Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AQUA MANIA ROUTE 36 S.R.L.

AQUA MANIA ROUTE 36 S.R.L.

CUI 38609109 · SRL· Sat Căscioarele, Comuna Găiseni· Hoteluri și alte facilități de cazare similare

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2026-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

AQUA MANIA ROUTE 36 S.R.L. are sediul în Sat Căscioarele, Comuna Găiseni și raportează activitatea hoteluri și alte facilități de cazare similare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2026-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Cifra de afaceri a scăzut-50,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 1,1 mil. lei, față de 2,3 mil. lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât-31,3%

Marja netă calculată este -31,3% în 2024, față de 0% în 2023.

Calcul din bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20241,1 mil. lei-50,4% față de anul anterior2020: 1.247.2132021: 808.6092022: 1.958.4152023: 2.261.5042024: 1.122.584
Rezultat net 2024-351,7 K leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: -351.680
Angajați 20245-28,6% față de anul anterior2020: 52021: 102022: 52023: 72024: 5
Capitaluri proprii 2024212,6 K lei-62,3% față de anul anterior2020: 206.7922021: 209.1482022: 287.9702023: 564.2592024: 212.579
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 1,2 mil. lei1,2 mil.20202021: 808,6 K lei808,6 K20212022: 2 mil. lei2 mil.20222023: 2,3 mil. lei2,3 mil.20232024: 1,1 mil. lei1,1 mil.2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-31,3%-15,2%1%Mediana sectorului (2024): 0% · n=6712020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: -31,3%-31,3%2024

Cifra de afaceri: -50,4% față de anul anterior. Marja netă: -31,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii212,6 K lei-62,3% față de anul anterior
Datorii2 mil. lei-31,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri2 mil. lei2,3 mil. lei1,1 mil. lei-50,4% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-351,7 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii288 K lei564,3 K lei212,6 K lei-62,3% față de anul anterior
Datorii6,1 mil. lei2,9 mil. lei2 mil. lei-31,6% față de anul anterior
Creanțe275,8 K lei299,4 K lei86,1 K lei-71,3% față de anul anterior
Angajați575-28,6% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-31,3%0%n=6710%0%n=644
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)14,6%58,5%n=70416,5%61,3%n=691
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)134%36,8%n=70483,5%33,5%n=691
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)87,3%78,2%n=70462,4%77,7%n=691
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-24,1%0%n=6980%0%n=684
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-165,4%0%n=6430%0%n=634
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,09×0,63×n=7350,45×0,74×n=717
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36027,6 zile31,77 zilen=67447,66 zile34,17 zilen=649
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36021,49 zile9,23 zilen=640157,05 zile10,07 zilen=616
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați224.517 lei223.922 lein=660323.072 lei210.314 lein=647

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.122.584
Rezultat net
-351.680
Angajați
5
Datorii
1.957.070
Active imobilizate
1.275.323
Active circulante
185.017
Capitaluri proprii
212.579
Venituri totale
1.122.584
Cheltuieli totale
1.465.185
Stocuri
66.997
Creanțe
86.065
Casă și conturi la bănci
31.955
Cheltuieli în avans
709.309
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.050
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.261.504
Rezultat net
0
Angajați
7
Datorii
2.863.124
Active imobilizate
2.138.805
Active circulante
1.288.578
Capitaluri proprii
564.259
Venituri totale
2.261.504
Cheltuieli totale
1.930.114
Stocuri
986.610
Creanțe
299.409
Casă și conturi la bănci
2.559
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.050
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.958.415
Rezultat net
0
Angajați
5
Datorii
6.082.233
Active imobilizate
5.096.012
Active circulante
1.274.191
Capitaluri proprii
287.970
Venituri totale
1.958.415
Cheltuieli totale
1.865.028
Stocuri
995.633
Creanțe
275.821
Casă și conturi la bănci
2.737
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.050
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
808.609
Rezultat net
0
Angajați
10
Datorii
6.827.142
Active imobilizate
5.844.769
Active circulante
1.191.521
Capitaluri proprii
209.148
Venituri totale
843.801
Cheltuieli totale
841.143
Stocuri
670.474
Creanțe
304.238
Casă și conturi la bănci
216.809
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.050
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.247.213
Rezultat net
0
Angajați
5
Datorii
6.109.131
Active imobilizate
5.456.479
Active circulante
858.988
Capitaluri proprii
206.792
Venituri totale
1.819.161
Cheltuieli totale
1.647.504
Stocuri
505.078
Creanțe
221.337
Casă și conturi la bănci
132.573
Cheltuieli în avans
456
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
20.050
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

239.258 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 50% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-04-20. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

239.258 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 50% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-11-23 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat191.776 lei2.073 lei193.849 lei193.849 lei0 lei
Asigurări sociale28.484 lei4.618 lei33.102 lei33.102 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate10.576 lei1.731 lei12.307 lei12.307 lei0 lei

Observație ANAF: Insolvabil

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38609109
Număr de înregistrare
J2021001218528
Înmatriculare
23 noiembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021001218528
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sat Căscioarele, Comuna Găiseni Giurgiu
Adresă fiscală
Căscioarele GIURGIU
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
23 noiembrie 2021
Înregistrare fiscală
16 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
VLASĂ NINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AQUA MANIA ROUTE 36 S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 23.11.2021
Înregistrare fiscală
18 decembrie 2017
Număr registrul comerțului
J2021001218528
Cod CAEN
5510
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT CĂSCIOARELE COM. GĂISENI, , AUTOSTRADA A1. KM.36. LOT 3
Cod poștal fiscal
87087
Localitatea sediului
Sat Căscioarele Com. Găiseni
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87087
Detalii sediu
AUTOSTRADA A1. KM.36. LOT 3
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Căscioarele Com. Găiseni
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87087
Detalii domiciliu fiscal
AUTOSTRADA A1. KM.36. LOT 3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
26 noiembrie 2018
Perioada 1: TVA până la
1 noiembrie 2025
Perioada 1: Anulare operată la
3 noiembrie 2025
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
26 iunie 2018
Perioada 2: TVA până la
31 octombrie 2018
Perioada 2: Anulare operată la
7 noiembrie 2018
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
20 aprilie 2026
Publicarea deciziei
20 aprilie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 5510 Rev. 2Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 2Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 2Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5590 Rev. 2Alte servicii de cazare

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5621 Rev. 2Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5629 Rev. 2Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 9311 Rev. 2Activități ale bazelor sportive

CAEN 9313 Rev. 2Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Căscioarele, Comuna GăiseniCAEN 5510
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI