Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ANNE-MY DREAMS S.R.L.

ANNE-MY DREAMS S.R.L.

CUI 40088754 · SRL· Municipiul Ploieşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

ANNE-MY DREAMS S.R.L. are sediul în Municipiul Ploieşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-19,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 238,9 K lei, față de 297,1 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,9%

Marja netă calculată este 1,9% în 2025, față de -3,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+125,4%

Datoriile raportate sunt 20,8 K lei în 2025, față de 9,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025238,9 K lei-19,6% față de anul anterior2020: 156.7622021: 225.5102022: 292.4122023: 284.5232024: 297.0512025: 238.881
Rezultat net 20254,6 K lei+142,9% față de anul anterior2020: 2.9382021: 32.5412022: 27.5832023: 30.8642024: -10.6612025: 4.570
Angajați 20251-50% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 22023: 12024: 22025: 1
Capitaluri proprii 202527,3 K lei-36,1% față de anul anterior2020: 22.8162021: 52.4572022: 50.0402023: 53.4042024: 42.7432025: 27.313
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0149 K297 K2020: 156,8 K lei156,8 K20202021: 225,5 K lei225,5 K20212022: 292,4 K lei292,4 K20222023: 284,5 K lei284,5 K20232024: 297,1 K lei297,1 K20242025: 238,9 K lei238,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-3,6%5,4%14,4%Mediana sectorului (2025): 2,2% · n=64862020: 1,9%1,9%20202021: 14,4%14,4%20212022: 9,4%9,4%20222023: 10,8%10,8%20232024: -3,6%-3,6%20242025: 1,9%1,9%2025

Cifra de afaceri: -19,6% față de anul anterior. Marja netă: 1,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii27,3 K lei-36,1% față de anul anterior
Datorii20,8 K lei+125,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri284,5 K lei297,1 K lei238,9 K lei-19,6% față de anul anterior
Rezultat net30,9 K lei-10,7 K lei4,6 K lei+142,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii53,4 K lei42,7 K lei27,3 K lei-36,1% față de anul anterior
Datorii22,8 K lei9,2 K lei20,8 K lei+125,4% față de anul anterior
Creanțe553 lei394 lei206 lei-47,7% față de anul anterior
Angajați121-50% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,9%2,2%n=6.486-3,6%2,4%n=9.794
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)56,8%26,2%n=4.39282,2%28,2%n=6.710
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)43,2%73,8%n=4.39217,8%71,8%n=6.710
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)3,6%12,6%n=4.3924,7%12,2%n=6.710
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)9,5%1,3%n=4.384-20,5%1,5%n=6.696
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive16,7%9,8%n=4.831-24,9%11,6%n=7.223
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,23×0,98×n=7.9115,37×1×n=11.784
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,31 zile11,47 zilen=5.4050,48 zile11,07 zilen=7.904
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36064 zile128,93 zilen=5.92653,06 zile131,33 zilen=8.992
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați238.881 lei196.939 lein=4.558148.526 lei182.496 lein=7.099

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
238.881
Rezultat net
4.570
Angajați
1
Datorii
20.804
Active imobilizate
1.743
Active circulante
46.374
Capitaluri proprii
27.313
Venituri totale
238.881
Cheltuieli totale
233.461
Stocuri
42.467
Creanțe
206
Casă și conturi la bănci
3.701
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
297.051
Rezultat net
-10.661
Angajați
2
Datorii
9.231
Active imobilizate
2.418
Active circulante
49.556
Capitaluri proprii
42.743
Venituri totale
297.051
Cheltuieli totale
305.187
Stocuri
43.782
Creanțe
394
Casă și conturi la bănci
5.380
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
284.523
Rezultat net
30.864
Angajați
1
Datorii
22.777
Active imobilizate
1.166
Active circulante
75.015
Capitaluri proprii
53.404
Venituri totale
284.523
Cheltuieli totale
251.227
Stocuri
62.317
Creanțe
553
Casă și conturi la bănci
12.145
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
292.412
Rezultat net
27.583
Angajați
2
Datorii
9.180
Active imobilizate
2.566
Active circulante
56.654
Capitaluri proprii
50.040
Venituri totale
292.412
Cheltuieli totale
262.411
Stocuri
50.270
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
6.384
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
225.510
Rezultat net
32.541
Angajați
2
Datorii
7.848
Active imobilizate
—
Active circulante
60.305
Capitaluri proprii
52.457
Venituri totale
248.010
Cheltuieli totale
213.837
Stocuri
47.818
Creanțe
213
Casă și conturi la bănci
12.274
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
156.762
Rezultat net
2.938
Angajați
2
Datorii
13.981
Active imobilizate
—
Active circulante
36.797
Capitaluri proprii
22.816
Venituri totale
159.012
Cheltuieli totale
153.948
Stocuri
30.027
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
6.770
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-11-01 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40088754
Număr de înregistrare
J2018002283291
Înmatriculare
1 noiembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018002283291
Formă juridică
SRL
Sediu social
VORNICEI 4F 1 Municipiul Ploieşti Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str VORNICEI 4F Ploieşti PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
1 noiembrie 2018
Înregistrare fiscală
20 mai 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CHIŢU MIHAI ADRIAN
administrator
GIUREA CRISTINA MARIANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ANNE-MY DREAMS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 01.11.2018
Înregistrare fiscală
1 noiembrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018002283291
Cod CAEN
4712
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VORNICEI, NR.4F, BL.1, ET.3, AP.22
Cod poștal fiscal
100285
Strada sediului
Str. Vornicei
Numărul sediului
4F
Localitatea sediului
Mun. Ploieşti
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
100285
Strada domiciliului fiscal
Str. Vornicei
Numărul domiciliului fiscal
4F
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Ploieşti
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
100285

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaMunicipiul PloieştiCAEN 4719
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI