Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BARBERSHOP COPOU S.R.L.

BARBERSHOP COPOU S.R.L.

CUI 44777760 · SRL· Municipiul Iaşi· Coafură și alte activități de înfrumusețare

mandat administratori expiratONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

BARBERSHOP COPOU S.R.L. are sediul în Municipiul Iaşi și raportează activitatea coafură și alte activități de înfrumusețare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2023300,7 K leiFără an comparabil2021: 189.4262023: 300.709
Rezultat net 2023138,6 K leiFără an comparabil2021: 115.1642023: 138.572
Angajați 20234Fără an comparabil2021: 12023: 4
Capitaluri proprii 2023384,1 K leiFără an comparabil2021: 115.3642023: 384.116
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0150 K301 K2021: 189,4 K lei189,4 K20212023: 300,7 K lei300,7 K2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%30,4%60,8%Mediana sectorului (2023): 2,5% · n=116642021: 60,8%60,8%20212023: 46,1%46,1%2023
Capital și datorii2023 comparat cu —
Capitaluri proprii384,1 K leiFără an comparabil
Datorii17,1 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20212023Ultima variație
Cifră de afaceri189,4 K lei300,7 K leiFără an comparabil
Rezultat net115,2 K lei138,6 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii115,4 K lei384,1 K leiFără an comparabil
Datorii6,7 K lei17,1 K leiFără an comparabil
Creanțe22 lei22 leiFără an comparabil
Angajați14Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri46,1%2,5%n=11.664
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)95,7%0,7%n=7.154
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)4,3%93,5%n=7.154
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)2,5%27,8%n=7.154
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)34,5%0,5%n=7.149
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive36,1%38,1%n=6.787
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii22,86×0,58×n=13.443
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,03 zile13,13 zilen=7.476
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați75.177 lei54.012 lein=8.036

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
300.709
Rezultat net
138.572
Angajați
4
Datorii
17.120
Active imobilizate
9.897
Active circulante
391.339
Capitaluri proprii
384.116
Venituri totale
300.709
Cheltuieli totale
159.130
Stocuri
—
Creanțe
22
Casă și conturi la bănci
391.317
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
189.426
Rezultat net
115.164
Angajați
1
Datorii
6.661
Active imobilizate
—
Active circulante
122.025
Capitaluri proprii
115.364
Venituri totale
189.426
Cheltuieli totale
72.368
Stocuri
—
Creanțe
22
Casă și conturi la bănci
122.003
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 1 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Starea verificărilor

ONRCmandat administratori expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-08-23 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44777760
Număr de înregistrare
J22/2802/2021
Înmatriculare
23 august 2021
EUID
ROONRC.J22/2802/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
VASILE LUPU 78A N2 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. VASILE LUPU 78A Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
23 august 2021
Înregistrare fiscală
5 mai 2025
Telefon
0752860977 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BARGAN SERGHEI
administrator
ROTARU IGOR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BARBERSHOP COPOU S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 23.08.2021
Înregistrare fiscală
23 august 2021
Număr registrul comerțului
J22/2802/2021
Cod CAEN
9602
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0752860977 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.78A, PARTER, SPAŢIU COMERCIAL 1, C2, BL.N2
Strada sediului
Str. Vasile Lupu
Numărul sediului
78A
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Detalii sediu
PARTER, SPAŢIU COMERCIAL 1, C2
Strada domiciliului fiscal
Str. Vasile Lupu
Numărul domiciliului fiscal
78A
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Detalii domiciliu fiscal
PARTER, SPAŢIU COMERCIAL 1, C2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 2024
TVA până la
30 aprilie 2025
Anulare operată la
6 mai 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
19 august 2025
Publicarea deciziei
19 august 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

CAEN 4772 Rev. 2Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate

CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 9602 Rev. 2Coafură și alte activități de înfrumusețare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 9602
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI