Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ARH CONSTRUCT SRL

ARH CONSTRUCT SRL

CUI 17460569 · SRL· Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

ARH CONSTRUCT SRL are sediul în Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+74,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 461,3 K lei, față de 263,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut29,3%

Marja netă calculată este 29,3% în 2025, față de 0,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+47,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025461,3 K lei+74,8% față de anul anterior2020: 291.1672021: 335.2512022: 34.0952023: 550.2402024: 263.9422025: 461.304
Rezultat net 2025135 K lei+11.265,2% față de anul anterior2020: 2.0252021: 80.7872022: -238.2662023: 167.9292024: 1.1882025: 135.018
Angajați 20254+33,3% față de anul anterior2020: 72021: 72022: 52023: 52024: 32025: 4
Capitaluri proprii 2025386,4 K lei+53,7% față de anul anterior2020: 239.7002021: 320.4872022: 82.2212023: 250.1502024: 251.3382025: 386.356
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0275 K550 K2020: 291,2 K lei291,2 K20202021: 335,3 K lei335,3 K20212022: 34,1 K lei34,1 K20222023: 550,2 K lei550,2 K20232024: 263,9 K lei263,9 K20242025: 461,3 K lei461,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-698,8%-334,2%30,5%2020: 0,7%0,7%20202021: 24,1%24,1%20212022: -698,8%-698,8%20222023: 30,5%30,5%20232024: 0,5%0,5%20242025: 29,3%29,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: +74,8% față de anul anterior.Marjă netă 29,3% · +28,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024251,3 K lei
2025386,4 K lei

Datorii raportate

2024422,9 K lei
2025444,1 K lei

Disponibilități bănești

202482 K lei
202558,8 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri550,2 K lei263,9 K lei461,3 K lei+74,8% față de anul anterior
Rezultat net167,9 K lei1,2 K lei135 K lei+11.265,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii250,2 K lei251,3 K lei386,4 K lei+53,7% față de anul anterior
Datorii582,4 K lei422,9 K lei444,1 K lei+5% față de anul anterior
Creanțe289,7 K lei365,9 K lei539,1 K lei+47,3% față de anul anterior
Angajați534+33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă29,3%0,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)16,3%0,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii34,9%0,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat115.326 lei87.981 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)46,5%37,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)53,5%62,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate28%33,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale1,35×1,06×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări420,7 zile499 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
461.304
Rezultat net
135.018
Angajați
4
Datorii
444.121
Active imobilizate
232.605
Active circulante
597.872
Capitaluri proprii
386.356
Venituri totale
461.307
Cheltuieli totale
316.972
Stocuri
—
Creanțe
539.074
Casă și conturi la bănci
58.798
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
263.942
Rezultat net
1.188
Angajați
3
Datorii
422.925
Active imobilizate
226.404
Active circulante
447.859
Capitaluri proprii
251.338
Venituri totale
264.243
Cheltuieli totale
260.465
Stocuri
—
Creanțe
365.850
Casă și conturi la bănci
82.009
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
550.240
Rezultat net
167.929
Angajați
5
Datorii
582.397
Active imobilizate
247.548
Active circulante
584.999
Capitaluri proprii
250.150
Venituri totale
553.352
Cheltuieli totale
380.226
Stocuri
1.958
Creanțe
289.675
Casă și conturi la bănci
293.366
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
34.095
Rezultat net
-238.266
Angajați
5
Datorii
440.661
Active imobilizate
265.284
Active circulante
257.598
Capitaluri proprii
82.221
Venituri totale
47.773
Cheltuieli totale
285.618
Stocuri
—
Creanțe
232.562
Casă și conturi la bănci
25.036
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
335.251
Rezultat net
80.787
Angajați
7
Datorii
295.717
Active imobilizate
201.533
Active circulante
414.671
Capitaluri proprii
320.487
Venituri totale
555.024
Cheltuieli totale
469.870
Stocuri
34.712
Creanțe
147.959
Casă și conturi la bănci
232.000
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
291.167
Rezultat net
2.025
Angajați
7
Datorii
126.346
Active imobilizate
73.075
Active circulante
292.971
Capitaluri proprii
239.700
Venituri totale
332.785
Cheltuieli totale
328.231
Stocuri
6.112
Creanțe
116.496
Casă și conturi la bănci
170.363
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-11-25Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-04-07 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Dosar 146/84/20262026-02-10 · Tribunalul SALAJ · Creditor

cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) practician agreat · Fond

3 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-19 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-06-08 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 19.11.2026, ora 09,00, având în vedere Hotărârea nr. 1/05.06.2026 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Sălaj prin care s-a hotărât ca începând din data de 08 iunie 2026 în intervalul orar 08:00–12:00 vor fi soluţionate doar cauzele urgente, astfel cum acestea sunt redate prin hotărâre, celelalte cauze urmând a fi amânate pentru termene ulterioare, iar cauzele stabilite începând cu ora 12:00 se vor judeca, şi constatând că prezenta cauză nu se încadrează în rândul celor expres şi limitativ exceptate de la aplicarea hotărârii anterior menţionate. Administratorul judiciar va depune la dosar lunar, în prima săptămână a lunii, raport de activitate, cu excepţia lunilor iulie şi august 2026, împreună cu dovada publicării acestuia în B.P.I., care va cuprinde aspecte privitoare la activitatea desfăşurată de la ultimul raport de activitate.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-08

2026-02-23 · 08:00

Admis

Admite cererea formulată de debitorul Vladis & Giovana SRL cu sediul în ..., CUI ..., J ... ?i, în temeiul art. 65, 66 alin.10, art. 71 alin.1 teza I rap. la art. 38 alin.1 din Legea 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolven?ei ?i de insolven?ă, dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva acestuia. În temeiul art. 73 rap. la art. 45 lit. d) din Legea 85/2014 desemnează în calitate de administrator judiciar provizoriu pe CII Bo?ca Crina care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din lege cu o retribuţie de 2500 lei lunar plus TVA. Dispune comunicarea parolei Ecris către administratorul judiciar provizoriu. Dispune notificarea de către administratorul judiciar provizoriu a deschiderii procedurii debitorului, creditorilor şi ORC Sălaj conform art. 100 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească ?i să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, ?i, în termen de 30 de zile de la desemnare, raportul asupra cauzelor ?i împrejurărilor care au dus la apariţia insolvenţei debitorului, prevăzut la art. 97 din aceia?i lege, cu con?inutul prevăzut de alin. 1, 2 ?i 3 al art. 97 din lege. Dispune comunicarea prezentei hotărâri instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul debitorului ?i tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014, obliga?ia de comunicare revenind administratorului judiciar provizoriu. De la data deschiderii procedurii se suspendă de drept toate acţiunile judiciare, extrajudiciare sau măsurile de executare silită pentru realizarea creanţelor asupra debitorului sau bunurilor sale. Organele de conducere ale debitorului sunt obligate să publice pe paginile de internet proprii ale debitorului, dacă există, în termen de 24 de ore de la data comunicării hotărârii de deschidere a procedurii, informa?ii referitoare la starea societă?ii, precum ?i numărul, data ?i instan?a care a pronun?at hotărârea. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei ?i de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. În afară de cazurile prevăzute la art. 87, de cele autorizate de judecătorul-sindic sau avizate de către administratorul judiciar, toate actele, operaţiunile şi plăţile efectuate de debitor ulterior deschiderii procedurii sunt nule de drept. Pune în vedere administratorului judiciar provizoriu să convoace adunarea generala a acţionarilor/asociaţilor sau membrilor persoanei juridice pentru desemnarea administratorului special în termen de maxim 10 de zile de la notificarea deschiderea procedurii. Fixează următoarele termene limită: - termenul de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la Încheierea de deschidere a procedurii - 10 zile de la notificare, precum ?i termenul de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depă?i 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora, - termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor însoţită de acte doveditoare la 06.04.2026, precum ?i cerin?ele ca o crean?ă să fie considerată valabilă (creditorii vor indica în cerere dacă fac parte din categoria persoanelor strâns legate de debitor, conform art. 5 alin. 1 pct. 422 din Legea nr. 85/2014), - termenul limită de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe la 27.04.2026. Contestaţiile vor fi depuse la tribunal în termen de 7 zile de la publicarea în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă a tabelului preliminar. Sub sancţiunea anulării

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 26/2026 · 2026-02-23

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

8 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
17460569
Număr de înregistrare
J2005000271315
Înmatriculare
7 aprilie 2005
EUID
ROONRC.J2005000271315
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. PARTIZANILOR 30 Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei Sălaj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PARTIZANILOR 30 Şimleu Silvaniei SĂLAJ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 aprilie 2005
Înregistrare fiscală
28 aprilie 2026
Telefon
0745799907 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BOCOR DORIN ALEXANDRU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ARH CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.04.2005
Înregistrare fiscală
8 aprilie 2005
Număr registrul comerțului
J2005000271315
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei

Contact și adrese

Telefon
0745799907 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. PARTIZANILOR, NR.30
Cod poștal fiscal
455300
Strada sediului
Str. PARTIZANILOR
Numărul sediului
30
Localitatea sediului
Orş. Şimleu Silvaniei
Județul sediului
SĂLAJ
Codul poștal al sediului
455300
Strada domiciliului fiscal
Str. PARTIZANILOR
Numărul domiciliului fiscal
30
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Şimleu Silvaniei
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ
Cod poștal domiciliu fiscal
455300

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 aprilie 2005
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 noiembrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (8) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SCOALA GIMNAZIALA "SILVANIA" SIMLEU SILVANIEI5 din 8 înregistrări (62,5%) · Vezi relația

Orasul Simleu Silvaniei3 din 8 înregistrări (37,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)6 din 8 înregistrări (75%) · Vezi selecția

Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

25 noiembrie 2025Achiziție directă

Reabilitare fântâni publice în orașul Șimleu Silvaniei

Autoritate: Orasul Simleu Silvaniei

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
19.834 leiValoare publicată
3 septembrie 2025Achiziție directă

Amenajare șanțuri, rigole și podețe în orașul Șimleu Silvaniei

Autoritate: Orasul Simleu Silvaniei

CPV 45112100-6 — Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45112100-6

Vezi detaliile atribuirii →
33.000 leiValoare publicată
29 martie 2025Achiziție directă

Lucrarai de reparatii si zugraveli

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA "SILVANIA" SIMLEU SILVANIEI

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
42.857 leiValoare publicată
14 noiembrie 2024Achiziție directă

LUCRARI DE REPARATII SI ZUGRAVELI

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA "SILVANIA" SIMLEU SILVANIEI

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
47.059 leiValoare publicată
12 noiembrie 2024Achiziție directă

Amenajare santuri, rigole si podete in orasul Simleu Silvaniei.

Autoritate: Orasul Simleu Silvaniei

CPV 45112100-6 — Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45112100-6

Vezi detaliile atribuirii →
84.000 leiValoare publicată
12 noiembrie 2024Achiziție directă

LUCRARI DE REPARATII SI ZUGRAVELI

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA "SILVANIA" SIMLEU SILVANIEI

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
42.017 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

21 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajLoc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiStrada PartizanilorCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI