Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BEAUTY ESTHETIC SIDE S.R.L.

BEAUTY ESTHETIC SIDE S.R.L.

CUI 46232920 · SRL· Municipiul Iaşi· Activități de întreținere corporală

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

BEAUTY ESTHETIC SIDE S.R.L. are sediul în Municipiul Iaşi și raportează activitatea activități de întreținere corporală. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a crescut+278,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 41,5 K lei, față de 11 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a crescut-15,1%

Marja netă calculată este -15,1% în 2024, față de -60,9% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Creanțe în creștere+280,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2023. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202441,5 K lei+278,1% față de anul anterior2022: 02023: 10.9742024: 41.492
Rezultat net 2024-6,3 K lei+6,3% față de anul anterior2022: 3.1992023: -6.6882024: -6.267
Angajați 2024—Fără an comparabil2022: 02023: 1
Capitaluri proprii 2024-9,6 K lei-190,5% față de anul anterior2022: 3.3992023: -3.2892024: -9.556
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate021 K41 K2022: 0 lei020222023: 11 K lei11 K20232024: 41,5 K lei41,5 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-60,9%-29,5%1,8%Mediana sectorului (2024): 1,8% · n=238720222023: -60,9%-60,9%20232024: -15,1%-15,1%2024

Cifra de afaceri: +278,1% față de anul anterior. Marja netă: -15,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii-9,6 K lei-190,5% față de anul anterior
Datorii30,6 K lei+231,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei11 K lei41,5 K lei+278,1% față de anul anterior
Rezultat net3,2 K lei-6,7 K lei-6,3 K lei+6,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,4 K lei-3,3 K lei-9,6 K lei-190,5% față de anul anterior
Datorii3,5 K lei9,2 K lei30,6 K lei+231,4% față de anul anterior
Creanțe0 lei1,7 K lei6,5 K lei+280,4% față de anul anterior
Angajați01—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-15,1%1,8%n=2.387-60,9%3,9%n=2.251
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-11,9%-4,7%n=1.934-4,4%0,2%n=1.857
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)38,1%97,4%n=1.93412,4%89,6%n=1.857
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)71,4%55,4%n=1.93486%54,1%n=1.857
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-7,8%0%n=1.933-9%0%n=1.856
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,75×0,37×n=3.0111,13×0,42×n=2.867
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36056,1 zile23,18 zilen=1.77555,77 zile27,21 zilen=1.641
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36056,66 zile19,61 zilen=1.20623,03 zile20,14 zilen=1.211
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—82.880 lein=1.64910.974 lei73.071 lein=1.608

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
41.492
Rezultat net
-6.267
Angajați
—
Datorii
30.607
Active imobilizate
57.349
Active circulante
22.943
Capitaluri proprii
-9.556
Venituri totale
55.456
Cheltuieli totale
61.483
Stocuri
6.530
Creanțe
6.466
Casă și conturi la bănci
9.947
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
59.241
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.974
Rezultat net
-6.688
Angajați
1
Datorii
9.237
Active imobilizate
64.193
Active circulante
10.461
Capitaluri proprii
-3.289
Venituri totale
69.169
Cheltuieli totale
75.758
Stocuri
702
Creanțe
1.700
Casă și conturi la bănci
8.059
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
68.706
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
3.199
Angajați
0
Datorii
3.507
Active imobilizate
73.657
Active circulante
33.033
Capitaluri proprii
3.399
Venituri totale
26.605
Cheltuieli totale
23.406
Stocuri
2.800
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
30.233
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
99.784
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-06-02 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46232920
Număr de înregistrare
J2022001921227
Înmatriculare
2 iunie 2022
EUID
ROONRC.J2022001921227
Formă juridică
SRL
Sediu social
ARCU 79 T8 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos ARCU 79 Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
2 iunie 2022
Înregistrare fiscală
22 iulie 2025
Telefon
0743027611 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
AIONESEI ANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BEAUTY ESTHETIC SIDE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 02.06.2022
Înregistrare fiscală
2 iunie 2022
Număr registrul comerțului
J2022001921227
Cod CAEN
9623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0743027611 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. ARCU, NR.79, PARTER. CAMERA 2, BL.T8, AP.3
Strada sediului
Şos. Arcu
Numărul sediului
79
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Detalii sediu
parter. camera 2
Strada domiciliului fiscal
Şos. Arcu
Numărul domiciliului fiscal
79
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Detalii domiciliu fiscal
parter. camera 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 9604
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI