Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BAU KLINCHER ART S.R.L.

BAU KLINCHER ART S.R.L.

CUI 38013628 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

BAU KLINCHER ART S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a crescut+414,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 31 mil. lei, față de 6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202531 mil. lei+414,4% față de anul anterior2020: 4.616.3162021: 4.108.3672022: 7.064.0732023: 10.122.0742024: 6.028.9202025: 31.012.169
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 319.0042021: 391.2112022: 615.5742023: 02024: 02025: 0
Angajați 202525+177,8% față de anul anterior2020: 22021: 52022: 92023: 142024: 92025: 25
Capitaluri proprii 20258,9 mil. lei+3.299,6% față de anul anterior2020: 902.9262021: 898.1412022: 1.402.5042023: 447.5412024: 260.6052025: 8.859.596
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 mil.31 mil.2020: 4,6 mil. lei4,6 mil.20202021: 4,1 mil. lei4,1 mil.20212022: 7,1 mil. lei7,1 mil.20222023: 10,1 mil. lei10,1 mil.20232024: 6 mil. lei6 mil.20242025: 31 mil. lei31 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,8%9,5%Mediana sectorului (2025): 0% · n=16282020: 6,9%6,9%20202021: 9,5%9,5%20212022: 8,7%8,7%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +414,4% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii8,9 mil. lei+3.299,6% față de anul anterior
Datorii12,5 mil. lei+102,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri10,1 mil. lei6 mil. lei31 mil. lei+414,4% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii447,5 K lei260,6 K lei8,9 mil. lei+3.299,6% față de anul anterior
Datorii3,5 mil. lei6,2 mil. lei12,5 mil. lei+102,3% față de anul anterior
Creanțe120,3 K lei3,4 mil. lei10,4 mil. lei+203,6% față de anul anterior
Angajați14925+177,8% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=1.6280%0%n=3.786
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)41,5%33,2%n=1.5694,1%35,2%n=3.809
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)58,5%62,3%n=1.56995,9%62%n=3.809
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)19%26,6%n=1.56912,4%24,8%n=3.809
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=1.5650%0%n=3.779
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=1.5490%0%n=3.634
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,39×1,12×n=1.8020,91×1,09×n=4.521
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360121,18 zile93,99 zilen=1.587205,34 zile98,83 zilen=3.690
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—33,16 zilen=1.3701,68 zile34,57 zilen=3.075
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.240.487 lei430.694 lein=1.522669.880 lei334.407 lein=3.564

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
31.012.169
Rezultat net
0
Angajați
25
Datorii
12.464.842
Active imobilizate
4.045.757
Active circulante
17.278.681
Capitaluri proprii
8.859.596
Venituri totale
31.029.387
Cheltuieli totale
18.586.291
Stocuri
—
Creanțe
10.439.221
Casă și conturi la bănci
6.839.460
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
780.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.028.920
Rezultat net
0
Angajați
9
Datorii
6.161.551
Active imobilizate
795.997
Active circulante
5.626.159
Capitaluri proprii
260.605
Venituri totale
6.063.196
Cheltuieli totale
5.702.364
Stocuri
28.071
Creanțe
3.438.879
Casă și conturi la bănci
2.159.209
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
780.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.122.074
Rezultat net
0
Angajați
14
Datorii
3.503.064
Active imobilizate
962.849
Active circulante
2.979.342
Capitaluri proprii
447.541
Venituri totale
10.297.839
Cheltuieli totale
9.696.762
Stocuri
85.584
Creanțe
120.310
Casă și conturi la bănci
2.773.448
Cheltuieli în avans
8.414
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
780.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.064.073
Rezultat net
615.574
Angajați
9
Datorii
4.330.024
Active imobilizate
1.107.644
Active circulante
4.603.215
Capitaluri proprii
1.402.504
Venituri totale
7.064.222
Cheltuieli totale
6.397.045
Stocuri
9.425
Creanțe
3.192.185
Casă și conturi la bănci
1.401.605
Cheltuieli în avans
21.669
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
780.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.108.367
Rezultat net
391.211
Angajați
5
Datorii
2.654.497
Active imobilizate
97.295
Active circulante
3.351.598
Capitaluri proprii
898.141
Venituri totale
4.110.996
Cheltuieli totale
3.679.401
Stocuri
6.837
Creanțe
2.948.453
Casă și conturi la bănci
396.308
Cheltuieli în avans
103.745
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.616.316
Rezultat net
319.004
Angajați
2
Datorii
1.254.188
Active imobilizate
21.124
Active circulante
2.025.990
Capitaluri proprii
902.926
Venituri totale
4.623.999
Cheltuieli totale
4.258.789
Stocuri
42.467
Creanțe
1.965.717
Casă și conturi la bănci
17.806
Cheltuieli în avans
110.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500.400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-15Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-09-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

21 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38013628
Număr de înregistrare
J40/13724/2018
Înmatriculare
25 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J40/13724/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
BIBESCU VODĂ 1 P4 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld TRAIAN 22/123 Baia Mare MARAMUREŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
14 septembrie 2022
Înregistrare fiscală
10 februarie 2025
Telefon
0746693127 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DOLHA MIRCEA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BAU KLINCHER ART S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.09.2022
Înregistrare fiscală
21 iulie 2017
Număr registrul comerțului
J2022001902248
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Telefon
0746693127 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. TRAIAN, NR.22/123
Strada sediului
Bld. Traian
Numărul sediului
22/123
Localitatea sediului
Mun. Baia Mare
Județul sediului
MARAMUREŞ
Strada domiciliului fiscal
Bld. Traian
Numărul domiciliului fiscal
22/123
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Baia Mare
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2018
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 mai 2021
TVA la încasare până la
1 februarie 2023
Actualizare TVA la încasare
20 ianuarie 2023
Publicare TVA la încasare
21 ianuarie 2023
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (21) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA15 din 21 înregistrări (71,4%) · Vezi relația

ORASUL NEGRESTI2 din 21 înregistrări (9,5%) · Vezi relația

MUNICIPIUL CONSTANTA2 din 21 înregistrări (9,5%) · Vezi relația

Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti1 din 21 înregistrări (4,8%) · Vezi relația

ORAS TECHIRGHIOL1 din 21 înregistrări (4,8%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)15 din 21 înregistrări (71,4%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii (Rev.2)2 din 21 înregistrări (9,5%) · Vezi selecția

Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)1 din 21 înregistrări (4,8%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de complexe sportive polivalente (Rev.2)1 din 21 înregistrări (4,8%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)1 din 21 înregistrări (4,8%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

15 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1094685

Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

CPV 45200000-9

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
9.563.825 leiValoare publicată
11 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114877

Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

CPV 45200000-9

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
10.240.299 leiValoare publicată
27 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de complexe sportive polivalente (Rev.2) · Anunț SCNA1133432

Autoritate: ORASUL NEGRESTI

CPV 45212220-4

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45212220-4

Vezi detaliile atribuirii →
6.235.806 leiValoare publicată
20 martie 2026Achiziție directă

Lucrări realizare sistem de retenție ape pluviale, obiectivul „Creșa Mică Techirghiol"

Autoritate: ORAS TECHIRGHIOL

CPV 45232130-2 — Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45232130-2

Vezi detaliile atribuirii →
309.682 leiValoare publicată
11 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114877

Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

CPV 45200000-9

T1 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
10.240.299 leiValoare publicată
27 ianuarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1094671

Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

CPV 45200000-9

T1 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
9.563.825 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

5 înregistrări · valoare publicată 5.002.001 lei · 13 aprilie 2022–31 iulie 2026

SCHEMA DE AJUTOR DE MINIMIS sub formă de garanții pentru credite de investiții și capital de lucru destinată IMM-urilor, inclusiv profesii liberale31 iulie 2026 · 140.018 lei

ajutoare de minimis acordate întreprinderilor unice

garanții subvenționate · Banca de Investiții și Dezvoltare

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4120
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS10 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 1.992.525 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4333
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS10 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 1.992.525 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4333
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1913 aprilie 2022 · SA.100996/2021 · 800.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80%
versiune 4 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1913 aprilie 2022 · SA.100996/2021 · 76.933 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

14 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4764 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI