Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/C & C IZIEVENTS S.R.L.

C & C IZIEVENTS S.R.L.

CUI 46993123 · SRL· Sat Mărăşeni, Comuna Ştefan cel Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

C & C IZIEVENTS S.R.L. are sediul în Sat Mărăşeni, Comuna Ştefan cel Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-76,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,3 K lei, față de 47,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-320,2%

Marja netă calculată este -320,2% în 2025, față de 30,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+267,9%

Datoriile raportate sunt 53,2 K lei în 2025, față de 14,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202511,3 K lei-76,2% față de anul anterior2024: 47.5502025: 11.300
Rezultat net 2025-36,2 K lei-349,5% față de anul anterior2023: 632024: 14.5002025: -36.177
Angajați 20252+0% față de anul anterior2023: 22024: 22025: 2
Capitaluri proprii 2025-21,4 K lei-245,1% față de anul anterior2023: 2632024: 14.7632025: -21.414
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate024 K48 K—20232024: 47,6 K lei47,6 K20242025: 11,3 K lei11,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-320,2%-144,8%30,5%Mediana sectorului (2025): 5,2% · n=432820232024: 30,5%30,5%20242025: -320,2%-320,2%2025

Cifra de afaceri: -76,2% față de anul anterior. Marja netă: -320,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-21,4 K lei-245,1% față de anul anterior
Datorii53,2 K lei+267,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri—47,6 K lei11,3 K lei-76,2% față de anul anterior
Rezultat net63 lei14,5 K lei-36,2 K lei-349,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii263 lei14,8 K lei-21,4 K lei-245,1% față de anul anterior
Datorii10 K lei14,5 K lei53,2 K lei+267,9% față de anul anterior
Creanțe29,7 K lei4,1 K lei4,5 K lei+9,8% față de anul anterior
Angajați222+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-320,2%5,2%n=4.32830,5%5,2%n=4.601
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-67,5%8,3%n=3.90522,8%15,6%n=4.023
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)167,5%72,4%n=3.90522,3%67,6%n=4.023
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%41,6%n=3.9053,1%42,7%n=4.023
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-114%0%n=3.90422,4%0%n=4.021
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—21,8%n=3.51398,2%23,3%n=3.723
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,6×0,72×n=5.9244,34×0,71×n=6.053
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360143,36 zile47,34 zilen=3.68831,04 zile46,55 zilen=3.802
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360865,94 zile20,88 zilen=2.280205,79 zile23,36 zilen=2.325
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați5.650 lei134.906 lein=2.65723.775 lei124.404 lein=2.970

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.300
Rezultat net
-36.177
Angajați
2
Datorii
53.160
Active imobilizate
1
Active circulante
31.745
Capitaluri proprii
-21.414
Venituri totale
66.070
Cheltuieli totale
102.247
Stocuri
27.181
Creanțe
4.500
Casă și conturi la bănci
64
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
47.550
Rezultat net
14.500
Angajați
2
Datorii
14.451
Active imobilizate
2.000
Active circulante
62.784
Capitaluri proprii
14.763
Venituri totale
125.070
Cheltuieli totale
110.570
Stocuri
27.182
Creanțe
4.100
Casă și conturi la bănci
31.502
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
35.570
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
63
Angajați
2
Datorii
10.005
Active imobilizate
3.999
Active circulante
93.259
Capitaluri proprii
263
Venituri totale
12.000
Cheltuieli totale
11.937
Stocuri
24.293
Creanțe
29.697
Casă și conturi la bănci
39.269
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
86.990
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 76% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 76% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-10-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46993123
Număr de înregistrare
J2022000906375
Înmatriculare
11 octombrie 2022
EUID
ROONRC.J2022000906375
Formă juridică
SRL
Sediu social
Tudor Vladimirescu 4 Sat Mărăşeni, Comuna Ştefan cel Mare Vaslui
Adresă fiscală
Str Tudor Vladimirescu 4 Mărăşeni VASLUI
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 octombrie 2022
Înregistrare fiscală
4 aprilie 2026
Telefon
0740962043 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HARIUC LUIZA-DIANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
C & C IZIEVENTS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.10.2022
Înregistrare fiscală
11 octombrie 2022
Număr registrul comerțului
J2022000906375
Cod CAEN
9329
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui

Contact și adrese

Telefon
0740962043 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VASLUI, SAT MĂRĂŞENI COM. ŞTEFAN CEL MARE, STR TUDOR VLADIMIRESCU, NR.4
Cod poștal fiscal
737501
Strada sediului
Str Tudor Vladimirescu
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sat Mărăşeni Com. Ştefan cel Mare
Județul sediului
VASLUI
Codul poștal al sediului
737501
Strada domiciliului fiscal
Str Tudor Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Mărăşeni Com. Ştefan cel Mare
Județul domiciliului fiscal
VASLUI
Cod poștal domiciliu fiscal
737501

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 decembrie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 0150 Rev. 3Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

CAEN 1071 Rev. 3Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1813 Rev. 3Servicii pregătitoare pentru pretipărire

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiSat Mărăşeni, Comuna Ştefan cel MareCAEN 9329
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI