Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BEST DEAL HORECA S.R.L.

BEST DEAL HORECA S.R.L.

CUI 41155886 · SRL· Municipiul Suceava

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

BEST DEAL HORECA S.R.L. are sediul în Municipiul Suceava. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,2 mil. lei, față de 1,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât11,6%

Marja netă calculată este 11,6% în 2025, față de 12,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+23,2%

Datoriile raportate sunt 136,6 K lei în 2025, față de 110,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,2 mil. lei+2% față de anul anterior2020: 444.2292021: 435.7202022: 629.6812023: 974.9092024: 1.204.4102025: 1.228.380
Rezultat net 2025141,9 K lei-7,5% față de anul anterior2020: 78.2522021: 48.6312022: 80.3272023: 115.4972024: 153.4012025: 141.878
Angajați 20250Fără an comparabil2020: 02021: 02022: 12023: 02024: 02025: 0
Capitaluri proprii 2025142,1 K lei-7,5% față de anul anterior2020: 78.4922021: 48.8712022: 80.5672023: 115.7382024: 153.6412025: 142.118
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0614 K1 mil.2020: 444,2 K lei444,2 K20202021: 435,7 K lei435,7 K20212022: 629,7 K lei629,7 K20222023: 974,9 K lei974,9 K20232024: 1,2 mil. lei1,2 mil.20242025: 1,2 mil. lei1,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,8%17,6%Mediana sectorului (2025): 2,9% · n=44392020: 17,6%17,6%20202021: 11,2%11,2%20212022: 12,8%12,8%20222023: 11,8%11,8%20232024: 12,7%12,7%20242025: 11,6%11,6%2025

Cifra de afaceri: +2% față de anul anterior. Marja netă: 11,6%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii142,1 K lei-7,5% față de anul anterior
Datorii136,6 K lei+23,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri974,9 K lei1,2 mil. lei1,2 mil. lei+2% față de anul anterior
Rezultat net115,5 K lei153,4 K lei141,9 K lei-7,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii115,7 K lei153,6 K lei142,1 K lei-7,5% față de anul anterior
Datorii64,4 K lei110,9 K lei136,6 K lei+23,2% față de anul anterior
Creanțe115,7 K lei234,9 K lei245,5 K lei+4,5% față de anul anterior
Angajați000Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri11,6%2,9%n=4.43912,7%2,4%n=9.794
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)51%21%n=2.82058,1%28,2%n=6.710
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)49%78,7%n=2.82041,9%71,8%n=6.710
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,4%10,7%n=2.8201%12,2%n=6.710
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)50,9%1,9%n=2.82058%1,5%n=6.696
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,8%35,5%n=3.18299,8%11,6%n=7.223
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,03×0,99×n=5.2872,36×1×n=11.784
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36071,94 zile19,15 zilen=3.71570,2 zile11,07 zilen=7.904
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3603 zile112,4 zilen=3.9271,96 zile131,33 zilen=8.992

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.228.380
Rezultat net
141.878
Angajați
0
Datorii
136.623
Active imobilizate
1.013
Active circulante
277.728
Capitaluri proprii
142.118
Venituri totale
1.228.928
Cheltuieli totale
1.063.501
Stocuri
10.228
Creanțe
245.464
Casă și conturi la bănci
22.036
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.204.410
Rezultat net
153.401
Angajați
0
Datorii
110.876
Active imobilizate
2.750
Active circulante
261.767
Capitaluri proprii
153.641
Venituri totale
1.204.410
Cheltuieli totale
1.026.824
Stocuri
6.573
Creanțe
234.868
Casă și conturi la bănci
20.326
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
974.909
Rezultat net
115.497
Angajați
0
Datorii
64.383
Active imobilizate
4.487
Active circulante
175.634
Capitaluri proprii
115.738
Venituri totale
974.909
Cheltuieli totale
842.485
Stocuri
4.867
Creanțe
115.745
Casă și conturi la bănci
55.022
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
629.681
Rezultat net
80.327
Angajați
1
Datorii
8.777
Active imobilizate
0
Active circulante
89.344
Capitaluri proprii
80.567
Venituri totale
629.681
Cheltuieli totale
533.787
Stocuri
4.035
Creanțe
3.145
Casă și conturi la bănci
82.164
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
435.720
Rezultat net
48.631
Angajați
0
Datorii
44.666
Active imobilizate
0
Active circulante
93.537
Capitaluri proprii
48.871
Venituri totale
435.903
Cheltuieli totale
374.456
Stocuri
1.596
Creanțe
27.515
Casă și conturi la bănci
64.426
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
444.229
Rezultat net
78.252
Angajați
0
Datorii
28.385
Active imobilizate
0
Active circulante
106.877
Capitaluri proprii
78.492
Venituri totale
444.229
Cheltuieli totale
354.151
Stocuri
0
Creanțe
34.033
Casă și conturi la bănci
72.844
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-05-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

11 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41155886
Număr de înregistrare
J2019001080331
Înmatriculare
22 mai 2019
EUID
ROONRC.J2019001080331
Formă juridică
SRL
Sediu social
TRAIAN VUIA 12 Municipiul Suceava Suceava · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str TRAIAN VUIA 12 Suceava SUCEAVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 mai 2019
Înregistrare fiscală
27 mai 2025
Telefon
0740550068 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IOACHIMCIUC ALEXANDRU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BEST DEAL HORECA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.05.2019
Înregistrare fiscală
22 mai 2019
Număr registrul comerțului
J2019001080331
Cod CAEN
4712
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava

Contact și adrese

Telefon
0740550068 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. TRAIAN VUIA, NR.12, CORP C5. BIROU NR.3, ET.1
Cod poștal fiscal
720021
Strada sediului
Str. Traian Vuia
Numărul sediului
12
Localitatea sediului
Mun. Suceava
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
720021
Detalii sediu
corp C5. birou nr.3
Strada domiciliului fiscal
Str. Traian Vuia
Numărul domiciliului fiscal
12
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Suceava
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
720021
Detalii domiciliu fiscal
corp C5. birou nr.3

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
10 iunie 2019
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (11) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures7 din 11 înregistrări (63,6%) · Vezi relația

TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Papuci de casa (Rev.2)2 din 11 înregistrări (18,2%) · Vezi selecția

Produse de curatenie (Rev.2)2 din 11 înregistrări (18,2%) · Vezi selecția

Betisoare de vata (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Casti pentru dus (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Sampoane (Rev.2)1 din 11 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 iunie 2026Achiziție directă

Set igienic hotelier Sense

Autoritate: Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi

CPV 39831240-0 — Produse de curatenie (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39831240-0

Vezi detaliile atribuirii →
300 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Banda dezinfectant WC

Autoritate: Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures

CPV 33771000-5 — Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33771000-5

Vezi detaliile atribuirii →
72 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Set de cusut

Autoritate: Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures

CPV 39227110-3 — Ace de cusut (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 39227110-3

Vezi detaliile atribuirii →
125 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Sampon si gel dus 25 ml

Autoritate: Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures

CPV 33711610-6 — Sampoane (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33711610-6

Vezi detaliile atribuirii →
332 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Papuci hotelieri

Autoritate: Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures

CPV 18813200-3 — Papuci de casa (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 18813200-3

Vezi detaliile atribuirii →
1.170 leiValoare publicată
23 iunie 2026Achiziție directă

Casca de baie

Autoritate: Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures

CPV 33711530-1 — Casti pentru dus (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 33711530-1

Vezi detaliile atribuirii →
150 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaMunicipiul SuceavaCAEN 4712
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI