Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CĂMINUL DE BĂTRÂNI MANY DAYS S.R.L.

CĂMINUL DE BĂTRÂNI MANY DAYS S.R.L.

CUI 43119359 · SRL· Sat Ulmeni, Comuna Bogdana· Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-08-07. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CĂMINUL DE BĂTRÂNI MANY DAYS S.R.L. are sediul în Sat Ulmeni, Comuna Bogdana și raportează activitatea activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2023.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-08-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Cifra de afaceri a crescut+57,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2023 este 313 K lei, față de 199,1 K lei în 2022.

Bilanț 2023
Marja netă a crescut12%

Marja netă calculată este 12% în 2023, față de -25,5% în 2022.

Calcul din bilanț 2023

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2023313 K lei+57,2% față de anul anterior2022: 199.0502023: 313.000
Rezultat net 202337,5 K lei+173,8% față de anul anterior2022: -50.7972023: 37.470
Angajați 20234Fără an comparabil
Capitaluri proprii 202326 K lei+328% față de anul anterior2022: -11.4242023: 26.045
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0157 K313 K2022: 199,1 K lei199,1 K20222023: 313 K lei313 K2023

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-25,5%-6,8%12%Mediana sectorului (2023): 8,2% · n=2792022: -25,5%-25,5%20222023: 12%12%2023

Cifra de afaceri: +57,2% față de anul anterior. Marja netă: 12%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2023 comparat cu 2022
Capitaluri proprii26 K lei+328% față de anul anterior
Datorii49,9 K lei-50,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20222023Ultima variație
Cifră de afaceri199,1 K lei313 K lei+57,2% față de anul anterior
Rezultat net-50,8 K lei37,5 K lei+173,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii-11,4 K lei26 K lei+328% față de anul anterior
Datorii100,5 K lei49,9 K lei-50,3% față de anul anterior
Creanțe985 lei985 lei+0% față de anul anterior
Angajați—4Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2023Sector 2023Firma 2022Sector 2022
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri12%8,2%n=279-25,5%13%n=246
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)34,1%28,4%n=275-12,8%29%n=230
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)65,4%73,6%n=275112,8%67%n=230
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)65,5%30,8%n=27556,1%30,8%n=230
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)49,1%9,5%n=275-57%15,3%n=230
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive143,9%88,1%n=215—89,9%n=186
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,53×0,65×n=3590,39×0,73×n=302
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601,13 zile37,01 zilen=2541,78 zile36,94 zilen=226
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36028,13 zile3,12 zilen=17744,24 zile5,68 zilen=140
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați78.250 lei113.678 lein=256—99.610 lein=226

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
313.000
Rezultat net
37.470
Angajați
4
Datorii
49.928
Active imobilizate
50.000
Active circulante
26.373
Capitaluri proprii
26.045
Venituri totale
313.000
Cheltuieli totale
267.540
Stocuri
24.461
Creanțe
985
Casă și conturi la bănci
927
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
400
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
199.050
Rezultat net
-50.797
Angajați
—
Datorii
100.517
Active imobilizate
50.000
Active circulante
39.093
Capitaluri proprii
-11.424
Venituri totale
262.550
Cheltuieli totale
311.357
Stocuri
24.461
Creanțe
985
Casă și conturi la bănci
13.647
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2025-07-27Sursa bilanțului 2023Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-09-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2023.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43119359
Număr de înregistrare
J34/504/2020
Înmatriculare
30 septembrie 2020
EUID
ROONRC.J34/504/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
Roșiori de Vede 49 Sat Ulmeni, Comuna Bogdana Teleorman
Adresă fiscală
Str. Roșiori de Vede 49 Ulmeni TELEORMAN
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 septembrie 2020
Înregistrare fiscală
25 noiembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ȘERBAN COSMIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CĂMINUL DE BĂTRÂNI MANY DAYS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.09.2020
Înregistrare fiscală
30 septembrie 2020
Număr registrul comerțului
J34/504/2020
Cod CAEN
8730
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, SAT ULMENI COM. BOGDANA, STR. ROȘIORI DE VEDE, NR.49
Cod poștal fiscal
147022
Strada sediului
Str. Roșiori de Vede
Numărul sediului
49
Localitatea sediului
Sat Ulmeni Com. Bogdana
Județul sediului
TELEORMAN
Codul poștal al sediului
147022
Strada domiciliului fiscal
Str. Roșiori de Vede
Numărul domiciliului fiscal
49
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ulmeni Com. Bogdana
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN
Cod poștal domiciliu fiscal
147022

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
7 august 2025
Publicarea deciziei
7 august 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Furnizor de servicii sociale

Acest CUI apare în registrul furnizorilor acreditați la 10 aprilie 2024. Înregistrarea istorică nu confirmă acreditarea în prezent.

Căminul de Bătrâni Many Days S.R.L. · CUI 43119359 · Certificat AF/006781.

Acreditare inițială: 6 ianuarie 2021 · Data certificatului: 6 ianuarie 2021.

Adresă în registru: sat Ulmeni, str. Roșiori de vede, nr. 49, Bogdana, Teleorman.

Localitate: cod SIRUTA 152127 · Alți furnizori de servicii sociale

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

CAEN 8710 Rev. 2Activități ale centrelor de îngrijire medicală

CAEN 8730 Rev. 2Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure

CAEN 8790 Rev. 2Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.

CAEN 8810 Rev. 2Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure

CAEN 8899 Rev. 2Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2023.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20232025-07-27—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanSat Ulmeni, Comuna BogdanaCAEN 8730
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI