Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/AVANDINO TRIO S.R.L.

AVANDINO TRIO S.R.L.

CUI 44322865 · SRL· Sat Hanu Conachi, Comuna Fundeni· Baruri și alte activități de servire a băuturilor

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

AVANDINO TRIO S.R.L. are sediul în Sat Hanu Conachi, Comuna Fundeni și raportează activitatea baruri și alte activități de servire a băuturilor. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a crescut+370,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 834,2 K lei, față de 177,2 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât11,9%

Marja netă calculată este 11,9% în 2024, față de 25,7% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+71,9%

Datoriile raportate sunt 41,5 K lei în 2024, față de 24,1 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024834,2 K lei+370,8% față de anul anterior2021: 106.8452022: 290.3752023: 177.1772024: 834.237
Rezultat net 202498,9 K lei+116,9% față de anul anterior2021: 72.9012022: 180.3722023: 45.5712024: 98.859
Angajați 20241+0% față de anul anterior2021: 12022: 12023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2024397,8 K lei+33,1% față de anul anterior2021: 73.1012022: 253.3572023: 298.9292024: 397.787
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0417 K834 K2021: 106,8 K lei106,8 K20212022: 290,4 K lei290,4 K20222023: 177,2 K lei177,2 K20232024: 834,2 K lei834,2 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%34,1%68,2%Mediana sectorului (2024): 1,6% · n=81532021: 68,2%68,2%20212022: 62,1%62,1%20222023: 25,7%25,7%20232024: 11,9%11,9%2024

Cifra de afaceri: +370,8% față de anul anterior. Marja netă: 11,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii397,8 K lei+33,1% față de anul anterior
Datorii41,5 K lei+71,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri290,4 K lei177,2 K lei834,2 K lei+370,8% față de anul anterior
Rezultat net180,4 K lei45,6 K lei98,9 K lei+116,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii253,4 K lei298,9 K lei397,8 K lei+33,1% față de anul anterior
Datorii9 K lei24,1 K lei41,5 K lei+71,9% față de anul anterior
Creanțe0 lei300 K lei318 K lei+6% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri11,9%1,6%n=8.15325,7%5,5%n=8.343
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)90,6%16,2%n=6.46992,5%26,7%n=6.473
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)9,4%83,3%n=6.4697,5%72,2%n=6.473
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,1%24,4%n=6.4690,1%21,5%n=6.473
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)22,5%0%n=6.46014,1%2,4%n=6.464
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive24,9%13,7%n=5.97215,2%29,2%n=6.486
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii10,58×0,75×n=10.44613,37×0,9×n=10.722
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360137,22 zile14,21 zilen=7.268609,56 zile20 zilen=6.661
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36032,2 zile37,13 zilen=7.157-5,92 zile37,2 zilen=7.388
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați834.237 lei141.700 lein=6.190177.177 lei131.033 lein=6.510

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
834.237
Rezultat net
98.859
Angajați
1
Datorii
41.501
Active imobilizate
395
Active circulante
438.893
Capitaluri proprii
397.787
Venituri totale
834.237
Cheltuieli totale
718.626
Stocuri
74.621
Creanțe
317.978
Casă și conturi la bănci
46.294
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
177.177
Rezultat net
45.571
Angajați
1
Datorii
24.143
Active imobilizate
395
Active circulante
322.677
Capitaluri proprii
298.929
Venituri totale
177.177
Cheltuieli totale
129.834
Stocuri
-2.912
Creanțe
300.000
Casă și conturi la bănci
25.589
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
290.375
Rezultat net
180.372
Angajați
1
Datorii
9.045
Active imobilizate
395
Active circulante
262.007
Capitaluri proprii
253.357
Venituri totale
290.375
Cheltuieli totale
107.447
Stocuri
21.247
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
240.760
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
106.845
Rezultat net
72.901
Angajați
1
Datorii
8.214
Active imobilizate
395
Active circulante
80.920
Capitaluri proprii
73.101
Venituri totale
106.845
Cheltuieli totale
33.636
Stocuri
29.076
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
51.844
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-05-24 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44322865
Număr de înregistrare
J2021000832170
Înmatriculare
24 mai 2021
EUID
ROONRC.J2021000832170
Formă juridică
SRL
Sediu social
HANU CONACHI 604 Sat Hanu Conachi, Comuna Fundeni Galaţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
HANU CONACHI 604 Hanu Conachi GALAŢI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
24 mai 2021
Înregistrare fiscală
2 martie 2026
Telefon
0740019029 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ANGHELUȚĂ DANIELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
AVANDINO TRIO S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 24.05.2021
Înregistrare fiscală
24 mai 2021
Număr registrul comerțului
J2021000832170
Cod CAEN
5630
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0740019029 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, SAT HANU CONACHI COM. FUNDENI, HANU CONACHI, NR.604
Cod poștal fiscal
807142
Strada sediului
HANU CONACHI
Numărul sediului
604
Localitatea sediului
Sat Hanu Conachi Com. Fundeni
Județul sediului
GALAŢI
Codul poștal al sediului
807142
Strada domiciliului fiscal
HANU CONACHI
Numărul domiciliului fiscal
604
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Hanu Conachi Com. Fundeni
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
807142

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2024
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

12 activități autorizate

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate

CAEN 4722 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate

CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

CAEN 4726 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate

CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiSat Hanu Conachi, Comuna FundeniCAEN 5630
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI