Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/C&C PLATINUM WEDDING EVENTS S.R.L.

C&C PLATINUM WEDDING EVENTS S.R.L.

CUI 40129242 · SRL· Sat Săliştea, Comuna Malaia

perioadă de suspendare activitate expiratăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăperioadă de suspendare activitate expiratăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Rezultat net pozitiv.

C&C PLATINUM WEDDING EVENTS S.R.L. are sediul în Sat Săliştea, Comuna Malaia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 39 K lei în 2025, față de 39 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
84/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 leiFără an comparabil2021: 166.5462022: 180.6632023: 23.2032024: 02025: 0
Rezultat net 20250 lei+100% față de anul anterior2021: 54.2052022: 35.6512023: -23.3062024: -14.4862025: 0
Angajați 2025—Fără an comparabil2021: 22022: 22023: 1
Capitaluri proprii 2025-36,9 K lei+0% față de anul anterior2021: 128.0102022: 35.8622023: -22.4442024: -36.9302025: -36.930
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate090 K181 K2021: 166,5 K lei166,5 K20212022: 180,7 K lei180,7 K20222023: 23,2 K lei23,2 K20232024: 0 lei020242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-100,4%-33,9%32,5%Mediana sectorului (2025): 1,2% · n=75432021: 32,5%32,5%20212022: 19,7%19,7%20222023: -100,4%-100,4%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-36,9 K lei+0% față de anul anterior
Datorii39 K lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri23,2 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Rezultat net-23,3 K lei-14,5 K lei0 lei+100% față de anul anterior
Capitaluri proprii-22,4 K lei-36,9 K lei-36,9 K lei+0% față de anul anterior
Datorii69,5 K lei39 K lei39 K lei+0% față de anul anterior
Creanțe583 lei583 lei583 lei+0% față de anul anterior
Angajați1——Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-1.788,4%8,1%n=7.314-1.788,4%12%n=11.753
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)1.888,4%90,9%n=7.3141.888,4%85,5%n=11.753
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%37%n=7.3140%35,8%n=11.753
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0,1%n=7.304-701,5%0,4%n=11.739
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,05×0,48×n=10.1190,05×0,55×n=16.050

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
38.995
Active imobilizate
0
Active circulante
2.065
Capitaluri proprii
-36.930
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
0
Stocuri
459
Creanțe
583
Casă și conturi la bănci
1.023
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-14.486
Angajați
—
Datorii
38.995
Active imobilizate
0
Active circulante
2.065
Capitaluri proprii
-36.930
Venituri totale
30.504
Cheltuieli totale
44.990
Stocuri
459
Creanțe
583
Casă și conturi la bănci
1.023
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.203
Rezultat net
-23.306
Angajați
1
Datorii
69.499
Active imobilizate
44.990
Active circulante
2.065
Capitaluri proprii
-22.444
Venituri totale
23.203
Cheltuieli totale
46.277
Stocuri
459
Creanțe
583
Casă și conturi la bănci
1.023
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
180.663
Rezultat net
35.651
Angajați
2
Datorii
44.924
Active imobilizate
306
Active circulante
80.480
Capitaluri proprii
35.862
Venituri totale
180.663
Cheltuieli totale
143.240
Stocuri
4.054
Creanțe
35.020
Casă și conturi la bănci
41.406
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
166.546
Rezultat net
54.205
Angajați
2
Datorii
50.023
Active imobilizate
306
Active circulante
177.727
Capitaluri proprii
128.010
Venituri totale
172.398
Cheltuieli totale
116.645
Stocuri
4.037
Creanțe
7
Casă și conturi la bănci
173.683
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

84/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-10-04. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2023-07-22
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCperioadă de suspendare activitate expirată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

perioadă de suspendare activitate expirată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2023-10-04. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2023-07-22
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-07-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40129242
Număr de înregistrare
J38/962/2018
Înmatriculare
8 noiembrie 2018
EUID
ROONRC.J38/962/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
SĂLIŞTEA 20 Sat Săliştea, Comuna Malaia Vâlcea
Adresă fiscală
SĂLIŞTEA 20 Săliştea VÂLCEA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
22 iulie 2023
Înregistrare fiscală
16 ianuarie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ZUGRAVU-IVAŞCU CĂTĂLIN-EMIL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
C&C PLATINUM WEDDING EVENTS S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 22.07.2023
Înregistrare fiscală
9 noiembrie 2018
Număr registrul comerțului
J38/962/2018
Cod CAEN
5610
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Lotrului

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. VÂLCEA, SAT SĂLIŞTEA COM. MALAIA, SĂLIŞTEA, NR.20
Cod poștal fiscal
247337
Strada sediului
SĂLIŞTEA
Numărul sediului
20
Localitatea sediului
Sat Săliştea Com. Malaia
Județul sediului
VÂLCEA
Codul poștal al sediului
247337
Strada domiciliului fiscal
SĂLIŞTEA
Numărul domiciliului fiscal
20
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Săliştea Com. Malaia
Județul domiciliului fiscal
VÂLCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
247337

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 februarie 2020
TVA până la
4 octombrie 2023
Anulare operată la
16 ianuarie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
4 octombrie 2023
Publicarea deciziei
4 octombrie 2023

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VâlceaSat Săliştea, Comuna MalaiaCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI