Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BOOKING LINO GOLDEN S.R.L.

BOOKING LINO GOLDEN S.R.L.

CUI 41682053 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

BOOKING LINO GOLDEN S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-20%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 201,2 K lei, față de 251,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-36,1%

Marja netă calculată este -36,1% în 2025, față de 8,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025201,2 K lei-20% față de anul anterior2021: 32.6772022: 236.7052023: 251.3382024: 251.5022025: 201.178
Rezultat net 2025-72,7 K lei-426,3% față de anul anterior2021: 30.5422022: 84.1562023: 17.0382024: 22.2802025: -72.690
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025218,3 K lei-25% față de anul anterior2021: 167.5312022: 251.6872023: 268.7252024: 291.0052025: 218.316
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0126 K252 K2021: 32,7 K lei32,7 K20212022: 236,7 K lei236,7 K20222023: 251,3 K lei251,3 K20232024: 251,5 K lei251,5 K20242025: 201,2 K lei201,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-36,1%28,7%93,5%Mediana sectorului (2025): 12,1% · n=18562021: 93,5%93,5%20212022: 35,6%35,6%20222023: 6,8%6,8%20232024: 8,9%8,9%20242025: -36,1%-36,1%2025

Cifra de afaceri: -20% față de anul anterior. Marja netă: -36,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii218,3 K lei-25% față de anul anterior
Datorii382,2 K lei+27,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri251,3 K lei251,5 K lei201,2 K lei-20% față de anul anterior
Rezultat net17 K lei22,3 K lei-72,7 K lei-426,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii268,7 K lei291 K lei218,3 K lei-25% față de anul anterior
Datorii183,3 K lei299,5 K lei382,2 K lei+27,6% față de anul anterior
Creanțe284,1 K lei509,5 K lei567,7 K lei+11,4% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-36,1%12,1%n=1.8568,9%18,4%n=2.564
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—48,9%n=1.42949,4%60,7%n=1.872
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—47,7%n=1.42950,8%36%n=1.872
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—29,5%n=1.4297,2%25,8%n=1.872
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—7,8%n=1.4283,8%10,7%n=1.872
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-33,3%30,1%n=1.7087,7%37,9%n=2.432
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,57×1,35×n=2.1621,83×1,86×n=2.950
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601.015,8 zile59,29 zilen=1.586729,32 zile55,83 zilen=2.108

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
201.178
Rezultat net
-72.690
Angajați
—
Datorii
382.240
Active imobilizate
—
Active circulante
600.556
Capitaluri proprii
218.316
Venituri totale
201.178
Cheltuieli totale
268.230
Stocuri
—
Creanțe
567.656
Casă și conturi la bănci
32.900
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
251.502
Rezultat net
22.280
Angajați
—
Datorii
299.498
Active imobilizate
42.231
Active circulante
546.876
Capitaluri proprii
291.005
Venituri totale
251.502
Cheltuieli totale
201.289
Stocuri
—
Creanțe
509.514
Casă și conturi la bănci
37.362
Cheltuieli în avans
1.396
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
251.338
Rezultat net
17.038
Angajați
—
Datorii
183.275
Active imobilizate
143.585
Active circulante
307.793
Capitaluri proprii
268.725
Venituri totale
251.338
Cheltuieli totale
205.862
Stocuri
—
Creanțe
284.140
Casă și conturi la bănci
23.653
Cheltuieli în avans
622
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
236.705
Rezultat net
84.156
Angajați
—
Datorii
161.212
Active imobilizate
244.939
Active circulante
167.960
Capitaluri proprii
251.687
Venituri totale
236.705
Cheltuieli totale
145.533
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
167.960
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
32.677
Rezultat net
30.542
Angajați
—
Datorii
2.764
Active imobilizate
—
Active circulante
170.295
Capitaluri proprii
167.531
Venituri totale
32.677
Cheltuieli totale
1.273
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
170.295
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-01-29; reactivare la 2021-12-16. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-12-16
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2021-01-29; reactivare la 2021-12-16. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-12-16
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-09-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41682053
Număr de înregistrare
J40/12705/2019
Înmatriculare
25 septembrie 2019
EUID
ROONRC.J40/12705/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
DIMITRIE CANTEMIR 21 4 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. Irisului 2A Ştefăneştii de Jos ILFOV
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
6 septembrie 2022
Înregistrare fiscală
3 februarie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CÂRSTEA RADU ŞTEFAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BOOKING LINO GOLDEN S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 06.09.2022
Înregistrare fiscală
25 septembrie 2019
Număr registrul comerțului
J23/6094/2022
Cod CAEN
9001
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. IRISULUI, NR.2A, CAMERA NR. 1, BL.A4, ET.6, AP.602
Cod poștal fiscal
77175
Strada sediului
Str. Irisului
Numărul sediului
2A
Localitatea sediului
Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77175
Detalii sediu
CAMERA NR. 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Irisului
Numărul domiciliului fiscal
2A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77175
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA NR. 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 decembrie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
29 ianuarie 2021
Reactivare
16 decembrie 2021
Publicarea deciziei
29 ianuarie 2021

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5911 Rev. 2Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5912 Rev. 2Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CAEN 5920 Rev. 2Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

CAEN 9004 Rev. 2Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 9001
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI