Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BERPAUCRIS COMPANY S.R.L.-D.

BERPAUCRIS COMPANY S.R.L.-D.

CUI 37966138 · SRL· Sat Chendrea, Comuna Bălan

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

BERPAUCRIS COMPANY S.R.L.-D. are sediul în Sat Chendrea, Comuna Bălan. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-99,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 100 lei, față de 63 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut86%

Marja netă calculată este 86% în 2025, față de 34% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025100 lei-99,8% față de anul anterior2020: 111.7522021: 170.6162022: 150.3342023: 156.6682024: 63.0452025: 100
Rezultat net 202586 lei-99,6% față de anul anterior2020: -14.2992021: 64.9952022: 62.4102023: 67.5912024: 21.4592025: 86
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 12021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 2025257,8 K lei+0% față de anul anterior2020: 41.2862021: 106.2822022: 168.6922023: 236.2832024: 257.7422025: 257.828
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate085 K171 K2020: 111,8 K lei111,8 K20202021: 170,6 K lei170,6 K20212022: 150,3 K lei150,3 K20222023: 156,7 K lei156,7 K20232024: 63 K lei63 K20242025: 100 lei1002025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-12,8%36,6%86%Mediana sectorului (2025): 1,5% · n=73122020: -12,8%-12,8%20202021: 38,1%38,1%20212022: 41,5%41,5%20222023: 43,1%43,1%20232024: 34%34%20242025: 86%86%2025

Cifra de afaceri: -99,8% față de anul anterior. Marja netă: 86%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii257,8 K lei+0% față de anul anterior
Datorii19,5 K lei+0,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri156,7 K lei63 K lei100 lei-99,8% față de anul anterior
Rezultat net67,6 K lei21,5 K lei86 lei-99,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii236,3 K lei257,7 K lei257,8 K lei+0% față de anul anterior
Datorii67,4 K lei19,5 K lei19,5 K lei+0,1% față de anul anterior
Creanțe15,2 K lei1,7 K lei1,8 K lei+6% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri86%1,5%n=7.31234%1,6%n=8.153
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%16,4%n=5.3168,3%13,7%n=5.972
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii9,87×0,7×n=9.4889,87×0,75×n=10.446
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3606.314,4 zile15,2 zilen=6.6799,45 zile14,21 zilen=7.268
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360218.599,2 zile34,9 zilen=6.528346,74 zile37,13 zilen=7.157

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
100
Rezultat net
86
Angajați
—
Datorii
19.495
Active imobilizate
—
Active circulante
192.323
Capitaluri proprii
257.828
Venituri totale
100
Cheltuieli totale
—
Stocuri
60.722
Creanțe
1.754
Casă și conturi la bănci
129.847
Cheltuieli în avans
85.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
63.045
Rezultat net
21.459
Angajați
—
Datorii
19.482
Active imobilizate
—
Active circulante
192.224
Capitaluri proprii
257.742
Venituri totale
63.238
Cheltuieli totale
37.463
Stocuri
60.722
Creanțe
1.655
Casă și conturi la bănci
129.847
Cheltuieli în avans
85.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
156.668
Rezultat net
67.591
Angajați
1
Datorii
67.411
Active imobilizate
—
Active circulante
218.694
Capitaluri proprii
236.283
Venituri totale
158.908
Cheltuieli totale
81.906
Stocuri
61.788
Creanțe
15.244
Casă și conturi la bănci
141.662
Cheltuieli în avans
85.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
150.334
Rezultat net
62.410
Angajați
1
Datorii
66.139
Active imobilizate
—
Active circulante
234.831
Capitaluri proprii
168.692
Venituri totale
152.338
Cheltuieli totale
86.716
Stocuri
40.341
Creanțe
614
Casă și conturi la bănci
193.876
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
170.616
Rezultat net
64.995
Angajați
1
Datorii
47.448
Active imobilizate
—
Active circulante
153.730
Capitaluri proprii
106.282
Venituri totale
170.779
Cheltuieli totale
101.405
Stocuri
24.040
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
129.690
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
111.752
Rezultat net
-14.299
Angajați
1
Datorii
86.275
Active imobilizate
—
Active circulante
127.561
Capitaluri proprii
41.286
Venituri totale
112.233
Cheltuieli totale
125.843
Stocuri
44.101
Creanțe
297
Casă și conturi la bănci
83.163
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

Nu sunt reprezentanți disponibili în profil.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37966138
Număr de înregistrare
J31/611/2017
Înmatriculare
13 iulie 2017
EUID
ROONRC.J31/611/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
CHENDREA 15 Sat Chendrea, Comuna Bălan Sălaj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BERPAUCRIS COMPANY S.R.L.-D.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 15.05.2026
Înregistrare fiscală
13 iulie 2017
Număr registrul comerțului
J31/611/2017
Cod CAEN
5630
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, SAT CHENDREA COM. BĂLAN, CHENDREA, NR.15
Cod poștal fiscal
457027
Strada sediului
CHENDREA
Numărul sediului
15
Localitatea sediului
Sat Chendrea Com. Bălan
Județul sediului
SĂLAJ
Codul poștal al sediului
457027
Strada domiciliului fiscal
CHENDREA
Numărul domiciliului fiscal
15
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Chendrea Com. Bălan
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ
Cod poștal domiciliu fiscal
457027

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajSat Chendrea, Comuna BălanCAEN 5630
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI