Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/BULIGA CONSTRUCT SRL

BULIGA CONSTRUCT SRL

CUI 34644758 · SRL· Sat Dorobanţ, Comuna Aroneanu· Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Rezultat net nul.

BULIGA CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Dorobanţ, Comuna Aroneanu și raportează activitatea lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2022 este 0 lei, față de 31,9 K lei în 2021.

Bilanț 2022
Datoriile au scăzut-100%

Datoriile raportate sunt 0 lei în 2022, față de 658 lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20220 lei-100% față de anul anterior2020: 02021: 31.9002022: 0
Rezultat net 20220 leiProfit redus la zero2020: -9.5112021: 27.8752022: 0
Angajați 20220-100% față de anul anterior2021: 12022: 0
Capitaluri proprii 202263,6 K leiNeschimbat față de anul anterior2020: 35.7452021: 63.6202022: 63.620
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2022 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 K32 K2020: 0 lei020202021: 31,9 K lei31,9 K20212022: 0 lei02022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%43,7%87,4%20202021: 87,4%87,4%20212022Reper 2022: mediana sectorului 8,2% · n=3.580

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202163,6 K lei
202263,6 K lei

Datorii raportate

2021658 lei
20220 lei

Disponibilități bănești

202164,3 K lei
202262,3 K lei

Capital de lucru net

2021—
2022—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2022: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei31,9 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net-9,5 K lei27,9 K lei0 leiProfit redus la zero
Capitaluri proprii35,7 K lei63,6 K lei63,6 K leiNeschimbat față de anul anterior
Datorii9,5 K lei658 lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe——1,3 K leiFără an comparabil
Angajați—10-100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2022 / 2021

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20222021
Marjă netă—87,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2022: 8,2% (n=3.580) · 2021: 7,1% (n=3.259)

Rezultat / capitaluri proprii0%43,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2022: 30,8% (n=3.435) · 2021: 24,2% (n=3.136)

Vânzări per angajat—31.900 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2022: 258.244 lei (n=3.370) · 2021: 217.783 lei (n=3.051)

Capital și îndatorare

Indicator20222021
Active circulante / datorii totale—97,69×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2022: 1,09× (n=4.228) · 2021: 1,13× (n=3.869)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
63.620
Capitaluri proprii
63.620
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
1.342
Casă și conturi la bănci
62.278
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
31.900
Rezultat net
27.875
Angajați
1
Datorii
658
Active imobilizate
—
Active circulante
64.278
Capitaluri proprii
63.620
Venituri totale
31.900
Cheltuieli totale
3.068
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
64.278
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-9.511
Angajați
—
Datorii
9.511
Active imobilizate
—
Active circulante
45.256
Capitaluri proprii
35.745
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
9.511
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
45.256
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-02-12. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-02-12. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2021.

Ministerul Finanțelor · 2022
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34644758
Număr de înregistrare
J22/1059/2015
Înmatriculare
12 iunie 2015
EUID
ROONRC.J22/1059/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sat Dorobanţ, Comuna Aroneanu Iaşi
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BULIGA MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
BULIGA CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 22.05.2024
Înregistrare fiscală
12 iunie 2015
Număr registrul comerțului
J22/1059/2015
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, SAT DOROBANŢ COM. ARONEANU, POZIŢIA DE ROL NR. 55D, VOLUM 1
Cod poștal fiscal
707021
Localitatea sediului
Sat Dorobanţ Com. Aroneanu
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
707021
Detalii sediu
POZIŢIA DE ROL NR. 55D, VOLUM 1
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Dorobanţ Com. Aroneanu
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
707021
Detalii domiciliu fiscal
POZIŢIA DE ROL NR. 55D, VOLUM 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
12 februarie 2024
Publicarea deciziei
12 februarie 2024
Radiere
22 mai 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiSat Dorobanţ, Comuna AroneanuCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI