Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CAMI & MARI FASHION S.R.L.

CAMI & MARI FASHION S.R.L.

CUI 43022010 · SRL· Municipiul Satu Mare· Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CAMI & MARI FASHION S.R.L. are sediul în Municipiul Satu Mare și raportează activitatea fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-63,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 240,1 K lei, față de 655,8 K lei în 2022.

Bilanț 2023
Marja netă a coborât-47,5%

Marja netă calculată este -47,5% în 2023, față de -13,4% în 2022.

Calcul din bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2023240,1 K lei-63,4% față de anul anterior2020: 152.3612021: 792.3222022: 655.8242023: 240.074
Rezultat net 2023-114,1 K lei-29,4% față de anul anterior2020: 7.6772021: 423.8212022: -88.1602023: -114.050
Angajați 20232-89,5% față de anul anterior2020: 182021: 232022: 192023: 2
Capitaluri proprii 202357,5 K lei-75% față de anul anterior2020: 7.8772021: 377.6982022: 229.5382023: 57.488
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0396 K792 K2020: 152,4 K lei152,4 K20202021: 792,3 K lei792,3 K20212022: 655,8 K lei655,8 K20222023: 240,1 K lei240,1 K2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-47,5%3%53,5%Mediana sectorului (2023): 4,8% · n=28362020: 5%5%20202021: 53,5%53,5%20212022: -13,4%-13,4%20222023: -47,5%-47,5%2023

Cifra de afaceri: -63,4% față de anul anterior. Marja netă: -47,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2023 comparat cu 2022
Capitaluri proprii57,5 K lei-75% față de anul anterior
Datorii0 lei-100% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120222023Ultima variație
Cifră de afaceri792,3 K lei655,8 K lei240,1 K lei-63,4% față de anul anterior
Rezultat net423,8 K lei-88,2 K lei-114,1 K lei-29,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii377,7 K lei229,5 K lei57,5 K lei-75% față de anul anterior
Datorii61,5 K lei72,6 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe258,5 K lei46,4 K lei1,1 K lei-97,6% față de anul anterior
Angajați23192-89,5% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023Firma 2022Sector 2022
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-47,5%4,8%n=2.836-13,4%10,2%n=2.761
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)100%20,7%n=2.452—25,8%n=2.321
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)0%63,3%n=2.452—59%n=2.321
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)6,9%21,6%n=2.452—20,2%n=2.321
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-198,4%0,2%n=2.448—2%n=2.316
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-198,4%16,8%n=2.206-38,4%29,8%n=2.228
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii—0,91×n=3.7364,16×1,03×n=3.570
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601,65 zile56,5 zilen=2.45525,48 zile54,88 zilen=2.341
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați120.037 lei64.450 lein=2.11534.517 lei56.712 lein=2.082

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
240.074
Rezultat net
-114.050
Angajați
2
Datorii
0
Active imobilizate
3.991
Active circulante
53.497
Capitaluri proprii
57.488
Venituri totale
240.588
Cheltuieli totale
352.237
Stocuri
—
Creanțe
1.102
Casă și conturi la bănci
52.395
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
655.824
Rezultat net
-88.160
Angajați
19
Datorii
72.611
Active imobilizate
—
Active circulante
302.149
Capitaluri proprii
229.538
Venituri totale
706.358
Cheltuieli totale
788.945
Stocuri
—
Creanțe
46.412
Casă și conturi la bănci
255.737
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
792.322
Rezultat net
423.821
Angajați
23
Datorii
61.511
Active imobilizate
—
Active circulante
439.209
Capitaluri proprii
377.698
Venituri totale
1.189.065
Cheltuieli totale
757.317
Stocuri
—
Creanțe
258.458
Casă și conturi la bănci
180.751
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
152.361
Rezultat net
7.677
Angajați
18
Datorii
77.490
Active imobilizate
—
Active circulante
85.367
Capitaluri proprii
7.877
Venituri totale
187.965
Cheltuieli totale
178.764
Stocuri
—
Creanțe
2.781
Casă și conturi la bănci
82.586
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 63% față de 2022.

Ministerul Finanțelor · 2023

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2023 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2023
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 63% față de 2022.

Ministerul Finanțelor · 2023
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43022010
Număr de înregistrare
J30/736/2020
Înmatriculare
8 septembrie 2020
EUID
ROONRC.J30/736/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
BOBOCULUI UK11 Municipiul Satu Mare Satu Mare · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MOŞNEGUŢU CARMELA
administrator
OŞAN MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CAMI & MARI FASHION S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 14.01.2025
Înregistrare fiscală
8 septembrie 2020
Număr registrul comerțului
J30/736/2020
Cod CAEN
1413
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Contact și adrese

Telefon
0745585405 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BOBOCULUI, BL.UK11, ET.1, AP.3
Strada sediului
Str. Bobocului
Localitatea sediului
Mun. Satu Mare
Județul sediului
SATU MARE
Strada domiciliului fiscal
Str. Bobocului
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Satu Mare
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
18 septembrie 2020
TVA până la
1 august 2024
Anulare operată la
2 august 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 1413 Rev. 2Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareMunicipiul Satu MareCAEN 1413
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI