Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BORDURI PAVAJE BOLŢARI S.R.L.

BORDURI PAVAJE BOLŢARI S.R.L.

CUI 41077958 · SRL· Municipiul Slatina· Fabricarea produselor din beton pentru construcții

dizolvareONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatădizolvareVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

BORDURI PAVAJE BOLŢARI S.R.L. are sediul în Municipiul Slatina și raportează activitatea fabricarea produselor din beton pentru construcții. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 92,8 K lei în 2024, față de 92,8 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024—Fără an comparabil2020: 10.7032021: 3.3382022: 463
Rezultat net 20240 leiFără an comparabil2020: -36.7012021: -47.6372022: -19.9872023: 02024: 0
Angajați 2024—Fără an comparabil2020: 22021: 12022: 1
Capitaluri proprii 2024-78,6 K lei+0% față de anul anterior2020: -11.0122021: -58.6492022: -78.6352023: -78.6352024: -78.635
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 K11 K2020: 10,7 K lei10,7 K20202021: 3,3 K lei3,3 K20212022: 463 lei4632022—2023—2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-4.316,8%-2.157%2,8%Mediana sectorului (2024): 2,8% · n=6642020: -342,9%-342,9%20202021: -1.427,1%-1.427,1%20212022: -4.316,8%-4.316,8%202220232024

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii-78,6 K lei+0% față de anul anterior
Datorii92,8 K lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri463 lei——Fără an comparabil
Rezultat net-20 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-78,6 K lei-78,6 K lei-78,6 K lei+0% față de anul anterior
Datorii92,8 K lei92,8 K lei92,8 K lei+0% față de anul anterior
Creanțe2,3 K lei——Fără an comparabil
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-166,9%10,3%n=623-129,4%14,3%n=641
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)197,1%74,9%n=623152,8%69,4%n=641
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)82,1%37%n=62386,1%34,6%n=641
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=6210%0%n=640
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,09×0,79×n=9070,09×0,88×n=939

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
92.828
Active imobilizate
38.657
Active circulante
8.446
Capitaluri proprii
-78.635
Venituri totale
13.644
Cheltuieli totale
13.644
Stocuri
8.390
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
56
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
32.910
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
92.825
Active imobilizate
52.300
Active circulante
8.446
Capitaluri proprii
-78.635
Venituri totale
13.644
Cheltuieli totale
13.644
Stocuri
8.390
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
56
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
46.556
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
463
Rezultat net
-19.987
Angajați
1
Datorii
92.826
Active imobilizate
65.944
Active circulante
10.719
Capitaluri proprii
-78.635
Venituri totale
14.107
Cheltuieli totale
34.087
Stocuri
8.389
Creanțe
2.274
Casă și conturi la bănci
56
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
62.472
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.338
Rezultat net
-47.637
Angajați
1
Datorii
73.028
Active imobilizate
79.588
Active circulante
8.633
Capitaluri proprii
-58.649
Venituri totale
16.982
Cheltuieli totale
64.586
Stocuri
8.630
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
3
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
73.842
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.703
Rezultat net
-36.701
Angajați
2
Datorii
26.884
Active imobilizate
93.231
Active circulante
10.127
Capitaluri proprii
-11.012
Venituri totale
65.788
Cheltuieli totale
102.382
Stocuri
10.004
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
123
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
87.486
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCdizolvare2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-06
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

dizolvare

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-05-08 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-06 · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-06.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41077958
Număr de înregistrare
J28/653/2019
Înmatriculare
8 mai 2019
EUID
ROONRC.J28/653/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
CUZA VODĂ 10 bis 2 Municipiul Slatina Olt
Adresă fiscală
Str. CUZA VODĂ 10 bis Slatina OLT · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 mai 2019
Înregistrare fiscală
27 martie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SIMION-GHIŢĂ DENISA GABRIELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BORDURI PAVAJE BOLŢARI S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.05.2019
Înregistrare fiscală
8 mai 2019
Număr registrul comerțului
J28/653/2019
Cod CAEN
2361
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CUZA VODĂ, NR.10 BIS, BL.2, SC.A, ET.1, AP.39
Cod poștal fiscal
230060
Strada sediului
Str. Cuza Vodă
Numărul sediului
10 bis
Localitatea sediului
Mun. Slatina
Județul sediului
OLT
Codul poștal al sediului
230060
Strada domiciliului fiscal
Str. Cuza Vodă
Numărul domiciliului fiscal
10 bis
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Slatina
Județul domiciliului fiscal
OLT
Cod poștal domiciliu fiscal
230060

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 2361 Rev. 2Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-06Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul OltMunicipiul SlatinaCAEN 2361
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI