Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CAM-EURO SERVICES COMPANY SRL

CAM-EURO SERVICES COMPANY SRL

CUI 16574948 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CAM-EURO SERVICES COMPANY SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+3,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 362 K lei, față de 348,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut5,3%

Marja netă calculată este 5,3% în 2025, față de -0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-1,7%

Datoriile raportate sunt 621,7 K lei în 2025, față de 632,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025362 K lei+3,9% față de anul anterior2020: 88.5362021: 131.7522022: 225.9822023: 327.4022024: 348.3132025: 361.959
Rezultat net 202519,2 K lei+31.087,1% față de anul anterior2020: -214.7832021: -21.8242022: -28.9532023: -1.9222024: -622025: 19.212
Angajați 20251+0% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-331,8 K lei+5,5% față de anul anterior2020: -298.2662021: -320.0902022: -349.0432023: -350.9652024: -351.0272025: -331.815
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0181 K362 K2020: 88,5 K lei88,5 K20202021: 131,8 K lei131,8 K20212022: 226 K lei226 K20222023: 327,4 K lei327,4 K20232024: 348,3 K lei348,3 K20242025: 362 K lei362 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-242,6%-118,6%5,3%Mediana sectorului (2025): 1,4% · n=10162020: -242,6%-242,6%20202021: -16,6%-16,6%20212022: -12,8%-12,8%20222023: -0,6%-0,6%20232024: -0%-0%20242025: 5,3%5,3%2025

Cifra de afaceri: +3,9% față de anul anterior. Marja netă: 5,3%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-331,8 K lei+5,5% față de anul anterior
Datorii621,7 K lei-1,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri327,4 K lei348,3 K lei362 K lei+3,9% față de anul anterior
Rezultat net-1,9 K lei-62 lei19,2 K lei+31.087,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii-351 K lei-351 K lei-331,8 K lei+5,5% față de anul anterior
Datorii611,8 K lei632,4 K lei621,7 K lei-1,7% față de anul anterior
Creanțe29,5 K lei23,2 K lei14,7 K lei-36,8% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri5,3%1,4%n=1.016-0%1,3%n=1.153
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-114,5%9,7%n=832-124,8%11,6%n=928
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)214,5%85%n=832224,8%82%n=928
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)1,9%16,5%n=8322,7%15,3%n=928
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)6,6%1,1%n=832-0%0,5%n=928
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,46×0,88×n=1.4070,43×0,89×n=1.582
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36014,6 zile32,63 zilen=93624 zile32,81 zilen=1.040
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360228,15 zile25,63 zilen=842236,35 zile26,21 zilen=931
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați361.959 lei720.642 lein=646348.313 lei630.638 lein=742

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
361.959
Rezultat net
19.212
Angajați
1
Datorii
621.677
Active imobilizate
5.611
Active circulante
284.251
Capitaluri proprii
-331.815
Venituri totale
387.123
Cheltuieli totale
361.319
Stocuri
229.394
Creanțe
14.676
Casă și conturi la bănci
40.181
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
348.313
Rezultat net
-62
Angajați
1
Datorii
632.400
Active imobilizate
7.585
Active circulante
273.788
Capitaluri proprii
-351.027
Venituri totale
349.226
Cheltuieli totale
343.831
Stocuri
228.673
Creanțe
23.218
Casă și conturi la bănci
21.897
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
327.402
Rezultat net
-1.922
Angajați
1
Datorii
611.778
Active imobilizate
9.559
Active circulante
251.254
Capitaluri proprii
-350.965
Venituri totale
340.742
Cheltuieli totale
339.257
Stocuri
203.620
Creanțe
29.522
Casă și conturi la bănci
18.112
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
225.982
Rezultat net
-28.953
Angajați
1
Datorii
590.712
Active imobilizate
15.805
Active circulante
225.864
Capitaluri proprii
-349.043
Venituri totale
226.714
Cheltuieli totale
253.399
Stocuri
172.712
Creanțe
48.576
Casă și conturi la bănci
4.576
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
131.752
Rezultat net
-21.824
Angajați
1
Datorii
498.287
Active imobilizate
28.032
Active circulante
150.165
Capitaluri proprii
-320.090
Venituri totale
131.752
Cheltuieli totale
151.479
Stocuri
105.943
Creanțe
40.094
Casă și conturi la bănci
4.128
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
88.536
Rezultat net
-214.783
Angajați
1
Datorii
413.637
Active imobilizate
40.259
Active circulante
75.112
Capitaluri proprii
-298.266
Venituri totale
91.312
Cheltuieli totale
305.425
Stocuri
38.961
Creanțe
35.032
Casă și conturi la bănci
1.119
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2004-07-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
16574948
Număr de înregistrare
J2004010930407
Înmatriculare
6 iulie 2004
EUID
ROONRC.J2004010930407
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. Moldoveni 6 59 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. Moldoveni 6 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 iulie 2004
Înregistrare fiscală
16 februarie 2026
Telefon
0763667264 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PETRE DUMITRU CĂTĂLIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CAM-EURO SERVICES COMPANY SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.07.2004
Înregistrare fiscală
6 iulie 2004
Număr registrul comerțului
J2004010930407
Cod CAEN
4782
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0763667264 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MOLDOVENI, NR.6, BL.59, SC.3, ET.1, AP.35
Strada sediului
Str. Moldoveni
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Str. Moldoveni
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
20 iulie 2004
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2023
Actualizare TVA la încasare
17 martie 2023
Publicare TVA la încasare
18 martie 2023
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4Strada MoldoveniCAEN 4631
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI