Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ATTICKI DEVELOPMENT & CONSTRUCT SRL

ATTICKI DEVELOPMENT & CONSTRUCT SRL

CUI 23931024 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

ATTICKI DEVELOPMENT & CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-23,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,7 mil. lei, față de 2,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut637,1%

Marja netă calculată este 637,1% în 2025, față de 132,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+44,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,7 mil. lei-23,9% față de anul anterior2020: 939.2912021: 2.802.3032022: 7.798.3962023: 3.116.8292024: 2.215.0042025: 1.686.539
Rezultat net 202510,7 mil. lei+266,9% față de anul anterior2020: -2.331.9652021: 1.071.8172022: 3.608.8122023: 2.663.0842024: 2.928.9212025: 10.745.049
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 12021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 20255,6 mil. leiCapitaluri redevenite pozitive2020: -22.083.4702021: -12.946.0032022: -9.273.1282023: -8.107.0332024: -5.178.1122025: 5.566.937
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.8 mil.2020: 939,3 K lei939,3 K20202021: 2,8 mil. lei2,8 mil.20212022: 7,8 mil. lei7,8 mil.20222023: 3,1 mil. lei3,1 mil.20232024: 2,2 mil. lei2,2 mil.20242025: 1,7 mil. lei1,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-248,3%194,4%637,1%2020: -248,3%-248,3%20202021: 38,2%38,2%20212022: 46,3%46,3%20222023: 85,4%85,4%20232024: 132,2%132,2%20242025: 637,1%637,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 20% · n=619

Cifra de afaceri: -23,9% față de anul anterior.Marjă netă 637,1% · +504,9 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-5,2 mil. lei
20255,6 mil. lei

Datorii raportate

202427,1 mil. lei
202514,7 mil. lei

Disponibilități bănești

2024657,4 K lei
2025460,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,1 mil. lei2,2 mil. lei1,7 mil. lei-23,9% față de anul anterior
Rezultat net2,7 mil. lei2,9 mil. lei10,7 mil. lei+266,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii-8,1 mil. lei-5,2 mil. lei5,6 mil. leiCapitaluri redevenite pozitive
Datorii30,4 mil. lei27,1 mil. lei14,7 mil. lei-45,6% față de anul anterior
Creanțe382,7 K lei647,7 K lei934,4 K lei+44,3% față de anul anterior
Angajați1——Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă637,1%132,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 20% (n=619) · 2024: 25,7% (n=980)

Rezultat / active (A+B)53%13,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: -0,6% (n=1.786) · 2024: -1,1% (n=2.920)

Rezultat / capitaluri proprii193%—
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0% (n=1.150) · 2024: 0% (n=1.853)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)27,4%-23,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: -0,4% (n=1.787) · 2024: -0,5% (n=2.923)

Datorii / active (A+B)72,7%122,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 100,7% (n=1.787) · 2024: 100,9% (n=2.923)

Ponderea activelor imobilizate91,9%91,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 80% (n=1.787) · 2024: 78,8% (n=2.923)

Active circulante / datorii totale0,11×0,07×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,2× (n=2.494) · 2024: 0,2× (n=3.995)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări199,5 zile105,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 322 zile (n=605) · 2024: 360 zile (n=937)

Stocuri în zile de vânzări6,8 zile—
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 19,8 zile (n=282) · 2024: 12,1 zile (n=406)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.686.539
Rezultat net
10.745.049
Angajați
—
Datorii
14.743.519
Active imobilizate
18.647.698
Active circulante
1.642.635
Capitaluri proprii
5.566.937
Venituri totale
16.744.683
Cheltuieli totale
4.089.375
Stocuri
32.000
Creanțe
934.436
Casă și conturi la bănci
460.322
Cheltuieli în avans
20.123
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.215.004
Rezultat net
2.928.921
Angajați
—
Datorii
27.084.431
Active imobilizate
20.111.285
Active circulante
1.948.985
Capitaluri proprii
-5.178.112
Venituri totale
7.785.171
Cheltuieli totale
4.529.938
Stocuri
—
Creanțe
647.732
Casă și conturi la bănci
657.362
Cheltuieli în avans
20.123
Venituri în avans
—
Provizioane
174.074
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.116.829
Rezultat net
2.663.084
Angajați
1
Datorii
30.352.466
Active imobilizate
21.691.264
Active circulante
708.120
Capitaluri proprii
-8.107.033
Venituri totale
8.145.179
Cheltuieli totale
5.482.095
Stocuri
—
Creanțe
382.665
Casă și conturi la bănci
28.951
Cheltuieli în avans
20.123
Venituri în avans
—
Provizioane
174.074
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.798.396
Rezultat net
3.608.812
Angajați
1
Datorii
34.595.059
Active imobilizate
23.154.751
Active circulante
2.321.131
Capitaluri proprii
-9.273.128
Venituri totale
11.929.174
Cheltuieli totale
8.320.362
Stocuri
—
Creanțe
1.186.090
Casă și conturi la bănci
5.754
Cheltuieli în avans
20.123
Venituri în avans
—
Provizioane
174.074
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.802.303
Rezultat net
1.071.817
Angajați
1
Datorii
38.108.234
Active imobilizate
24.618.360
Active circulante
697.822
Capitaluri proprii
-12.946.003
Venituri totale
6.143.680
Cheltuieli totale
5.027.738
Stocuri
—
Creanțe
515.697
Casă și conturi la bănci
182.125
Cheltuieli în avans
20.123
Venituri în avans
—
Provizioane
174.074
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
939.291
Rezultat net
-2.331.965
Angajați
1
Datorii
41.773.317
Active imobilizate
17.922.877
Active circulante
1.916.913
Capitaluri proprii
-22.083.470
Venituri totale
3.377.058
Cheltuieli totale
5.676.690
Stocuri
—
Creanțe
1.793.150
Casă și conturi la bănci
123.763
Cheltuieli în avans
24.131
Venituri în avans
—
Provizioane
174.074
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-11-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 19217/3/20242024-06-10 · Tribunalul BUCURESTI · Reclamant

contestaţie act administrativ fiscal DEC. NR. 8806/5/20.11.2023 · Fond

8 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-03 · 12:30

Soluție indisponibilă

2026-07-21 · 11:30

Amână cauza

Respinge excep?ia inadmisibilită?ii. Acordă termen la data de 03.02.2027, ora 12:30, cu citare păr?i.

Document: incheieredesedinta · 2026-07-21

2026-07-06 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.07.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-06

2026-06-22 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 06.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-22

2026-06-08 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.06.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-08

2026-05-25 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 08.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.05.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-25

2025-10-20 · 11:30

Suspendat

Amânare conform Hotărârii Adunării Generale nr. 3/26.08.2025 a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Bucureşti nr.3/26.08.2025.

Document: Rezolutie · 2025-10-20

2025-06-16 · 11:30

Amână cauza

Termen acordat pentru a se comunica cererea modificatoare şi pentru întregirea cadrului procesual pasiv.

Document: incheieredesedinta · 2025-06-16

Dosar 2043/2/20242024-03-25 · Curtea de Apel BUCURESTI · Reclamant

anulare act administrativ ORD.64/18/01/2022 · Fond

4 termene · ultima soluție: 413 NCPC/244 CPC

2025-02-05 · 09:00

413 NCPC/244 CPC

În temeiul prevederilor art. 29 alin. 1-4 din Legea nr. 47/1992, dispune sesizarea Curţii Constituţionale cu excepţia de neconstituţionalitate a art. II din Legea nr. 259/2021, pentru aprobarea OUG nr. 118/2021. În temeiul prevederilor art. 413 alin. 1 pct. 1 C. pr. civ., dispune suspendarea judecării prezentei cauze până la soluţionarea de către Curtea Constituţională a excepţiei de neconstituţionalitate. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării, în ceea ce priveşte măsura suspendării judecăţii. Pronunţată azi, 05.02.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereSuspendare · 2025-02-05

2025-01-22 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pe cererea de sesizare a CJUE la data de 05.02.2025. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 22.01.2025

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-01-22

2024-10-30 · 09:00

Amână cauza

pentru a introduce în cauza în calitate de pârât Administraţia Sectorului 1 Bucureşti a Finanţelor Publice, amână cauza

Document: incheieredesedinta · 2024-10-30

2024-09-04 · 09:00

Amână cauza

Pentru a da posibilitatea părţilor să depună puncte de vedere cu privire la întâmpinările şi înscrisurilor comunicate, precum şi privind cererea de sesizare a Curţii Constituţionale.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-04

Dosar 17082/3/2019*2022-12-20 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat Reclamant

contestaţie act administrativ fiscal · Recurs

1 termen · ultima soluție: Nefondat

2023-11-23 · 9:00

Nefondat

Respinge recursul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi 23.11.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 2488/2023 · 2023-11-23

Căi de atac declarate: Recurs · 2022-12-09

Dosar 17082/3/2019*2022-09-20 · Tribunalul BUCURESTI · Recurent Reclamant

contestaţie act administrativ fiscal · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2022-11-15 · 10:00

Admite cererea

Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Attiki Development & Construct SRL în contradictoriu cu pârâta UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ COMUNA LEHLIU. Anulează în parte decizia de impunere nr. 6/16.07.2018 cu referire la impozitul pe clădiri. Anulează decizia nr. 1632/17.12.2018. Obligă pârâta sa corecteze impozitul pe clădiri datorat de reclamantă pentru anii fiscali 2013-2018 şi să emite decizii de impunere privind stabilirea impozitului pe clădiri pentru anii fiscali 2013-2018 cu luarea în evidenţă a declaraţiilor fiscale rectificative depuse de reclamantă la data de 08.11.2018. Obligă pârâta să restituie reclamantei sumele plătite în plus cu titlu de impozit pe clădiri pentru anii fiscali 2013-2018, după compensarea acestora cu obligaţiile fiscale datorate de reclamantă, precum şi să plătească reclamantei dobândă legală aferentă acestor diferenţe de impozit calculată de la data de 17.12.2018 până la data plăţii efective. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare, care se va depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a II-a de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată, azi, 15.11.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 5974/2022 · 2022-11-15

Căi de atac declarate: Recurs · 2022-12-09

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23931024
Număr de înregistrare
J2008008916402
Înmatriculare
22 mai 2008
EUID
ROONRC.J2008008916402
Formă juridică
SRL
Sediu social
GRIGORE MANOLESCU 7A Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str GRIGORE MANOLESCU 7A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
27 noiembrie 2015
Înregistrare fiscală
16 februarie 2026
Telefon
0213109061 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RADU DANIEL-IONUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ATTICKI DEVELOPMENT & CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 27.11.2015
Înregistrare fiscală
23 mai 2008
Număr registrul comerțului
J2008008916402
Cod CAEN
3512
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0213109061 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE MANOLESCU, NR.7A, CAMERA 10. SPAŢIUL 4, ET.2
Strada sediului
Str. Grigore Manolescu
Numărul sediului
7A
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
CAMERA 10. SPAŢIUL 4
Strada domiciliului fiscal
Str. Grigore Manolescu
Numărul domiciliului fiscal
7A
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 10. SPAŢIUL 4

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
24 septembrie 2012
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2015
Actualizare TVA la încasare
23 noiembrie 2015
Publicare TVA la încasare
24 noiembrie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

33 activități autorizate

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile

CAEN 3513 Rev. 3Transportul energiei electrice

CAEN 3514 Rev. 3Distribuția energiei electrice

CAEN 3515 Rev. 3Comercializarea energiei electrice

CAEN 3516 Rev. 3Depozitarea energiei electrice

CAEN 3540 Rev. 3Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale

CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 3511
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI