Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CAMINA MEDICAL EXPERTS S.R.L.

CAMINA MEDICAL EXPERTS S.R.L.

CUI 40710473 · SRL· Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CAMINA MEDICAL EXPERTS S.R.L. are sediul în Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+25,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,2 mil. lei, față de 1,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut3,2%

Marja netă calculată este 3,2% în 2025, față de 1,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+85%

Datoriile raportate sunt 604,8 K lei în 2025, față de 326,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,2 mil. lei+25,1% față de anul anterior2020: 731.2112021: 698.0592022: 4.870.2162023: 1.496.5172024: 1.784.7362025: 2.233.251
Rezultat net 202570,7 K lei+246,7% față de anul anterior2020: 112.3622021: 17.2382022: 02023: 6.6622024: 20.3822025: 70.672
Angajați 20254+33,3% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 22023: 32024: 32025: 4
Capitaluri proprii 2025473,7 K lei-68,4% față de anul anterior2020: 112.6022021: 74.0502022: 3.228.7032023: 1.548.3882024: 1.498.8362025: 473.708
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.5 mil.2020: 731,2 K lei731,2 K20202021: 698,1 K lei698,1 K20212022: 4,9 mil. lei4,9 mil.20222023: 1,5 mil. lei1,5 mil.20232024: 1,8 mil. lei1,8 mil.20242025: 2,2 mil. lei2,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%7,7%15,4%Mediana sectorului (2025): 12,5% · n=6412020: 15,4%15,4%20202021: 2,5%2,5%20212022: 0%0%20222023: 0,4%0,4%20232024: 1,1%1,1%20242025: 3,2%3,2%2025

Cifra de afaceri: +25,1% față de anul anterior. Marja netă: 3,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii473,7 K lei-68,4% față de anul anterior
Datorii604,8 K lei+85% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,5 mil. lei1,8 mil. lei2,2 mil. lei+25,1% față de anul anterior
Rezultat net6,7 K lei20,4 K lei70,7 K lei+246,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,5 mil. lei1,5 mil. lei473,7 K lei-68,4% față de anul anterior
Datorii321,8 K lei326,9 K lei604,8 K lei+85% față de anul anterior
Creanțe909,7 K lei1,5 mil. lei812,8 K lei-47,3% față de anul anterior
Angajați334+33,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri3,2%12,5%n=6411,1%10,6%n=4.773
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)44%30,9%n=54183%31,5%n=3.948
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)56,2%56,4%n=54118,1%57,3%n=3.948
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)19,9%35,8%n=5413,4%41,7%n=3.948
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)6,6%13%n=5411,1%5,4%n=3.943
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive14,9%76,5%n=5181,4%47,7%n=3.791
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,43×1,02×n=7455,34×0,86×n=5.757
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360131,02 zile36,54 zilen=544310,83 zile33,05 zilen=3.892
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați558.313 lei141.731 lein=496594.912 lei114.146 lein=3.362

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.233.251
Rezultat net
70.672
Angajați
4
Datorii
604.779
Active imobilizate
213.877
Active circulante
863.168
Capitaluri proprii
473.708
Venituri totale
2.330.978
Cheltuieli totale
2.229.127
Stocuri
—
Creanțe
812.773
Casă și conturi la bănci
50.395
Cheltuieli în avans
1.442
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.784.736
Rezultat net
20.382
Angajați
3
Datorii
326.879
Active imobilizate
60.585
Active circulante
1.744.195
Capitaluri proprii
1.498.836
Venituri totale
1.808.619
Cheltuieli totale
1.729.151
Stocuri
—
Creanțe
1.540.967
Casă și conturi la bănci
203.228
Cheltuieli în avans
20.935
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.496.517
Rezultat net
6.662
Angajați
3
Datorii
321.844
Active imobilizate
119.786
Active circulante
1.744.397
Capitaluri proprii
1.548.388
Venituri totale
1.533.826
Cheltuieli totale
1.516.599
Stocuri
47.699
Creanțe
909.680
Casă și conturi la bănci
787.018
Cheltuieli în avans
6.049
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.870.216
Rezultat net
0
Angajați
2
Datorii
473.424
Active imobilizate
186.779
Active circulante
3.495.874
Capitaluri proprii
3.228.703
Venituri totale
4.927.097
Cheltuieli totale
1.655.465
Stocuri
—
Creanțe
1.783.327
Casă și conturi la bănci
1.712.547
Cheltuieli în avans
19.474
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
698.059
Rezultat net
17.238
Angajați
2
Datorii
142.270
Active imobilizate
99.647
Active circulante
116.521
Capitaluri proprii
74.050
Venituri totale
698.754
Cheltuieli totale
676.767
Stocuri
—
Creanțe
84.708
Casă și conturi la bănci
31.813
Cheltuieli în avans
152
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
731.211
Rezultat net
112.362
Angajați
2
Datorii
48.007
Active imobilizate
—
Active circulante
160.600
Capitaluri proprii
112.602
Venituri totale
731.214
Cheltuieli totale
612.513
Stocuri
—
Creanțe
1.258
Casă și conturi la bănci
159.342
Cheltuieli în avans
9
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-02-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40710473
Număr de înregistrare
J2019000404521
Înmatriculare
27 februarie 2019
EUID
ROONRC.J2019000404521
Formă juridică
SRL
Sediu social
PICTOR NICOLAE GRIGORESCU 58 Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal Giurgiu · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PICTOR NICOLAE GRIGORESCU 58 Bolintin-Deal GIURGIU · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 februarie 2019
Înregistrare fiscală
8 ianuarie 2026
Telefon
031434651

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
FLORESCU MORAID CRISTINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CAMINA MEDICAL EXPERTS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.02.2019
Înregistrare fiscală
28 februarie 2019
Număr registrul comerțului
J2019000404521
Cod CAEN
8699
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Contact și adrese

Telefon
031434651
Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT BOLINTIN-DEAL COM. BOLINTIN-DEAL, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.58, CAMERA 5
Cod poștal fiscal
87015
Strada sediului
Str. Pictor Nicolae Grigorescu
Numărul sediului
58
Localitatea sediului
Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87015
Detalii sediu
CAMERA 5
Strada domiciliului fiscal
Str. Pictor Nicolae Grigorescu
Numărul domiciliului fiscal
58
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87015
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 5

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2025
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

116 activități autorizate

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 3524 Rev. 3Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CAEN 4612 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4646 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

CAEN 5330 Rev. 3Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier

CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

CAEN 5811 Rev. 3Activități de editare a cărților

CAEN 5812 Rev. 3Activități de editare a ziarelor

CAEN 5813 Rev. 3Activități de editare a revistelor și periodicelor

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 5920 Rev. 3Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 6020 Rev. 3Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CAEN 6031 Rev. 3Activități ale agențiilor de știri

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7010 Rev. 3Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 3Servicii de reprezentare media

CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7430 Rev. 3Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor

CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

CAEN 7810 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8110 Rev. 3Activități de servicii suport combinate

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8220 Rev. 3Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8291 Rev. 3Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8425 Rev. 3Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

CAEN 8561 Rev. 3Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)

CAEN 8622 Rev. 3Activități de asistență medicală specializată

CAEN 8691 Rev. 3Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale

CAEN 8692 Rev. 3Transportul pacienților cu ambulanța

CAEN 8693 Rev. 3Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor

CAEN 8694 Rev. 3Activități ale infirmierelor și moașelor

CAEN 8695 Rev. 3Activități de fizioterapie

CAEN 8696 Rev. 3Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă

CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană

CAEN 8699 Rev. 3Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

CAEN 8710 Rev. 3Activități ale centrelor de îngrijire medicală

CAEN 8791 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu

CAEN 9011 Rev. 3Activități de creație literară și compoziție muzicală

CAEN 9012 Rev. 3Activități de creație în domeniul artelor vizuale

CAEN 9013 Rev. 3Alte activități de creație artistică

CAEN 9031 Rev. 3Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole

CAEN 9039 Rev. 3Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CAEN 9111 Rev. 3Activități ale bibliotecilor

CAEN 9112 Rev. 3Activități ale arhivelor

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9311 Rev. 3Activități ale bazelor sportive

CAEN 9312 Rev. 3Activități ale cluburilor sportive

CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9521 Rev. 3Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic

CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

CAEN 9529 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

CAEN 9691 Rev. 3Activități de servicii personale la domiciliu

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-DealCAEN 8699
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI