Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CARPATIA DACIA NEMURITOARE SRL

CARPATIA DACIA NEMURITOARE SRL

CUI 27452130 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CARPATIA DACIA NEMURITOARE SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-38,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 828,2 K lei, față de 1,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-5,5%

Marja netă calculată este -5,5% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-2,4%

Datoriile raportate sunt 3,2 mil. lei în 2025, față de 3,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025828,2 K lei-38,1% față de anul anterior2020: 601.8352021: 2.010.4732022: 2.826.1622023: 1.317.5892024: 1.337.2172025: 828.242
Rezultat net 2025-45,9 K leiFără an comparabil2020: -907.1922021: 02022: 02023: 02024: 02025: -45.854
Angajați 20253+0% față de anul anterior2020: 92021: 42022: 12023: 42024: 32025: 3
Capitaluri proprii 2025-778,2 K lei-6,3% față de anul anterior2020: -1.717.8072021: -1.239.0102022: -1.062.5002023: -999.5742024: -732.3462025: -778.200
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 601,8 K lei601,8 K20202021: 2 mil. lei2 mil.20212022: 2,8 mil. lei2,8 mil.20222023: 1,3 mil. lei1,3 mil.20232024: 1,3 mil. lei1,3 mil.20242025: 828,2 K lei828,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-150,7%-74,9%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=1132020: -150,7%-150,7%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: -5,5%-5,5%2025

Cifra de afaceri: -38,1% față de anul anterior. Marja netă: -5,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-778,2 K lei-6,3% față de anul anterior
Datorii3,2 mil. lei-2,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,3 mil. lei1,3 mil. lei828,2 K lei-38,1% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei-45,9 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-999,6 K lei-732,3 K lei-778,2 K lei-6,3% față de anul anterior
Datorii3,8 mil. lei3,3 mil. lei3,2 mil. lei-2,4% față de anul anterior
Creanțe2 mil. lei2,1 mil. lei2 mil. lei-2,2% față de anul anterior
Angajați433+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-5,5%0%n=1130%0%n=129
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-32,5%23,4%n=118-29,1%27,4%n=134
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)132,5%69,4%n=118129,1%65,8%n=134
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)7,7%11,2%n=11810%10,8%n=134
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-1,9%0%n=1180%0%n=133
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,7×1,15×n=1270,7×1,19×n=149
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360882,07 zile101,28 zilen=113558,58 zile101,28 zilen=127
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36066,58 zile0,48 zilen=6141,39 zile1,71 zilen=73
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați276.081 lei984.089 lein=105445.739 lei770.221 lein=115

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
828.242
Rezultat net
-45.854
Angajați
3
Datorii
3.174.039
Active imobilizate
185.192
Active circulante
2.210.647
Capitaluri proprii
-778.200
Venituri totale
845.238
Cheltuieli totale
891.092
Stocuri
153.190
Creanțe
2.029.365
Casă și conturi la bănci
28.092
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.337.217
Rezultat net
0
Angajați
3
Datorii
3.250.516
Active imobilizate
251.271
Active circulante
2.266.899
Capitaluri proprii
-732.346
Venituri totale
1.338.867
Cheltuieli totale
1.049.310
Stocuri
153.731
Creanțe
2.074.851
Casă și conturi la bănci
38.317
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.317.589
Rezultat net
0
Angajați
4
Datorii
3.798.592
Active imobilizate
310.658
Active circulante
2.488.360
Capitaluri proprii
-999.574
Venituri totale
1.606.221
Cheltuieli totale
1.532.432
Stocuri
435.687
Creanțe
1.977.561
Casă și conturi la bănci
75.112
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.826.162
Rezultat net
0
Angajați
1
Datorii
3.944.685
Active imobilizate
551.791
Active circulante
2.330.394
Capitaluri proprii
-1.062.500
Venituri totale
2.923.306
Cheltuieli totale
2.722.194
Stocuri
701.479
Creanțe
1.407.414
Casă și conturi la bănci
221.501
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.010.473
Rezultat net
0
Angajați
4
Datorii
3.485.126
Active imobilizate
902.755
Active circulante
1.343.361
Capitaluri proprii
-1.239.010
Venituri totale
2.194.233
Cheltuieli totale
1.711.494
Stocuri
418.683
Creanțe
905.323
Casă și conturi la bănci
19.355
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
601.835
Rezultat net
-907.192
Angajați
9
Datorii
4.421.099
Active imobilizate
1.345.857
Active circulante
1.357.435
Capitaluri proprii
-1.717.807
Venituri totale
680.758
Cheltuieli totale
1.587.950
Stocuri
880.400
Creanțe
770.668
Casă și conturi la bănci
-293.633
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
25.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 38% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-14

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-07-18Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 38% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-10-01 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-13–2026-10-14 · verificat 2026-10-14.

Dosar 32192/299/20262026-06-19 · Judecătoria SECTORUL1BUCURESTI · Pârât

pretenţii 5445 LEI · Fond

Dosar 8833/299/20232023-02-23 · Judecătoria SECTORUL1BUCURESTI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2023-11-02 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea formulată de creditoarea POLIŢIA LOCALĂ SECTOR 1, în contradictoriu cu terţii popriţi CARPATIA DACIA NEMURITOARE S.R.L. şi CARPATIA TOUR 50 S.R.L şi cu debitorul IRIMIA NICOLETA CLAUDIA. Validează poprirea înfiinţată în dosarul de executare nr. 119/2022 al BEJ SILVIA SCĂEŞTEANU prin adresele emise la data de 13.01.2023. Obligă terţul poprit CARPATIA DACIA NEMURITOARE S.R.L. să reţină şi să plătească creditoarei sumele reprezentând 1/3 din venitul net lunar pe care le datorează debitorului începând cu data de 20.01.2023 şi pe care le va datora în viitor debitorului, până la concurenţa sumei de 3.233 lei. Obligă terţul poprit CARPATIA TOUR 50 S.R.L. să reţină şi să plătească creditoarei sumele reprezentând 1/3 din venitul net lunar pe care le datorează debitorului începând cu data de 20.01.2023 şi pe care le va datora în viitor debitorului, până la concurenţa sumei de 3.233 lei. Atenţionează părţile că urmărirea nu poate depăşi jumătate din venitul lunar net al debitorului. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 02.11.2023.

Document: Hotarare 8274/2023 · 2023-11-02

2023-10-18 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 02.11.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 18.10.2023.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-10-18

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

9 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
27452130
Număr de înregistrare
J2010009389400
Înmatriculare
1 octombrie 2010
EUID
ROONRC.J2010009389400
Formă juridică
SRL
Sediu social
IZBICENI 149 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str IZBICENI 149 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
1 octombrie 2010
Înregistrare fiscală
29 ianuarie 2026
Telefon
0721933997 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IRIMIA NICOLETA CLAUDIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CARPATIA DACIA NEMURITOARE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 01.10.2010
Înregistrare fiscală
1 octombrie 2010
Număr registrul comerțului
J2010009389400
Cod CAEN
7912
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0721933997 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR IZBICENI, NR.149, PARTER. CAM. 2
Strada sediului
Str. Izbiceni
Numărul sediului
149
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
PARTER. CAM. 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Izbiceni
Numărul domiciliului fiscal
149
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
PARTER. CAM. 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
4 octombrie 2010
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (9) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE3 din 9 înregistrări (33,3%) · Vezi relația

FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU"2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA NR. 71 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)4 din 9 înregistrări (44,4%) · Vezi selecția

Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)2 din 9 înregistrări (22,2%) · Vezi selecția

Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Transport de pasageri ocazional (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)1 din 9 înregistrări (11,1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

18 iulie 2025Achiziție directă

Transfer persoane OTP cu autoccar

Autoritate: FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE

CPV 60140000-1 — Transport de pasageri ocazional (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60140000-1

Vezi detaliile atribuirii →
4.200 leiValoare publicată
4 iulie 2025Achiziție directă

Servicii de turism

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA NR. 7

CPV 63500000-4 — Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 63500000-4

Vezi detaliile atribuirii →
175.000 leiValoare publicată
11 iunie 2025Achiziție directă

Servicii de transport Sofia

Autoritate: FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA

CPV 60172000-4 — Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60172000-4

Vezi detaliile atribuirii →
9.800 leiValoare publicată
25 noiembrie 2024Achiziție directă

Servicii de inchiriere auto

Autoritate: FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE

CPV 60172000-4 — Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60172000-4

Vezi detaliile atribuirii →
7.732 leiValoare publicată
22 noiembrie 2024Achiziție directă

Servicii de inchiriere autocar cu sofer transport olimpiada IJSO

Autoritate: Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"

CPV 60172000-4 — Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 60172000-4

Vezi detaliile atribuirii →
12.600 leiValoare publicată
29 iulie 2024Achiziție directă

Servicii turistice -COMPLEX COMANA

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU"

CPV 63500000-4 — Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 63500000-4

Vezi detaliile atribuirii →
9.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

12 activități autorizate

CAEN 4932 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7911 Rev. 3Activități ale agențiilor turistice

CAEN 7912 Rev. 3Activități ale tur-operatorilor

CAEN 7990 Rev. 3Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-14Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 7912
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI