Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ANCA & TONI FLORI SRL

ANCA & TONI FLORI SRL

CUI 32423750 · SRL· Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa· Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ANCA & TONI FLORI SRL are sediul în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa și raportează activitatea comerț cu ridicata al florilor și al plantelor. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2021.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+0,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2021 este 4,9 K lei, față de 4,9 K lei în 2020.

Bilanț 2021
Marja netă a crescut87,2%

Marja netă calculată este 87,2% în 2021, față de 82,3% în 2020.

Calcul din bilanț 2021

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20214,9 K lei+0,4% față de anul anterior2020: 4.9002021: 4.920
Rezultat net 20214,3 K lei+6,3% față de anul anterior2020: 4.0352021: 4.288
Angajați 20210Fără an comparabil2020: 02021: 0
Capitaluri proprii 202130,3 K lei-15,9% față de anul anterior2020: 35.9752021: 30.263
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 K5 K2020: 4,9 K lei4,9 K20202021: 4,9 K lei4,9 K2021

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%43,6%87,2%Mediana sectorului (2021): 4,8% · n=3362020: 82,3%82,3%20202021: 87,2%87,2%2021

Cifra de afaceri: +0,4% față de anul anterior. Marja netă: 87,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2021 comparat cu 2020
Capitaluri proprii30,3 K lei-15,9% față de anul anterior
Datorii632 lei+348,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20202021Ultima variație
Cifră de afaceri4,9 K lei4,9 K lei+0,4% față de anul anterior
Rezultat net4 K lei4,3 K lei+6,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii36 K lei30,3 K lei-15,9% față de anul anterior
Datorii141 lei632 lei+348,2% față de anul anterior
Creanțe4,7 K lei4,9 K lei+4,7% față de anul anterior
Angajați00Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2021Sector 2021Firma 2020Sector 2020
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri87,2%4,8%n=33682,3%2,6%n=327
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)98%17,1%n=26299,6%15,2%n=257
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)2%81,8%n=2620,4%85,4%n=257
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%17%n=2620%16,6%n=257
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)13,9%3,7%n=26211,2%0,8%n=257
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive14,2%33,5%n=24011,2%22,1%n=228
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii48,88×0,78×n=428256,14×0,77×n=423
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360360 zile28,59 zilen=293345,31 zile38,35 zilen=274
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile54,39 zilen=2980 zile65,26 zilen=290

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.920
Rezultat net
4.288
Angajați
0
Datorii
632
Active imobilizate
0
Active circulante
30.895
Capitaluri proprii
30.263
Venituri totale
4.920
Cheltuieli totale
487
Stocuri
0
Creanțe
4.920
Casă și conturi la bănci
25.975
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.900
Rezultat net
4.035
Angajați
0
Datorii
141
Active imobilizate
0
Active circulante
36.116
Capitaluri proprii
35.975
Venituri totale
4.900
Cheltuieli totale
718
Stocuri
0
Creanțe
4.700
Casă și conturi la bănci
31.416
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2022-07-07Sursa bilanțului 2021Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2021.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
32423750
Număr de înregistrare
J35/2748/2013
Înmatriculare
1 noiembrie 2013
EUID
ROONRC.J35/2748/2013
Formă juridică
SRL
Sediu social
HENRI COANDĂ 28 Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa Timiş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MITUCĂ ANCUŢA GEANINA
administrator
TĂMĂŞAN ANTONIO

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ANCA & TONI FLORI SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 20.02.2023
Înregistrare fiscală
1 noiembrie 2013
Număr registrul comerțului
J35/2748/2013
Cod CAEN
4622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Contact și adrese

Telefon
074729250
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. HENRI COANDĂ, NR.28
Cod poștal fiscal
307160
Strada sediului
Str. Henri Coandă
Numărul sediului
28
Localitatea sediului
Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
307160
Strada domiciliului fiscal
Str. Henri Coandă
Numărul domiciliului fiscal
28
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
307160

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 4622 Rev. 2Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4631 Rev. 2Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4633 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 8130 Rev. 2Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2021.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20212022-07-07—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCAEN 4622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI