Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BODEA CONSTRUCT SRL

BODEA CONSTRUCT SRL

CUI 17737490 · SRL· Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

BODEA CONSTRUCT SRL are sediul în Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-56%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1 mil. lei, față de 2,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-9,8%

Marja netă calculată este -9,8% în 2025, față de 20,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-51,5%

Datoriile raportate sunt 154 K lei în 2025, față de 317,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251 mil. lei-56% față de anul anterior2020: 1.544.7502021: 1.141.6942022: 2.187.8822023: 1.921.1862024: 2.377.8412025: 1.045.963
Rezultat net 2025-102,3 K leiTrecere pe pierdere2020: 82.1112021: 88.9672022: 345.5862023: 334.8422024: 497.3712025: -102.258
Angajați 20255-16,7% față de anul anterior2020: 102021: 82022: 102023: 52024: 62025: 5
Capitaluri proprii 20251,9 mil. lei-6% față de anul anterior2020: 1.629.6692021: 1.718.6372022: 2.064.2232023: 1.982.8532024: 1.991.0952025: 1.871.059
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 1,5 mil. lei1,5 mil.20202021: 1,1 mil. lei1,1 mil.20212022: 2,2 mil. lei2,2 mil.20222023: 1,9 mil. lei1,9 mil.20232024: 2,4 mil. lei2,4 mil.20242025: 1 mil. lei1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-9,8%5,6%20,9%2020: 5,3%5,3%20202021: 7,8%7,8%20212022: 15,8%15,8%20222023: 17,4%17,4%20232024: 20,9%20,9%20242025: -9,8%-9,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: -56% față de anul anterior.Marjă netă -9,8% · -30,7 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242 mil. lei
20251,9 mil. lei

Datorii raportate

2024317,8 K lei
2025154 K lei

Disponibilități bănești

2024531 K lei
2025376 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,9 mil. lei2,4 mil. lei1 mil. lei-56% față de anul anterior
Rezultat net334,8 K lei497,4 K lei-102,3 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii2 mil. lei2 mil. lei1,9 mil. lei-6% față de anul anterior
Datorii310,1 K lei317,8 K lei154 K lei-51,5% față de anul anterior
Creanțe721,5 K lei397,9 K lei381,4 K lei-4,2% față de anul anterior
Angajați565-16,7% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-9,8%20,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)-5,1%21,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii-5,5%25%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat209.193 lei396.307 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)93,9%87,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)7,7%14%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate55,1%52,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale5,81×3,42×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări131,3 zile60,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări47,2 zile24 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.045.963
Rezultat net
-102.258
Angajați
5
Datorii
153.996
Active imobilizate
1.098.847
Active circulante
894.501
Capitaluri proprii
1.871.059
Venituri totale
1.059.374
Cheltuieli totale
1.161.632
Stocuri
137.124
Creanțe
381.423
Casă și conturi la bănci
375.954
Cheltuieli în avans
31.707
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.377.841
Rezultat net
497.371
Angajați
6
Datorii
317.832
Active imobilizate
1.190.518
Active circulante
1.087.442
Capitaluri proprii
1.991.095
Venituri totale
2.379.319
Cheltuieli totale
1.811.884
Stocuri
158.534
Creanțe
397.948
Casă și conturi la bănci
530.960
Cheltuieli în avans
30.967
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.921.186
Rezultat net
334.842
Angajați
5
Datorii
310.066
Active imobilizate
1.132.428
Active circulante
1.143.788
Capitaluri proprii
1.982.853
Venituri totale
1.942.578
Cheltuieli totale
1.588.868
Stocuri
134.243
Creanțe
721.548
Casă și conturi la bănci
287.997
Cheltuieli în avans
16.703
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.187.882
Rezultat net
345.586
Angajați
10
Datorii
231.207
Active imobilizate
1.210.328
Active circulante
1.071.972
Capitaluri proprii
2.064.223
Venituri totale
2.268.307
Cheltuieli totale
1.902.528
Stocuri
80.607
Creanțe
462.082
Casă și conturi la bănci
529.283
Cheltuieli în avans
13.130
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.141.694
Rezultat net
88.967
Angajați
8
Datorii
361.354
Active imobilizate
1.362.452
Active circulante
701.582
Capitaluri proprii
1.718.637
Venituri totale
1.171.076
Cheltuieli totale
1.071.349
Stocuri
146.517
Creanțe
237.777
Casă și conturi la bănci
317.288
Cheltuieli în avans
15.957
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.544.750
Rezultat net
82.111
Angajați
10
Datorii
167.937
Active imobilizate
956.679
Active circulante
835.025
Capitaluri proprii
1.629.669
Venituri totale
1.548.666
Cheltuieli totale
1.451.814
Stocuri
156.409
Creanțe
550.562
Casă și conturi la bănci
128.054
Cheltuieli în avans
6.886
Venituri în avans
984
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 56% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-09-05Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 56% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2005-06-29 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 2890/298/20252025-09-17 · Judecătoria SEBES · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2026-02-09 · 11:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renunţarea la judecata cererii de chemare în judecată având ca obiect validare poprire formulată de petentul BEJ Marin Daniel Vasilec privind pe creditorul Ultimo Portofolio Investment în contradictoriu cu debitorul Răcean Gheorghe-Mihai şi cu terţul poprit Bodea Construct SRL. Cu drept de recurs în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Sebeş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 09.02.2026.

Document: _Hotarare 103/2026 · 2026-02-09

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

5 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
17737490
Număr de înregistrare
J2005000775011
Înmatriculare
29 iunie 2005
EUID
ROONRC.J2005000775011
Formă juridică
SRL
Sediu social
VALEA SEBEŞULUI 15A Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş Alba · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str VALEA SEBEŞULUI 15A Petreşti ALBA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 iunie 2005
Înregistrare fiscală
20 aprilie 2026
Telefon
0744878833 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BODEA IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BODEA CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.06.2005
Înregistrare fiscală
29 iunie 2005
Număr registrul comerțului
J2005000775011
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş

Contact și adrese

Telefon
0744878833 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ALBA, LOC. PETREŞTI MUN. SEBEŞ, STR. VALEA SEBEŞULUI, NR.15A
Strada sediului
Str. Valea Sebeşului
Numărul sediului
15A
Localitatea sediului
Loc. Petreşti Mun. Sebeş
Județul sediului
ALBA
Strada domiciliului fiscal
Str. Valea Sebeşului
Numărul domiciliului fiscal
15A
Localitatea domiciliului fiscal
Loc. Petreşti Mun. Sebeş
Județul domiciliului fiscal
ALBA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 octombrie 2007
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2016
Actualizare TVA la încasare
1 februarie 2016
Publicare TVA la încasare
2 februarie 2016
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iunie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (5) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA DOSTAT (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DOSTAT)4 din 5 înregistrări (80%) · Vezi relația

SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)3 din 5 înregistrări (60%) · Vezi selecția

Lucrari de inginerie si de constructii (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

5 septembrie 2024Achiziție directă

SERVICII DE CONSOLIDARE POD IN LOCALITATEA BOZ, COMUNA DOSTAT, JUDETUL ALBA

Autoritate: COMUNA DOSTAT (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DOSTAT)

CPV 45221119-9 — Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45221119-9

Vezi detaliile atribuirii →
29.018 leiValoare publicată
6 iunie 2024Achiziție directă

LUCRARI DE CONSTRUCTII SI RENOVARI PODURI

Autoritate: COMUNA DOSTAT (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DOSTAT)

CPV 45221119-9 — Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45221119-9

Vezi detaliile atribuirii →
17.389 leiValoare publicată
29 mai 2024Achiziție directă

LUCRARI DE RENOVARE POD

Autoritate: COMUNA DOSTAT (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DOSTAT)

CPV 45221119-9 — Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45221119-9

Vezi detaliile atribuirii →
18.000 leiValoare publicată
13 mai 2024Achiziție directă

LUCRARI DE DECOLMATARE

Autoritate: COMUNA DOSTAT (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DOSTAT)

CPV 45246400-7 — Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45246400-7

Vezi detaliile atribuirii →
20.145 leiValoare publicată
20 februarie 2024Achiziție directă

Lucrari de reparatii curte SPAP Sebes

Autoritate: SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES

CPV 45220000-5 — Lucrari de inginerie si de constructii (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45220000-5

Vezi detaliile atribuirii →
534.404 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

33 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4682 Rev. 3Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AlbaLoc. Petreşti, Municipiul SebeşCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI