Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BEEA CONSTRUCT SRL

BEEA CONSTRUCT SRL

CUI 23001919 · SRL· Sat Cârcea, Comuna Cârcea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

BEEA CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Cârcea, Comuna Cârcea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+14,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,6 mil. lei, față de 1,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut15%

Marja netă calculată este 15% în 2025, față de 6,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+54,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,6 mil. lei+14,4% față de anul anterior2020: 1.604.0612021: 1.425.0542022: 1.104.5972023: 909.3952024: 1.363.0912025: 1.559.690
Rezultat net 2025234,1 K lei+165,2% față de anul anterior2020: 243.2792021: 258.8612022: 273.2872023: 119.9882024: 88.2682025: 234.054
Angajați 20254+33,3% față de anul anterior2020: 42021: 42022: 32023: 32024: 32025: 4
Capitaluri proprii 20251,2 mil. lei+14,9% față de anul anterior2020: 313.1502021: 567.0112022: 840.2972023: 960.2862024: 1.048.5542025: 1.204.830
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0802 K2 mil.2020: 1,6 mil. lei1,6 mil.20202021: 1,4 mil. lei1,4 mil.20212022: 1,1 mil. lei1,1 mil.20222023: 909,4 K lei909,4 K20232024: 1,4 mil. lei1,4 mil.20242025: 1,6 mil. lei1,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%12,4%24,7%2020: 15,2%15,2%20202021: 18,2%18,2%20212022: 24,7%24,7%20222023: 13,2%13,2%20232024: 6,5%6,5%20242025: 15%15%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: +14,4% față de anul anterior.Marjă netă 15% · +8,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241 mil. lei
20251,2 mil. lei

Datorii raportate

2024658,8 K lei
2025711,2 K lei

Disponibilități bănești

202438,6 K lei
2025310,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri909,4 K lei1,4 mil. lei1,6 mil. lei+14,4% față de anul anterior
Rezultat net120 K lei88,3 K lei234,1 K lei+165,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii960,3 K lei1 mil. lei1,2 mil. lei+14,9% față de anul anterior
Datorii519,7 K lei658,8 K lei711,2 K lei+8% față de anul anterior
Creanțe114 K lei126,8 K lei196,2 K lei+54,8% față de anul anterior
Angajați334+33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă15%6,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)12,3%5,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii19,4%8,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat389.923 lei454.364 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)63,1%61,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)37,2%38,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate12,4%19,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale2,35×2,07×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări45,3 zile33,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări269,3 zile316,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.559.690
Rezultat net
234.054
Angajați
4
Datorii
711.215
Active imobilizate
236.749
Active circulante
1.672.942
Capitaluri proprii
1.204.830
Venituri totale
1.564.222
Cheltuieli totale
1.287.883
Stocuri
1.166.615
Creanțe
196.211
Casă și conturi la bănci
310.116
Cheltuieli în avans
6.354
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.363.091
Rezultat net
88.268
Angajați
3
Datorii
658.770
Active imobilizate
337.562
Active circulante
1.363.408
Capitaluri proprii
1.048.554
Venituri totale
1.468.433
Cheltuieli totale
1.357.804
Stocuri
1.198.055
Creanțe
126.784
Casă și conturi la bănci
38.569
Cheltuieli în avans
6.354
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
909.395
Rezultat net
119.988
Angajați
3
Datorii
519.674
Active imobilizate
460.838
Active circulante
1.012.768
Capitaluri proprii
960.286
Venituri totale
909.411
Cheltuieli totale
781.400
Stocuri
883.339
Creanțe
114.043
Casă și conturi la bănci
15.386
Cheltuieli în avans
6.354
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.104.597
Rezultat net
273.287
Angajați
3
Datorii
842.671
Active imobilizate
592.133
Active circulante
1.084.481
Capitaluri proprii
840.297
Venituri totale
1.106.024
Cheltuieli totale
821.809
Stocuri
880.814
Creanțe
160.904
Casă și conturi la bănci
42.763
Cheltuieli în avans
6.354
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.425.054
Rezultat net
258.861
Angajați
4
Datorii
649.123
Active imobilizate
401.930
Active circulante
797.878
Capitaluri proprii
567.011
Venituri totale
1.425.329
Cheltuieli totale
1.152.160
Stocuri
654.473
Creanțe
101.854
Casă și conturi la bănci
41.551
Cheltuieli în avans
16.326
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.604.061
Rezultat net
243.279
Angajați
4
Datorii
1.000.406
Active imobilizate
437.126
Active circulante
870.076
Capitaluri proprii
313.150
Venituri totale
1.605.630
Cheltuieli totale
1.347.116
Stocuri
636.760
Creanțe
56.317
Casă și conturi la bănci
176.999
Cheltuieli în avans
6.354
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-01-04 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 7074/63/2023/a12024-11-01 · Curtea de Apel CRAIOVA · Creditor

concordat preventiv · Apel

1 termen · ultima soluție: Nefondat

2024-11-13 · 12:00

Nefondat

Respinge apelul, ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi, 13.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 521/2024 · 2024-11-13

Căi de atac declarate: Apel · 2024-10-30

Dosar 7074/63/2023/a12024-10-31 · Tribunalul DOLJ · Creditor

concordat preventiv · Fond

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2024-10-10 · 09:30

Încheiere

Respinge cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 10.10.2024.

Căi de atac declarate: Apel · 2024-10-30

Dosar 7074/63/20232023-11-16 · Tribunalul DOLJ · Creditor

concordat preventiv · Fond

13 termene · ultima soluție: Admis

2024-11-21 · 09:30

Admis

Admite excepţia inadmisibilităţii cererii formulate de creditorul METALCONF EXPERT SRL, invocată din oficiu. Respinge cererea formulată de creditorul METALCONF EXPERT SRL, ca inadmisibilă. Admite cererile formulate de creditorii PERI ROMANIA SRL şi GARANTI BANK SA. În temeiul art. 34 alin. 1 lit. b) pct. ii din Legea nr. 85/2014 dispune închiderea procedurii concordatului preventiv faţă de debitoarea GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 21.11.2024.

Document: Hotararecameraconsiliu 53/2024 · 2024-11-21

2024-10-24 · 09:30

Amână cauza

pentru a se cita creditoarele PERI ROMÂNIA SRL şi GARANTI BANK cu menţiuni

Document: incheieredesedinta · 2024-10-24

2024-10-10 · 09:30

Încheiere

Respinge cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 10.10.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-10-10

2024-05-30 · 09:30

Admis

Admite cererea formulată de debitorul GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL. În temeiul art. 28 din Legea nr. 85/2014, omologhează planul de restructurare modificat privind pe debitorul GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL. În baza art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, comunică hotărârea debitorului, administratorului concordatar şi creditorilor. În temeiul art. 29 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, de la data prezentei hotărâri se suspendă de drept executările silite individuale asupra debitorului ce au ca obiect recuperarea unor creanţe afectate şi curgerea prescripţiei dreptului de a cere executarea silită a acestor creanţe. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 30.05.2024.

Document: Hotararecameraconsiliu 24/2024 · 2024-05-30

2024-05-21 · 09:30

Încheiere

Admite cererea formulată de GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL în calitate de debitor şi MANAGEMENT COMPANY IPURL în calitate de administrator concordatar. În temeiul art. 25 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune prelungirea măsurii suspendării de drept a tuturor executărilor silite îndreptate împotriva societăţii GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL până la data de 30.05.2024. Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 21.05.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-05-21

2024-05-16 · 09:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 30.05.2024. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 16.05.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-16

2024-04-08 · 09:30

Încheiere

Admite cererea formulată de GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL în calitate de debitor şi MANAGEMENT COMPANY IPURL în calitate de administrator concordatar. În temeiul art. 25 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune prelungirea măsurii suspendării de drept a tuturor executărilor silite îndreptate împotriva societăţii GREENFIELD PROJECT SERVICES SRL până la data de 16.05.2024. Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 08.04.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-04-08

2024-04-04 · 09:30

Amână cauza

pentru a se cita administratorul concordatar cu menţiuni

Document: incheieredesedinta · 2024-04-04

2024-03-07 · 09:30

Amână cauza

pentru a se vota planul de restructurare

Document: incheieredesedinta · 2024-03-07

2024-02-29 · 09:30

Termen preschimbat

Termen preschimbat

2023-12-08 · 09:30

Încheiere

Preschimbă din oficiu termenul de judecată acordat la completul de judecată C10F CC la data de 29.02.2024 şi acordă termen la data de 07.03.2024 ora 09.30, la completul de judecată C10F CC, termen pentru care se vor cita părţile. Cu aceeaşi cale de atac o dată cu fondul. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţa publică de la 08.12.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-12-08

2023-11-22 · 14:00

Încheiere

În baza art. 17 şi art. 23 din Legea nr. 85/2014, Admite cererea formulată de debitoarea S.C. GREENFIELD PROJECT SERVICES S.R.L. pentru deschiderea procedurii de concordat preventiv. Dispune deschiderea procedurii de concordat preventiv şi numeşte administrator concordatar pe MANAGEMENT COMPANY IPURL. În baza art. 19 şi art. 24 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune ca în termen de 60 de zile de la deschiderea procedurii, administratorul concordatar să elaboreze sau, după caz, să asiste debitorul în elaborarea planului de restructurare. Dispune comunicarea încheierii de deschidere a procedurii de concordat, în vederea efectuării menţiunii, către registrul în care debitorul este înregistrat, conform alin. 5 al art. 23 din Legea nr. 85/2015. Dispune îndeplinirea obligaţiilor prevăzute de art. 19 şi urm. din Legea nr. 85/2014 de către administratorul concordatar. Ia act că de la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitorului sau acestea nu încep, indiferent de natura creanţei, pe o perioadă de 4 luni. Stabileste termen pentru examinarea stadiului procedurii la data de 29.02.2024 pentru când se vor cita debitorul si administratorul concordatar. Executorie. Cu apel în termen de 7 de zile de la comunicare la Curtea de Apel Craiova, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Dată în Camera de Consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 22.11.2023.

Document: Incheierefinalacameraconsiliu · 2023-11-22

2023-11-21 · 09:30

Amână cauza

Amână cauza la data de 22.11.2023 ora 14 00, pentru a se relua procedura de citare cu debitoarea

Document: incheieredesedinta · 2023-11-21

Căi de atac declarate: Apel · 2024-10-31; Apel · 2024-10-30

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
23001919
Număr de înregistrare
J2008000004165
Înmatriculare
4 ianuarie 2008
EUID
ROONRC.J2008000004165
Formă juridică
SRL
Sediu social
MARIN SORESCU 18A Sat Cârcea, Comuna Cârcea Dolj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str MARIN SORESCU 18A Cârcea DOLJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 ianuarie 2008
Înregistrare fiscală
11 martie 2025
Telefon
0723814856 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
FOANŢĂ BOBI IONUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BEEA CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.01.2008
Înregistrare fiscală
4 ianuarie 2008
Număr registrul comerțului
J16/4/2008
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Contact și adrese

Telefon
0723814856 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. DOLJ, SAT CÂRCEA COM. CÂRCEA, STR. MARIN SORESCU, NR.18A
Cod poștal fiscal
207206
Strada sediului
Str. Marin Sorescu
Numărul sediului
18A
Localitatea sediului
Sat Cârcea Com. Cârcea
Județul sediului
DOLJ
Codul poștal al sediului
207206
Strada domiciliului fiscal
Str. Marin Sorescu
Numărul domiciliului fiscal
18A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Cârcea Com. Cârcea
Județul domiciliului fiscal
DOLJ
Cod poștal domiciliu fiscal
207206

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
7 ianuarie 2008
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DoljSat Cârcea, Comuna CârceaCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI