Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BARONS EFECT SRL

BARONS EFECT SRL

CUI 23926745 · SRL· Municipiul Slatina

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

BARONS EFECT SRL are sediul în Municipiul Slatina. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+1,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 13,5 mil. lei, față de 13,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât4%

Marja netă calculată este 4% în 2025, față de 4,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+69,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202513,5 mil. lei+1,3% față de anul anterior2020: 18.488.9642021: 20.451.6792022: 19.781.8752023: 16.670.1272024: 13.276.8422025: 13.453.717
Rezultat net 2025542,8 K lei+0,7% față de anul anterior2020: 717.1152021: 1.194.9682022: 1.136.2942023: 1.055.0132024: 538.9642025: 542.779
Angajați 202533-2,9% față de anul anterior2020: 572021: 572022: 502023: 392024: 342025: 33
Capitaluri proprii 2025543 K lei+181,2% față de anul anterior2020: 717.3552021: 1.195.2082022: 1.136.5342023: 1.055.2532024: 193.1302025: 543.019
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate010 mil.20 mil.2020: 18,5 mil. lei18,5 mil.20202021: 20,5 mil. lei20,5 mil.20212022: 19,8 mil. lei19,8 mil.20222023: 16,7 mil. lei16,7 mil.20232024: 13,3 mil. lei13,3 mil.20242025: 13,5 mil. lei13,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%3,2%6,3%2020: 3,9%3,9%20202021: 5,8%5,8%20212022: 5,7%5,7%20222023: 6,3%6,3%20232024: 4,1%4,1%20242025: 4%4%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,3% · n=279

Cifra de afaceri: +1,3% față de anul anterior.Marjă netă 4% · -0 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024193,1 K lei
2025543 K lei

Datorii raportate

20247 mil. lei
20256,4 mil. lei

Disponibilități bănești

2024447,4 K lei
2025413,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri16,7 mil. lei13,3 mil. lei13,5 mil. lei+1,3% față de anul anterior
Rezultat net1,1 mil. lei539 K lei542,8 K lei+0,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,1 mil. lei193,1 K lei543 K lei+181,2% față de anul anterior
Datorii4,2 mil. lei7 mil. lei6,4 mil. lei-8,7% față de anul anterior
Creanțe1,5 mil. lei1,6 mil. lei2,7 mil. lei+69,7% față de anul anterior
Angajați393433-2,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă4%4,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,3% (n=279) · 2024: 4,1% (n=321)

Rezultat / active (A+B)7,8%7,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,1% (n=230) · 2024: 5,1% (n=263)

Rezultat / capitaluri proprii100%279,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 14,7% (n=217) · 2024: 18,5% (n=256)

Vânzări per angajat407.688 lei390.495 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 332.543 lei (n=217) · 2024: 282.515 lei (n=256)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)7,8%2,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=230) · 2024: 33,3% (n=263)

Datorii / active (A+B)92,7%97,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 65,6% (n=230) · 2024: 66,7% (n=263)

Ponderea activelor imobilizate23,1%21,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,4% (n=230) · 2024: 15,4% (n=263)

Active circulante / datorii totale0,83×0,8×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,05× (n=318) · 2024: 1,05× (n=378)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări71,2 zile42,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 18,3 zile (n=228) · 2024: 18 zile (n=271)

Stocuri în zile de vânzări60,5 zile98,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 137,3 zile (n=266) · 2024: 123,1 zile (n=296)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
13.453.717
Rezultat net
542.779
Angajați
33
Datorii
6.430.490
Active imobilizate
1.600.548
Active circulante
5.334.793
Capitaluri proprii
543.019
Venituri totale
15.664.439
Cheltuieli totale
14.989.103
Stocuri
2.260.945
Creanțe
2.660.583
Casă și conturi la bănci
413.265
Cheltuieli în avans
38.168
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
13.276.842
Rezultat net
538.964
Angajați
34
Datorii
7.039.958
Active imobilizate
1.555.662
Active circulante
5.645.219
Capitaluri proprii
193.130
Venituri totale
15.500.722
Cheltuieli totale
14.861.248
Stocuri
3.630.163
Creanțe
1.567.687
Casă și conturi la bănci
447.369
Cheltuieli în avans
32.207
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
16.670.127
Rezultat net
1.055.013
Angajați
39
Datorii
4.177.634
Active imobilizate
1.519.825
Active circulante
3.700.870
Capitaluri proprii
1.055.253
Venituri totale
17.707.698
Cheltuieli totale
16.444.848
Stocuri
1.638.129
Creanțe
1.512.171
Casă și conturi la bănci
550.570
Cheltuieli în avans
12.192
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.781.875
Rezultat net
1.136.294
Angajați
50
Datorii
4.265.176
Active imobilizate
1.346.510
Active circulante
4.052.553
Capitaluri proprii
1.136.534
Venituri totale
20.181.989
Cheltuieli totale
18.825.652
Stocuri
2.246.873
Creanțe
1.269.134
Casă și conturi la bănci
536.546
Cheltuieli în avans
2.647
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.451.679
Rezultat net
1.194.968
Angajați
57
Datorii
4.085.952
Active imobilizate
1.522.216
Active circulante
3.686.181
Capitaluri proprii
1.195.208
Venituri totale
20.758.418
Cheltuieli totale
19.335.772
Stocuri
2.459.159
Creanțe
833.800
Casă și conturi la bănci
393.222
Cheltuieli în avans
72.763
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.488.964
Rezultat net
717.115
Angajați
57
Datorii
4.567.084
Active imobilizate
1.571.242
Active circulante
3.566.086
Capitaluri proprii
717.355
Venituri totale
18.675.845
Cheltuieli totale
17.830.175
Stocuri
1.962.019
Creanțe
770.249
Casă și conturi la bănci
833.818
Cheltuieli în avans
147.111
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-05-27Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-05-22 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 9070/311/20262026-07-07 · Judecătoria SLATINA · Terţ poprit

validare poprire DOSAR EXECUTARE 951/2026 · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-02 · 09:00

Soluție indisponibilă

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

3 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23926745
Număr de înregistrare
J28/552/2008
Înmatriculare
22 mai 2008
EUID
ROONRC.J28/552/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
ECATERINA TEODOROIU 38B Municipiul Slatina Olt · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ECATERINA TEODOROIU 38B Slatina OLT · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 mai 2008
Înregistrare fiscală
16 septembrie 2019
Telefon
0762201888 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GRAURE GH. MIHAI-CLAUDIU
administrator
GRAURE GHE. VIOELTA-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BARONS EFECT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.05.2008
Înregistrare fiscală
23 mai 2008
Număr registrul comerțului
J28/552/2008
Cod CAEN
4771
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Olt

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.38B
Strada sediului
Str. Ecaterina Teodoroiu
Numărul sediului
38B
Localitatea sediului
Mun. Slatina
Județul sediului
OLT
Strada domiciliului fiscal
Str. Ecaterina Teodoroiu
Numărul domiciliului fiscal
38B
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Slatina
Județul domiciliului fiscal
OLT

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
23 mai 2008
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (3) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

BIBLIOTECA JUDETEANA OLT ION MINULESCU SLATINA2 din 3 înregistrări (66,7%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA1 din 3 înregistrări (33,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Produse de curatat pentru podele (Rev.2)2 din 3 înregistrări (66,7%) · Vezi selecția

Produse de curatenie (Rev.2)1 din 3 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

27 mai 2025Achiziție directă

Pachet produse curatenie

Autoritate: BIBLIOTECA JUDETEANA OLT ION MINULESCU SLATINA

CPV 39831300-9 — Produse de curatat pentru podele (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39831300-9

Vezi detaliile atribuirii →
2.376 leiValoare publicată
16 septembrie 2024Achiziție directă

Produse curatenie

Autoritate: BIBLIOTECA JUDETEANA OLT ION MINULESCU SLATINA

CPV 39831300-9 — Produse de curatat pentru podele (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39831300-9

Vezi detaliile atribuirii →
2.476 leiValoare publicată
30 august 2024Achiziție directă

PRODUSE DE CURATENIE

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA

CPV 39831240-0 — Produse de curatenie (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39831240-0

Vezi detaliile atribuirii →
8.918 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Olt

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

3 înregistrări · valoare publicată 4.380.400 lei · 24 mai 2023–20 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 3.150.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS20 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 330.400 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
OUG 99/2022- Programul IMM INVEST PLUS - Componenta RURAL INVEST_vers.224 mai 2023 · SA.105503/2023 · 900.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4711

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

38 activități autorizate

CAEN 1013 Rev. 2Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4540 Rev. 2Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor

CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4645 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate

CAEN 4722 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate

CAEN 4723 Rev. 2Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate

CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate

CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

CAEN 4730 Rev. 2Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate

CAEN 4751 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4753 Rev. 2Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate

CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

CAEN 4763 Rev. 2Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate

CAEN 4765 Rev. 2Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate

CAEN 4775 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN 4777 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 8292 Rev. 2Activități de ambalare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul OltMunicipiul SlatinaCAEN 4771
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI