.2022: 57,1 K lei57,1 K20222023: 1,5 mil. lei1,5 mil.20232024: 1,6 mil. lei1,6 mil.20242025: 1,2 mil. lei1,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%24,9%49,8%Mediana sectorului (2025): 1,2% · n=75432022: 47,6%47,6%20222023: 49,8%49,8%20232024: 25,1%25,1%20242025: 10,4%10,4%2025

Cifra de afaceri: -27,4% față de anul anterior. Marja netă: 10,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,3 mil. lei+11,9% față de anul anterior
Datorii864,7 K lei+19% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,5 mil. lei1,6 mil. lei1,2 mil. lei-27,4% față de anul anterior
Rezultat net760,6 K lei405 K lei121,2 K lei-70,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii786,8 K lei1,2 mil. lei1,3 mil. lei+11,9% față de anul anterior
Datorii78,5 K lei726,8 K lei864,7 K lei+19% față de anul anterior
Creanțe39,9 K lei821,5 K lei1,3 mil. lei+53,6% față de anul anterior
Angajați243-25% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri10,4%1,2%n=7.54325,1%1,6%n=12.449
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)60,8%8,1%n=7.31462,3%12%n=11.753
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)39,2%90,9%n=7.31437,7%85,5%n=11.753
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)42,4%37%n=7.31450,5%35,8%n=11.753
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)5,5%0,1%n=7.30421%0,4%n=11.739
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive9%16,6%n=5.34633,7%24,9%n=8.635
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,47×0,48×n=10.1191,31×0,55×n=16.050
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360388,4 zile19,85 zilen=7.017183,47 zile18,82 zilen=11.404
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3603,15 zile17,17 zilen=6.45525,83 zile16,79 zilen=10.605
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați389.839 lei172.895 lein=6.066402.973 lei160.100 lein=10.403

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.169.518
Rezultat net
121.229
Angajați
3
Datorii
864.689
Active imobilizate
935.768
Active circulante
1.271.958
Capitaluri proprii
1.343.037
Venituri totale
1.169.518
Cheltuieli totale
1.024.797
Stocuri
10.243
Creanțe
1.261.771
Casă și conturi la bănci
-56
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.611.893
Rezultat net
405.024
Angajați
4
Datorii
726.821
Active imobilizate
972.947
Active circulante
954.559
Capitaluri proprii
1.200.685
Venituri totale
1.673.824
Cheltuieli totale
1.189.806
Stocuri
115.647
Creanțe
821.481
Casă și conturi la bănci
17.431
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.526.910
Rezultat net
760.617
Angajați
2
Datorii
78.524
Active imobilizate
651.178
Active circulante
214.126
Capitaluri proprii
786.780
Venituri totale
1.526.910
Cheltuieli totale
751.962
Stocuri
138.038
Creanțe
39.895
Casă și conturi la bănci
36.193
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
57.062
Rezultat net
27.159
Angajați
1
Datorii
6.015
Active imobilizate
—
Active circulante
33.374
Capitaluri proprii
27.359
Venituri totale
57.071
Cheltuieli totale
29.341
Stocuri
21.086
Creanțe
6.941
Casă și conturi la bănci
5.347
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Obligații fiscale restante publicate

263.296 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Obligații fiscale restante publicate

263.296 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-08-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat149.109 lei25.725 lei174.834 lei174.834 lei0 lei
Asigurări sociale59.418 lei3.888 lei63.306 lei63.306 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate23.601 lei1.555 lei25.156 lei25.156 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46638725
Număr de înregistrare
J12/4964/2022
Înmatriculare
11 august 2022
EUID
ROONRC.J12/4964/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
RĂZOARE 202/20 Sat Floreşti, Comuna Floreşti Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. RĂZOARE 202/20 Floreşti CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 august 2022
Înregistrare fiscală
15 aprilie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ROTAR MIHAI VASILE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AM EVENTS NEW KLASS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.08.2022
Înregistrare fiscală
11 august 2022
Număr registrul comerțului
J12/4964/2022
Cod CAEN
5610
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. RĂZOARE, NR.202/20
Strada sediului
Str. Răzoare
Numărul sediului
202/20
Localitatea sediului
Sat Floreşti Com. Floreşti
Județul sediului
CLUJ
Strada domiciliului fiscal
Str. Răzoare
Numărul domiciliului fiscal
202/20
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Floreşti Com. Floreşti
Județul domiciliului fiscal
CLUJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2023
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 august 2023
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2024
Actualizare TVA la încasare
10 noiembrie 2023
Publicare TVA la încasare
11 noiembrie 2023
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

16 activități autorizate

CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5510 Rev. 2Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 2Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 2Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5590 Rev. 2Alte servicii de cazare

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5621 Rev. 2Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5629 Rev. 2Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9321 Rev. 2Bâlciuri și parcuri de distracții

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujSat Floreşti, Comuna FloreştiCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI