Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BAJANARU ANGHELACHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

BAJANARU ANGHELACHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 25072711 · II· Sat Viziru, Comuna Viziru

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Date financiare limitate.

BAJANARU ANGHELACHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul în Sat Viziru, Comuna Viziru. Nu există bilanț disponibil în profil.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri ——Fără an comparabil
Rezultat net ——Fără an comparabil
Angajați ——Fără an comparabil
Capitaluri proprii ——Fără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Capital și datorii— comparat cu —
Capitaluri proprii—Fără an comparabil
Datorii—Fără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
IndicatorUltima variație
Cifră de afaceriFără an comparabil
Rezultat netFără an comparabil
Capitaluri propriiFără an comparabil
DatoriiFără an comparabil
CreanțeFără an comparabil
AngajațiFără an comparabil

Istoric financiar complet · 0 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

Nu există raportări pentru această firmă în anii financiari disponibili.

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-12

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-02-05 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț indisponibil.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.

Dosar 5647/211/20242024-03-06 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-12-03 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de valoare redusă formulată de către reclamanta UNIX AUTO S.R.L., în contradictoriu cu pârâta Bajanaru Anghelache – Intreprindere Individuală, Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2412,66 lei, reprezentând contravaloare facturi fiscale neachitate, la care se adaugă penalităţi contractuale de 0,5%/zi de întârziere, calculate de la data scadenţei fiecărei facturi şi până la achitarea integrală a debitului principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în 30 de zile de la comunicare, care se va depune, sub sancţiunea nulităţii, la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 03.12.2024.

Document: Hotararecameraconsiliu 19219/2024 · 2024-12-03

2024-11-19 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 03.12.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.11.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-19

Dosar 24715/211/20232023-11-03 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

4 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-05-21 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de valoare redusă formulată de reclamanta U A SRL, în contradictoriu cu pârâta B A I I. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 9.711,12 lei, reprezentând debit principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 4.103 lei, reprezentând penalităţi de întârziere calculate până la data de 30.10.2023, precum ?i în continuare, în procent de 0,5% pe zi de întârziere, până la achitarea integrală a debitului principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată astăzi, 21.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotararecameraconsiliu 7627/2024 · 2024-05-21

2024-05-07 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.05.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-05-07

2024-04-19 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 07.05.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.04.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-04-19

2024-04-03 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 19.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.04.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-04-03

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

Nu sunt reprezentanți disponibili în profil.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
25072711
Număr de înregistrare
F2009000079096
Înmatriculare
5 februarie 2009
EUID
ROONRC.F2009000079096
Formă juridică
II
Sediu social
CASTANULUI 19 Sat Viziru, Comuna Viziru Brăila
Adresă fiscală
Str CASTANULUI 19 Viziru BRĂILA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană fizică (PF)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 februarie 2009
Înregistrare fiscală
26 mai 2025
Telefon
0239666596 · Firme cu același număr

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BAJANARU ANGHELACHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.02.2009
Înregistrare fiscală
6 februarie 2009
Număr registrul comerțului
F2009000079096
Cod CAEN
9531
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Însurăţei

Contact și adrese

Telefon
0239666596 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, SAT VIZIRU COM. VIZIRU, STR. CASTANULUI, NR.19
Cod poștal fiscal
817215
Strada sediului
Str. Castanului
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Sat Viziru Com. Viziru
Județul sediului
BRĂILA
Codul poștal al sediului
817215
Strada domiciliului fiscal
Str. Castanului
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Viziru Com. Viziru
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Cod poștal domiciliu fiscal
817215

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor———Nedisponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-12Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaSat Viziru, Comuna Viziru
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI