Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BEAUTY LUC & MIH S.R.L.

BEAUTY LUC & MIH S.R.L.

CUI 39879895 · SRL· Loc. Filiasi, Oraş Filiasi· Restaurante

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

BEAUTY LUC & MIH S.R.L. are sediul în Loc. Filiasi, Oraş Filiasi și raportează activitatea restaurante. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a scăzut-80,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 6,5 K lei, față de 34 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât-141,3%

Marja netă calculată este -141,3% în 2024, față de 46,1% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2024, față de 121 lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20246,5 K lei-80,9% față de anul anterior2020: 11.6402021: 23.3262022: 48.6002023: 34.0202024: 6.500
Rezultat net 2024-9,2 K lei-158,5% față de anul anterior2020: -9.4182021: 13.3022022: 19.5352023: 15.6942024: -9.183
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202419,1 K lei-32,5% față de anul anterior2020: 39.7492021: 53.0512022: 72.5862023: 28.2792024: 19.097
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate024 K49 K2020: 11,6 K lei11,6 K20202021: 23,3 K lei23,3 K20212022: 48,6 K lei48,6 K20222023: 34 K lei34 K20232024: 6,5 K lei6,5 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-141,3%-42,1%57%Mediana sectorului (2024): 1,6% · n=124492020: -80,9%-80,9%20202021: 57%57%20212022: 40,2%40,2%20222023: 46,1%46,1%20232024: -141,3%-141,3%2024

Cifra de afaceri: -80,9% față de anul anterior. Marja netă: -141,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii19,1 K lei-32,5% față de anul anterior
Datorii0 lei-100% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri48,6 K lei34 K lei6,5 K lei-80,9% față de anul anterior
Rezultat net19,5 K lei15,7 K lei-9,2 K lei-158,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii72,6 K lei28,3 K lei19,1 K lei-32,5% față de anul anterior
Datorii5,1 K lei121 lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe———Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-141,3%1,6%n=12.44946,1%4,2%n=12.324
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)100%12%n=11.75399,6%20,1%n=11.606
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)0%85,5%n=11.7530,4%75,8%n=11.606
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)25,2%35,8%n=11.75312,4%33,4%n=11.606
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-48,1%0,4%n=11.73955,3%2,6%n=11.590
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-48,1%24,9%n=8.63555,5%39,7%n=9.057
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii—0,55×n=16.050205,7×0,66×n=15.811
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360162,94 zile16,79 zilen=10.60518,62 zile17,78 zilen=10.597

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.500
Rezultat net
-9.183
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
4.806
Active circulante
14.291
Capitaluri proprii
19.097
Venituri totale
6.500
Cheltuieli totale
15.683
Stocuri
2.942
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
11.349
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
34.020
Rezultat net
15.694
Angajați
—
Datorii
121
Active imobilizate
3.510
Active circulante
24.890
Capitaluri proprii
28.279
Venituri totale
34.020
Cheltuieli totale
15.403
Stocuri
1.760
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
23.130
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
48.600
Rezultat net
19.535
Angajați
—
Datorii
5.079
Active imobilizate
4.453
Active circulante
73.212
Capitaluri proprii
72.586
Venituri totale
48.600
Cheltuieli totale
27.826
Stocuri
1.733
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
71.479
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.326
Rezultat net
13.302
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
1.110
Active circulante
51.941
Capitaluri proprii
53.051
Venituri totale
23.326
Cheltuieli totale
9.324
Stocuri
456
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
51.485
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.640
Rezultat net
-9.418
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
2.135
Active circulante
37.614
Capitaluri proprii
39.749
Venituri totale
11.640
Cheltuieli totale
20.709
Stocuri
798
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
36.816
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 81% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 81% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-09-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39879895
Număr de înregistrare
J2018001969167
Înmatriculare
17 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018001969167
Formă juridică
SRL
Sediu social
RACOŢEANU 121BIS Loc. Filiasi, Oraş Filiasi Dolj
Adresă fiscală
Bld RACOŢEANU 121BIS Filiasi DOLJ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 septembrie 2018
Înregistrare fiscală
17 martie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NICA ALEXANDRA-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BEAUTY LUC & MIH S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.09.2018
Înregistrare fiscală
17 septembrie 2018
Număr registrul comerțului
J16/1969/2018
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. DOLJ, ORŞ. FILIAŞI, BLD. RACOŢEANU, NR.121BIS
Cod poștal fiscal
205300
Strada sediului
Bld. Racoţeanu
Numărul sediului
121BIS
Localitatea sediului
Orş. Filiaşi
Județul sediului
DOLJ
Codul poștal al sediului
205300
Strada domiciliului fiscal
Bld. Racoţeanu
Numărul domiciliului fiscal
121BIS
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Filiaşi
Județul domiciliului fiscal
DOLJ
Cod poștal domiciliu fiscal
205300

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1072 Rev. 3Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DoljLoc. Filiasi, Oraş FiliasiCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI