Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AUTOMATIC CONTROL SRL

AUTOMATIC CONTROL SRL

CUI 22525966 · SRL· Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

AUTOMATIC CONTROL SRL are sediul în Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+21%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 25,5 mil. lei, față de 21,1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât6,9%

Marja netă calculată este 6,9% în 2025, față de 8,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+15,4%

Datoriile raportate sunt 12 mil. lei în 2025, față de 10,4 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202525,5 mil. lei+21% față de anul anterior2020: 12.849.5172021: 14.272.5942022: 20.495.7832023: 24.624.6252024: 21.116.3892025: 25.544.404
Rezultat net 20251,8 mil. lei-4,1% față de anul anterior2020: 1.269.1822021: 1.394.2412022: 1.794.8382023: 2.225.8772024: 1.829.5562025: 1.754.185
Angajați 202532+6,7% față de anul anterior2020: 232021: 232022: 262023: 282024: 302025: 32
Capitaluri proprii 20255,1 mil. lei+12,3% față de anul anterior2020: 1.903.5332021: 2.597.7742022: 3.376.6802023: 4.102.5572024: 4.533.9782025: 5.092.663
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate013 mil.26 mil.2020: 12,8 mil. lei12,8 mil.20202021: 14,3 mil. lei14,3 mil.20212022: 20,5 mil. lei20,5 mil.20222023: 24,6 mil. lei24,6 mil.20232024: 21,1 mil. lei21,1 mil.20242025: 25,5 mil. lei25,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6%12%2020: 9,9%9,9%20202021: 9,8%9,8%20212022: 8,8%8,8%20222023: 9%9%20232024: 8,7%8,7%20242025: 6,9%6,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 12% · n=972

Cifra de afaceri: +21% față de anul anterior.Marjă netă 6,9% · -1,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20244,5 mil. lei
20255,1 mil. lei

Datorii raportate

202410,4 mil. lei
202512 mil. lei

Disponibilități bănești

202467,9 K lei
2025378,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri24,6 mil. lei21,1 mil. lei25,5 mil. lei+21% față de anul anterior
Rezultat net2,2 mil. lei1,8 mil. lei1,8 mil. lei-4,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii4,1 mil. lei4,5 mil. lei5,1 mil. lei+12,3% față de anul anterior
Datorii6,3 mil. lei10,4 mil. lei12 mil. lei+15,4% față de anul anterior
Creanțe3,8 mil. lei5 mil. lei4,9 mil. lei-1,3% față de anul anterior
Angajați283032+6,7% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă6,9%8,7%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 12% (n=972) · 2024: 11,6% (n=1.017)

Rezultat / active (A+B)10,2%12,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 12,9% (n=924) · 2024: 11,4% (n=977)

Rezultat / capitaluri proprii34,4%40,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 38,4% (n=953) · 2024: 33,7% (n=988)

Vânzări per angajat798.263 lei703.880 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 365.506 lei (n=851) · 2024: 319.852 lei (n=888)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)29,7%30,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 45% (n=925) · 2024: 50,5% (n=978)

Datorii / active (A+B)70,2%69,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 52,4% (n=925) · 2024: 46,1% (n=978)

Ponderea activelor imobilizate34,5%25%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,1% (n=925) · 2024: 16,3% (n=978)

Active circulante / datorii totale0,93×1,08×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,43× (n=1.058) · 2024: 1,5× (n=1.121)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări69,6 zile85,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 127,4 zile (n=936) · 2024: 118,8 zile (n=973)

Stocuri în zile de vânzări83,3 zile105,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 9,7 zile (n=636) · 2024: 10,4 zile (n=645)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
25.544.404
Rezultat net
1.754.185
Angajați
32
Datorii
12.031.382
Active imobilizate
5.919.014
Active circulante
11.228.231
Capitaluri proprii
5.092.663
Venituri totale
28.235.007
Cheltuieli totale
26.170.127
Stocuri
5.910.768
Creanțe
4.939.203
Casă și conturi la bănci
378.260
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
23.200
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.116.389
Rezultat net
1.829.556
Angajați
30
Datorii
10.427.986
Active imobilizate
3.747.752
Active circulante
11.257.812
Capitaluri proprii
4.533.978
Venituri totale
21.247.071
Cheltuieli totale
19.113.915
Stocuri
6.186.506
Creanțe
5.003.404
Casă și conturi la bănci
67.902
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
43.600
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
24.624.625
Rezultat net
2.225.877
Angajați
28
Datorii
6.326.316
Active imobilizate
1.223.781
Active circulante
9.293.892
Capitaluri proprii
4.102.557
Venituri totale
25.095.488
Cheltuieli totale
22.540.543
Stocuri
5.161.491
Creanțe
3.771.049
Casă și conturi la bănci
361.352
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
88.800
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.495.783
Rezultat net
1.794.838
Angajați
26
Datorii
7.304.866
Active imobilizate
1.012.116
Active circulante
9.782.630
Capitaluri proprii
3.376.680
Venituri totale
20.555.166
Cheltuieli totale
18.524.848
Stocuri
4.711.118
Creanțe
4.512.769
Casă și conturi la bănci
558.743
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
113.200
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.272.594
Rezultat net
1.394.241
Angajați
23
Datorii
4.937.841
Active imobilizate
359.537
Active circulante
7.176.078
Capitaluri proprii
2.597.774
Venituri totale
14.324.870
Cheltuieli totale
12.732.879
Stocuri
2.607.044
Creanțe
3.960.992
Casă și conturi la bănci
608.042
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.849.517
Rezultat net
1.269.182
Angajați
23
Datorii
3.421.549
Active imobilizate
479.744
Active circulante
4.845.338
Capitaluri proprii
1.903.533
Venituri totale
12.872.804
Cheltuieli totale
11.407.926
Stocuri
1.768.651
Creanțe
3.040.648
Casă și conturi la bănci
36.039
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
86.100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-05Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2007-10-05 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 2622/266/20262026-09-30 · Judecătoria NEGRESTIOAS · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-03 · 13:00

Soluție indisponibilă

Dosar 1319/307/20252025-04-14 · Judecătoria SIGHETUMARMATIEI · Creditor

încuviinţarea executării silite · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2025-05-08 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de încuviinţare a executării silite formulată de petenta Biroul Executorului Judecătoresc Mărgineanu Viorel Victor Daniel, cu sediul în municipiul Baia Mare, strada Gheorghe Pop de Băse?ti nr.27,judeţul Maramureş, la cererea creditoarei AUTOMATIC CONTROL S.R.L., CIF RO 22 525 966, cu sediul în ora?ul Negre?ti-Oa?,strada Moţilor,nr. 73, jude?ul Satu Mare, având adresa de coresponden?ă la „Stancu, Răchitan ?i Asocia?ii" — Societate Civilă de Avoca?i în Calea Mo?ilor, numărul 51, etajul 1, municipiul Bucure?ti — sector 3,dosar execuţional nr. 2674/2025.

Document: incheieredeexecutaresilita 1644/2025 · 2025-05-08

Dosar 4768/307/20242024-12-16 · Judecătoria SIGHETUMARMATIEI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-02-11 · 10:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de creditoarea A. C. S.R.L., în contradictoriu cu debitoarea RGB E. T. S.R.L. Dispune obligarea debitoarei la plata sumei de 45.989,70 lei reprezentând contravaloarea facturilor fiscale nr. 176753/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176754/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176755/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176756/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176757/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176758/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176759/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176760/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176761/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176762/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176763/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176764/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024 (filele 7-23), nr. 176765/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176766/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176767/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024, nr. 176768/12.07.2024 scadentă la 12.07.2024. Dispune obligarea debitoarei să îi plătească creditoarei dobânda legală penalizatoare între profesioni?ti, calculată asupra sumei de 45.989,70 lei, de la scaden?ă (12.07.2024) ?i până la plata integrală a debitului principal. Stabile?te un termen de plată de 30 zile de la comunicarea ordonan?ei. Dispune obligarea debitoarei la plata în favoarea societă?ii creditoare a sumei de 1976,36 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de a formula cerere în anulare, de către debitoare, în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Sighetu Marmaţiei. Pronun?ată azi, 11 februarie 2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: Hotarare 383/2025 · 2025-02-11

2025-01-28 · 9:00

Amână pronunţarea

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-01-28

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

103 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
22525966
Număr de înregistrare
J2007001304304
Înmatriculare
5 octombrie 2007
EUID
ROONRC.J2007001304304
Formă juridică
SRL
Sediu social
1 IUNIE 62 Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş Satu Mare
Adresă fiscală
Str 1 IUNIE 62 Negreşti-Oaş SATU MARE
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 octombrie 2007
Înregistrare fiscală
12 septembrie 2025
Telefon
0728-963406 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRAGOŞ LUCIAN ADRIAN
administrator
DRAGOŞ VASILE
administrator
RIŞCO CRISTIAN DORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AUTOMATIC CONTROL SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.10.2007
Înregistrare fiscală
8 octombrie 2007
Număr registrul comerțului
J2007001304304
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare

Contact și adrese

Telefon
0728-963406 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. 1 IUNIE, NR.62
Strada sediului
Str. 1 Iunie
Numărul sediului
62
Localitatea sediului
Orş. Negreşti-Oaş
Județul sediului
SATU MARE
Strada domiciliului fiscal
Str. 1 Iunie
Numărul domiciliului fiscal
62
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Negreşti-Oaş
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
9 octombrie 2007
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (103) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS36 din 103 înregistrări (35%) · Vezi relația

APASERV SATU MARE S.A.9 din 103 înregistrări (8,7%) · Vezi relația

LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS8 din 103 înregistrări (7,8%) · Vezi relația

Municipiul Satu Mare6 din 103 înregistrări (5,8%) · Vezi relația

ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE6 din 103 înregistrări (5,8%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Materiale electrice (Rev.2)20 din 103 înregistrări (19,4%) · Vezi selecția

Accesorii electrice (Rev.2)9 din 103 înregistrări (8,7%) · Vezi selecția

Becuri (Rev.2)6 din 103 înregistrări (5,8%) · Vezi selecția

Cabluri prelungitoare (Rev.2)5 din 103 înregistrări (4,9%) · Vezi selecția

Corpuri fluorescente de iluminat (Rev.2)5 din 103 înregistrări (4,9%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

5 mai 2026Achiziție directă

Furnizare materiale electrice, Comuna Sanmartin

Autoritate: Comuna Sanmartin

CPV 31681410-0 — Materiale electrice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31681410-0

Vezi detaliile atribuirii →
220.000 leiValoare publicată
17 aprilie 2026Achiziție directă

Furnizare materiale pentru instalatii electrice

Autoritate: S.C. SPAS CONSTRUCT REABILITARE TERMICĂ S.R.L.

CPV 31681410-0 — Materiale electrice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31681410-0

Vezi detaliile atribuirii →
108.035 leiValoare publicată
10 martie 2026Achiziție directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Autoritate: COMPANIA DE APA ORADEA S.A.

CPV 31681410-0 — Materiale electrice (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31681410-0

Vezi detaliile atribuirii →
890 leiValoare publicată
6 februarie 2026Achiziție directă

CANAL CABLU PVC+CAPAC, MARGINI DREPTE, 30X25, ALB

Autoritate: LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS

CPV 44322100-4 — Conducte pentru cabluri (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 44322100-4

Vezi detaliile atribuirii →
165 leiValoare publicată
30 ianuarie 2026Achiziție directă

BEC LED VALUE CLB40 6W/827220-240VFRE1410X1OSRAM

Autoritate: Municipiul Satu Mare

CPV 31531000-7 — Becuri (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31531000-7

Vezi detaliile atribuirii →
110 leiValoare publicată
29 ianuarie 2026Achiziție directă

PACHET DE MATERIALE SI COMPONENTE ELECTRICE DESTINATE REALIZARII INSTALATIILOR ELECTRICE

Autoritate: SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS

CPV 31681410-0 — Materiale electrice (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31681410-0

Vezi detaliile atribuirii →
597 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Satu Mare

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

56 activități autorizate

CAEN 2711 Rev. 3Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

CAEN 2712 Rev. 3Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2931 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareLoc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-OaşCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI