Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BICON CONSTRUCT SRL

BICON CONSTRUCT SRL

CUI 30365416 · SRL· Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

BICON CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+8,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,7 mil. lei, față de 2,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,9%

Marja netă calculată este 1,9% în 2025, față de 1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-16,6%

Datoriile raportate sunt 377,9 K lei în 2025, față de 452,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,7 mil. lei+8,4% față de anul anterior2020: 3.998.4062021: 4.159.0892022: 4.492.2812023: 2.304.1652024: 2.527.7072025: 2.739.900
Rezultat net 202551,4 K lei+93,6% față de anul anterior2020: 516.3582021: 364.2942022: 230.9062023: -322.2322024: 26.5332025: 51.367
Angajați 20252-33,3% față de anul anterior2020: 32021: 42022: 42023: 22024: 32025: 2
Capitaluri proprii 2025486,4 K lei+5,5% față de anul anterior2020: 1.432.4112021: 1.649.3392022: 1.038.1532023: 437.1112024: 461.1632025: 486.420
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 4 mil. lei4 mil.20202021: 4,2 mil. lei4,2 mil.20212022: 4,5 mil. lei4,5 mil.20222023: 2,3 mil. lei2,3 mil.20232024: 2,5 mil. lei2,5 mil.20242025: 2,7 mil. lei2,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-14%-0,5%12,9%2020: 12,9%12,9%20202021: 8,8%8,8%20212022: 5,1%5,1%20222023: -14%-14%20232024: 1%1%20242025: 1,9%1,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,2% · n=2.058

Cifra de afaceri: +8,4% față de anul anterior.Marjă netă 1,9% · +0,8 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024461,2 K lei
2025486,4 K lei

Datorii raportate

2024452,9 K lei
2025377,9 K lei

Disponibilități bănești

2024183,9 K lei
2025145,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,3 mil. lei2,5 mil. lei2,7 mil. lei+8,4% față de anul anterior
Rezultat net-322,2 K lei26,5 K lei51,4 K lei+93,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii437,1 K lei461,2 K lei486,4 K lei+5,5% față de anul anterior
Datorii532,7 K lei452,9 K lei377,9 K lei-16,6% față de anul anterior
Creanțe86,4 K lei109,9 K lei105,6 K lei-3,9% față de anul anterior
Angajați232-33,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă1,9%1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,2% (n=2.058) · 2024: 2,8% (n=1.889)

Rezultat / active (A+B)5,9%2,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,4% (n=1.662) · 2024: 3,2% (n=1.531)

Rezultat / capitaluri proprii10,6%5,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 15% (n=1.707) · 2024: 13,8% (n=1.552)

Vânzări per angajat1.369.950 lei842.569 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 369.267 lei (n=1.653) · 2024: 346.101 lei (n=1.550)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)56,3%50,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 33,2% (n=1.662) · 2024: 34,9% (n=1.531)

Datorii / active (A+B)43,7%49,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 66,9% (n=1.662) · 2024: 64,9% (n=1.531)

Ponderea activelor imobilizate34,4%41,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,1% (n=1.662) · 2024: 11,7% (n=1.531)

Active circulante / datorii totale1,5×1,17×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,14× (n=2.362) · 2024: 1,16× (n=2.183)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări13,9 zile15,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 21 zile (n=1.902) · 2024: 19,4 zile (n=1.736)

Stocuri în zile de vânzări41,5 zile33,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 136 zile (n=1.938) · 2024: 131,7 zile (n=1.795)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.739.900
Rezultat net
51.367
Angajați
2
Datorii
377.914
Active imobilizate
297.501
Active circulante
566.833
Capitaluri proprii
486.420
Venituri totale
2.759.271
Cheltuieli totale
2.675.391
Stocuri
315.911
Creanțe
105.556
Casă și conturi la bănci
145.366
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.527.707
Rezultat net
26.533
Angajați
3
Datorii
452.901
Active imobilizate
382.711
Active circulante
531.353
Capitaluri proprii
461.163
Venituri totale
3.169.076
Cheltuieli totale
3.133.291
Stocuri
237.563
Creanțe
109.881
Casă și conturi la bănci
183.909
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.304.165
Rezultat net
-322.232
Angajați
2
Datorii
532.721
Active imobilizate
585.386
Active circulante
344.552
Capitaluri proprii
437.111
Venituri totale
2.461.171
Cheltuieli totale
2.776.097
Stocuri
235.972
Creanțe
86.367
Casă și conturi la bănci
22.213
Cheltuieli în avans
39.894
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.492.281
Rezultat net
230.906
Angajați
4
Datorii
831.754
Active imobilizate
1.021.594
Active circulante
747.703
Capitaluri proprii
1.038.153
Venituri totale
5.776.748
Cheltuieli totale
5.490.201
Stocuri
133.288
Creanțe
200.382
Casă și conturi la bănci
414.033
Cheltuieli în avans
100.610
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.159.089
Rezultat net
364.294
Angajați
4
Datorii
574.132
Active imobilizate
1.247.038
Active circulante
821.005
Capitaluri proprii
1.649.339
Venituri totale
4.242.291
Cheltuieli totale
3.836.495
Stocuri
489.318
Creanțe
263.586
Casă și conturi la bănci
68.101
Cheltuieli în avans
155.428
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.998.406
Rezultat net
516.358
Angajați
3
Datorii
319.553
Active imobilizate
605.481
Active circulante
1.144.513
Capitaluri proprii
1.432.411
Venituri totale
3.998.420
Cheltuieli totale
3.445.111
Stocuri
369.213
Creanțe
199.120
Casă și conturi la bănci
576.180
Cheltuieli în avans
1.970
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-06-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Dosar 7363/281/20232023-04-07 · Judecătoria PLOIESTI · Reclamant

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

2 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2023-10-11 · 09:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renunţarea la judecată. Cu drept de a formula recurs în termen de 30 zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea solu?ie la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ie,, azi 11.10.202¬3.

Document: Hotarare 5822/2023 · 2023-10-11

2023-07-05 · 09:30

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Ploieşti, întrunită în data de 20.06.2023, potrivit căreia s-a hotărât a se judeca doar cauzele ce au caracter urgent începând cu data de 21.06.2023, instan?a va dispune amânarea cauzei

Document: incheieredesedinta · 2023-07-05

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30365416
Număr de înregistrare
J2012001795236
Înmatriculare
27 iunie 2012
EUID
ROONRC.J2012001795236
Formă juridică
SRL
Sediu social
SLT. PETRE IONEL 165F Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti Ilfov
Adresă fiscală
Str SLT. PETRE IONEL 165F Brăneşti ILFOV
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 iunie 2012
Înregistrare fiscală
21 octombrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ŞTEFĂNUŢI CONSTANTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BICON CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.06.2012
Înregistrare fiscală
27 iunie 2012
Număr registrul comerțului
J2012001795236
Cod CAEN
4752
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT BRĂNEŞTI COM. BRĂNEŞTI, STR. SLT. PETRE IONEL, NR.165F, CONSTRUCȚIA C1. MANSARDĂ. BIROUL NR. 1
Strada sediului
Str. Slt. Petre Ionel
Numărul sediului
165F
Localitatea sediului
Sat Brăneşti Com. Brăneşti
Județul sediului
ILFOV
Detalii sediu
construcția C1. mansardă. biroul nr. 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Slt. Petre Ionel
Numărul domiciliului fiscal
165F
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Brăneşti Com. Brăneşti
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Detalii domiciliu fiscal
construcția C1. mansardă. biroul nr. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
24 septembrie 2012
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 iulie 2026
Actualizare TVA la încasare
26 iunie 2026
Publicare TVA la încasare
27 iunie 2026
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

53 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4726 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Brăneşti, Comuna BrăneştiCAEN 4752
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI