Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AMY TOP BUSINESS S.R.L.

AMY TOP BUSINESS S.R.L.

CUI 1813575 · SRL· Sat Jamu Mare, Comuna Jamu Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2016-11-17. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

AMY TOP BUSINESS S.R.L. are sediul în Sat Jamu Mare, Comuna Jamu Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2016-11-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Datoriile au crescut+3.335%

Datoriile raportate sunt 567,1 K lei în 2025, față de 16,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202510 K leiFără an comparabil
Rezultat net 20252,3 K lei+388,5% față de anul anterior2021: -8652022: 140.1762023: -1.5972024: -8002025: 2.308
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025429 lei+119,7% față de anul anterior2021: -6.8172022: 132.5292023: -1.1792024: -2.1792025: 429
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 K10 K—2021—2022—2023—20242025: 10 K lei10 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%11,5%23,1%Mediana sectorului (2025): 10,1% · n=28620212022202320242025: 23,1%23,1%2025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: 23,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii429 lei+119,7% față de anul anterior
Datorii567,1 K lei+3.335% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri——10 K leiFără an comparabil
Rezultat net-1,6 K lei-800 lei2,3 K lei+388,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii-1,2 K lei-2,2 K lei429 lei+119,7% față de anul anterior
Datorii15,5 K lei16,5 K lei567,1 K lei+3.335% față de anul anterior
Creanțe14,6 K lei14,6 K lei10 K lei-31,7% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri23,1%10,1%n=286—2,7%n=4.694
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)0,1%36,5%n=269—30,2%n=3.652
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)99,9%59,7%n=269—69,7%n=3.652
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)97,9%28,4%n=269—14,8%n=3.652
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,4%2,4%n=269—3,1%n=3.652
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive538%21,1%n=277—19%n=3.718
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,02×0,99×n=3990,87×1,08×n=5.398
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360360 zile99,37 zilen=266—18,66 zilen=4.144

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.000
Rezultat net
2.308
Angajați
—
Datorii
567.057
Active imobilizate
555.500
Active circulante
11.986
Capitaluri proprii
429
Venituri totale
10.000
Cheltuieli totale
7.253
Stocuri
—
Creanțe
10.000
Casă și conturi la bănci
1.986
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-800
Angajați
—
Datorii
16.508
Active imobilizate
—
Active circulante
14.329
Capitaluri proprii
-2.179
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
800
Stocuri
—
Creanțe
14.634
Casă și conturi la bănci
-305
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.597
Angajați
—
Datorii
15.508
Active imobilizate
—
Active circulante
14.329
Capitaluri proprii
-1.179
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.597
Stocuri
—
Creanțe
14.634
Casă și conturi la bănci
-305
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
140.176
Angajați
—
Datorii
5.064
Active imobilizate
—
Active circulante
137.593
Capitaluri proprii
132.529
Venituri totale
157.952
Cheltuieli totale
13.037
Stocuri
—
Creanțe
137.651
Casă și conturi la bănci
-58
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-865
Angajați
—
Datorii
18.164
Active imobilizate
11.347
Active circulante
—
Capitaluri proprii
-6.817
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
865
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2016-11-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2016-11-17. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-06-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
1813575
Număr de înregistrare
J1991001044351
Înmatriculare
17 iunie 1991
EUID
ROONRC.J1991001044351
Formă juridică
SRL
Sediu social
184 Sat Jamu Mare, Comuna Jamu Mare Timiş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
184 Jamu Mare TIMIŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
7 iunie 2022
Înregistrare fiscală
27 aprilie 2026
Telefon
0755818100 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MURDEALĂ GHEORGHIȚĂ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AMY TOP BUSINESS S.R.L.
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 07.06.2022
Înregistrare fiscală
30 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991001044351
Cod CAEN
4311
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta

Contact și adrese

Telefon
0755818100 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, SAT JAMU MARE COM. JAMU MARE, , NR.184, BIROUL NR.2
Numărul sediului
184
Localitatea sediului
Sat Jamu Mare Com. Jamu Mare
Județul sediului
TIMIŞ
Detalii sediu
BIROUL NR.2
Numărul domiciliului fiscal
184
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Jamu Mare Com. Jamu Mare
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Detalii domiciliu fiscal
BIROUL NR.2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 iulie 1993
TVA până la
30 iunie 2010
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
17 noiembrie 2016
Publicarea deciziei
18 noiembrie 2016

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

17 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişSat Jamu Mare, Comuna Jamu MareCAEN 4311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI