Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AMADEUS TRAVEL BY PATRICIA SRL

AMADEUS TRAVEL BY PATRICIA SRL

CUI 34564004 · SRL· Municipiul Buzău

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AMADEUS TRAVEL BY PATRICIA SRL are sediul în Municipiul Buzău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-89,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,2 K lei, față de 11,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-1,4 K%

Marja netă calculată este -1,4 K% în 2025, față de -119,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
66/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,2 K lei-89,9% față de anul anterior2020: 125.3322021: 49.1132022: 30.6722023: 21.9212024: 11.6312025: 1.180
Rezultat net 2025-16,2 K lei-17% față de anul anterior2020: 43.7592021: -8.9732022: 205.1292023: -6.2862024: -13.8722025: -16.232
Angajați 20250Fără an comparabil2020: 32021: 22022: 12023: 12024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025160 K lei-9,2% față de anul anterior2020: 334.5432021: -8.7332022: 196.3962023: 190.1102024: 176.2372025: 160.005
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate063 K125 K2020: 125,3 K lei125,3 K20202021: 49,1 K lei49,1 K20212022: 30,7 K lei30,7 K20222023: 21,9 K lei21,9 K20232024: 11,6 K lei11,6 K20242025: 1,2 K lei1,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-1.375,6%-353,4%668,8%Mediana sectorului (2025): 10,1% · n=12502020: 34,9%34,9%20202021: -18,3%-18,3%20212022: 668,8%668,8%20222023: -28,7%-28,7%20232024: -119,3%-119,3%20242025: -1.375,6%-1.375,6%2025

Cifra de afaceri: -89,9% față de anul anterior. Marja netă: -1.375,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii160 K lei-9,2% față de anul anterior
Datorii121,1 K lei+16,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri21,9 K lei11,6 K lei1,2 K lei-89,9% față de anul anterior
Rezultat net-6,3 K lei-13,9 K lei-16,2 K lei-17% față de anul anterior
Capitaluri proprii190,1 K lei176,2 K lei160 K lei-9,2% față de anul anterior
Datorii102,5 K lei103,6 K lei121,1 K lei+16,8% față de anul anterior
Creanțe6,1 K lei6,1 K lei6,7 K lei+10,6% față de anul anterior
Angajați100Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-1.375,6%10,1%n=1.250-119,3%10,3%n=1.312
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)56,9%25,1%n=1.03462,9%29,6%n=1.097
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)43%74,3%n=1.03437%68%n=1.097
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)97%10,4%n=1.03497,5%10,3%n=1.097
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-5,8%3,6%n=1.034-5%4%n=1.097
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-10,1%23,2%n=1.109-7,9%20%n=1.163
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,07×1,09×n=1.5430,07×1,11×n=1.636
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3602.043,15 zile259,6 zilen=1.198187,47 zile233,06 zilen=1.242
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile6,08 zilen=5070 zile7,4 zilen=524

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.180
Rezultat net
-16.232
Angajați
0
Datorii
121.053
Active imobilizate
272.917
Active circulante
8.301
Capitaluri proprii
160.005
Venituri totale
1.180
Cheltuieli totale
17.412
Stocuri
0
Creanțe
6.697
Casă și conturi la bănci
1.604
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
160
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.631
Rezultat net
-13.872
Angajați
0
Datorii
103.641
Active imobilizate
272.917
Active circulante
7.121
Capitaluri proprii
176.237
Venituri totale
11.631
Cheltuieli totale
25.503
Stocuri
0
Creanțe
6.057
Casă și conturi la bănci
1.064
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
160
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.921
Rezultat net
-6.286
Angajați
1
Datorii
102.463
Active imobilizate
279.045
Active circulante
13.688
Capitaluri proprii
190.110
Venituri totale
35.436
Cheltuieli totale
41.597
Stocuri
—
Creanțe
6.057
Casă și conturi la bănci
7.631
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
160
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
30.672
Rezultat net
205.129
Angajați
1
Datorii
104.184
Active imobilizate
292.509
Active circulante
8.231
Capitaluri proprii
196.396
Venituri totale
303.234
Cheltuieli totale
97.714
Stocuri
—
Creanțe
6.057
Casă și conturi la bănci
2.174
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
160
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
49.113
Rezultat net
-8.973
Angajați
2
Datorii
430.907
Active imobilizate
128.554
Active circulante
412.332
Capitaluri proprii
-8.733
Venituri totale
97.330
Cheltuieli totale
105.680
Stocuri
—
Creanțe
5.641
Casă și conturi la bănci
406.691
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
118.712
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
125.332
Rezultat net
43.759
Angajați
3
Datorii
124.182
Active imobilizate
129.825
Active circulante
328.900
Capitaluri proprii
334.543
Venituri totale
127.452
Cheltuieli totale
82.440
Stocuri
—
Creanțe
5.020
Casă și conturi la bănci
323.880
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

66/ 100Atenție ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2020-07-31; reactivare la 2020-08-12. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2020-08-12
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 90% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2020-07-31; reactivare la 2020-08-12. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2020-08-12
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 90% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-02-03 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34564004
Număr de înregistrare
J10/422/2015
Înmatriculare
26 mai 2015
EUID
ROONRC.J10/422/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
CUZA VODĂ 27 Municipiul Buzău Buzău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. OCTAVIAN GOGA nr. 29 Sinaia PRAHOVA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
3 februarie 2022
Înregistrare fiscală
15 octombrie 2024
Telefon
0765434709 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CIMPOIAŞU PATRICIA
administrator
CIMPOIAŞU SEBASTIAN-ŞTEFAN
administrator
CIMPOIAŞU TIBERIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AMADEUS TRAVEL BY PATRICIA S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 03.02.2022
Înregistrare fiscală
26 mai 2015
Număr registrul comerțului
J29/328/2022
Cod CAEN
7911
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni

Contact și adrese

Telefon
0765434709 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. OCTAVIAN GOGA NR. 29, MÂNĂSTIRII NR. 3, ET.PARTER, AP.7
Strada sediului
Str. OCTAVIAN GOGA nr. 29
Localitatea sediului
Orş. Sinaia
Județul sediului
PRAHOVA
Detalii sediu
MÂNĂSTIRII nr. 3
Strada domiciliului fiscal
Str. OCTAVIAN GOGA nr. 29
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Sinaia
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Detalii domiciliu fiscal
MÂNĂSTIRII nr. 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 februarie 2021
TVA până la
12 aprilie 2022
Anulare operată la
12 aprilie 2022
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
31 iulie 2020
Reactivare
12 august 2020
Publicarea deciziei
4 august 2020

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 7911 Rev. 2Activități ale agențiilor turistice

CAEN 7990 Rev. 2Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuMunicipiul BuzăuCAEN 7911
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI